Zapojte se s námi do soutěže a vyhrajte jednu z pěti rodinných vstupenek do cirkusu.
Stačí jen správně odpovědět na otázku:
Jak se jmenuje principál Cirkusu Jo-Joo?
a) Jaromír Joo
b) Jaromír Berounský
Správné odpovědi zasílejte do 17. října na emailovou adresu soutez@denik.cz
Vyhrává 10.,20.,30.,40.,50.správná odpověď.
V programu diváci shlédnou představení, které je tematicky zaměřené s bohatou scénickou výpravou. Tato cirkusová show nese název Stroj času 2 a je určené pro celou rodinu. Celým programem návštěvníky provede pán stroje času, který diváky přenese zpět v čase a důkladně jim představí jednotlivá představení. Diváci zde uvidí řadu domestikovaných, ale také mnoho exotických zvířat. Jmenujme například papoušky Ara, mini pony, tygry sibiřské a také pumy americké, jejichž 3 měsíční mládě můžete vidět v cirkusové Zoo.
Z akrobatických vystoupení nebude chybět ani vzdušná akrobacie na šálách, chození po laně a mnoho dalšího. Bavit vás bude určitě kouzelné představení v podobě rychlopřevléků (Quick-change), ale také výpravná show, kterou vás provede fakír.
To a mnoho dalšího můžete vidět pod šapitó Prvního českého Národního cirkusu Jo-Joo ve čtvrtek a v pátek od 17 hodin, v sobotu od 14 hodin a v neděli od 11 hodin.
Více informací na webových stránkách www.narodnicirkus.cz