Stačí jen správně odpovědět na otázku:

Od kterého roku brázdí Českou zemi Cirkus Jo-Joo?

a) 1996

b) 2001

Odpovědi zasílejte od 30. září do 2. října na e-mailovou adresu soutez@denik.cz. Vyhrává 10.,20.,30.,40.,50. správná odpověď

V programu diváci shlédnou představení, které je tematicky zaměřené s bohatou scénickou výpravou.  Tato cirkusová show nese název Stroj času 2 a je určené pro celou rodinu. Celým programem návštěvníky provede pán stroje času, který diváky přenese zpět v čase a důkladně jim představí jednotlivá představení. 

Diváci zde uvidí řadu domestikovaných, ale také mnoho exotických zvířat. Jmenujme například papoušky Ara, mini pony, tygry sibiřské a také pumy americké, jejichž 3 měsíční mládě můžete vidět v cirkusové Zoo.

Z akrobatických vystoupení nebude chybět ani vzdušná akrobacie na šálách, chození po laně a mnoho dalšího. Bavit vás bude určitě kouzelné představení v podobě rychlopřevléků (Quick-change), ale také výpravná show, kterou vás provede fakír. 

To a mnoho dalšího můžete vidět od 13. 9. do 13.10. v brněnské Hněvkovského ulici, pod šapitó Prvního českého Národního cirkusu Jo -Joo, který vám tuto cirkusovou show předvede ve všedních dnech od 17:30, SO+NE od 11:00 a 15:00, NE 13. 10. jen od 11:00, Po + Út volné dny.