Stačí odpovědět  na soutěžní otázku od 19.4 do 23.4.2014 a tři soutěžící získávají poukázku v hodnotě 500,- Kč na libovolný nákup z e-shopu.

Soutěžní otázka zní:

Jak dlouho potravinydomu.cz na českém internetu fungují??

A/ od roku 2010

B/ od roku 2013

C/ od roku 2000

Správné odpovědi zasílejte na číslo 9001107. Cena sms je 7 Kč. Technicky zajišťuje ATS, www.platmobilem.cz, info linka 296 363 199. Tvar sms DEN SHOP AneboBneboC JMENOaPRIJEMENI ADRESA PSC. Ze všech odpovědí zaslaných od 19.4. do 23.4. vybereme 10.,20., a 30., správnou odpověď a každá vyhrává poukaz v hodnotě 500Kč na nákup

Tip na zdravé nákupy

Fandíte zdravému životnímu stylu? Pak vám jistě nevyhovují nákupy potravin ve velkých supermarketech, kde musíte pracně hledat ty svoje zdravé výrobky. Zkuste na to jít chytřeji a hlavně jednodušeji! Nakupujte v e-shopu na www.potravinydomu.cz.

Výhody on line nákupu

Jednou z hlavních výhod je ta, že se nemusíte ani hnout z bytu. Nákup pohodlně objednáte na webových stránkách třeba i o půlnoci. Další výhodou je, že si vše můžete rozmyslet a nejste tedy sváděni promo akcemi v obchodech. Vše je ve vynikající kvalitě, za čerstvost ručí obchodník. Pokud se zaregistrujete na www.potravinydomu.cz., získáte celou řadu výhod stálého zákazníka. Nejen, že si můžete sami zvolit den a čas závozu (zboží vám vynesou třeba do 4. patra až ke dveřím bytu), který je u objednávky nad 990 Kč úplně zdarma, navíc získáte díky kreditnímu systému část peněz zpět. Ty pak použijete na příští nákup.

Kde se to všechno bere?

Tým, který se stará o www.potravinydomu.cz, je složený z profesionálů v oboru, se zázemím velkoskladů a s nabídkou od základních přes speciální potraviny. Mimo ně uspokojí zákazníky se všemi možnými druhy diet. Nabízejí bio a farmářské potraviny, včetně potravin s rodokmenem.

Spolupracují s vyhlášeným smíchovským řezníkem a dodávky pečiva jsou zajištěny přímo z vyhlášeného Radotínského Pekařství. Milovníci vína si přijdou na své ve virtuální vinotéce (Prodej alkoholu je zde perfektně ošetřený tak, aby se toto zboží nedostalo do rukou mladistvým).

Chcete to vyzkoušet? Ale pozor, je to návykové!

Není nic jednoduššího, protože závoz první objednávky je zcela zdarma a nezáleží na tom, zda si objednáte třeba jen rohlíky nebo pořádný nákup.

Pokud jsme vzbudili vaši zvědavost a chcete také vyzkoušet úplně nový styl nakupování, začněte na www.potravinydomu.cz