Stačí jen správně odpovědět za otázku o pět soutěžících vyhrává:

Kolikátý ročník projektu Domestos pro školu právě startuje?

a) 2. ročník

b) 10. ročník

c) 5. ročník

Správné odpovědi zasílejte na číslo 9001207. Cena sms je 7 Kč. Technicky zajišťuje ATS, www.platmobilem.cz, (infolinka 296 363 199). Tvar sms DEN DOMESTOS AneboBneboC JMENOaPRIJMENI ADRESA PSC. Správné odpovědi zasílejte od 3.9. 2018 do 6. 3. 2018. Nápovědu k soutěžní otázce naleznete na www.domestosproskoly.cz

V Projektu „Domestos pro školy“ mohou školy a školky touto cestou získat finanční prostředky na rekonstrukci toalet, kde mnohé děti musí denně bojovat nejen s nedostatečným množstvím hygienických potřeb, ale i s absencí soukromí. 

Školu lze registrovat na webu www.domestosproskoly.cz, kde jsou uvedena i pravidla soutěže. Napomoci mohou i rodiče, a to jak hlasováním na webu projektu, tak i nákupem výrobků značky Domestos, za které mohou darovat škole body potřebné pro dosažení úspěchu v soutěži. Cílem hry „Bacha, spláchni!“ je dostat se až na konec dobrodružné pouti, během které se hráči musí vypořádat s Baktošemi – nepřátelskými bakteriemi, jež potkávají téměř na každém kroku.

V průběhu této cesty se ale dozvědí mnoho užitečných hygienických rad, díky kterým zvládnou v reálném životě souboj s Baktošemi levou zadní. Vítězem se stává hráč, který se po projetí celého herního plánu dostane do cíle jako první a získá tak titul SuperWCbojovník.