Stačí jen správně odpovědět na otázku a 2 soutěžící vyhrávají.

Kde se koná v Praze unikátní projekt Toni&Guy DE:CLONE?

A) ve Slovanském domě
B) na Žofíně
C) v OC Chodov

Správné odpovědi zasílejte na číslo 900 11 07 ve tvaru SMS: DEN TONI AneboBneboC JMENOaPRIJMENI ADRESA PSC. Ze všech odpovědí zaslaných od 8. 4. do 12. 4. 2016 vybereme 100. a 200. správnou SMS. Cena SMS je 7 Kč. Technicky zajišťuje ATS, www.platmobilem.cz, (infolinka 296 363 199).

DE:CLONE - Nebuď klon!

Proč být klonem, když jsme každý jedinečný. Jsou to tvé oči, tvé rty, tvůj styl, co tě odlišuje od ostatních. Uvědomuješ si však, že právě tvé vlasy ti dávají možnost skutečně vystoupit z řady a vyjádřit svou opravdovou individualitu? Přidej jim texturu, natoč je, dodej jim objem, vyčeš je nahoru a připrav se na DE:CLONE!

16. 4. 2016 se bude ve Slovanském domě v Praze konat unikátní projekt Toni&Guy DE:CLONE. Tento celodenní event je určen pro více než 7 000 milovníků módy, kteří svůj styl teprve hledají nebo chtějí načerpat novou inspiraci. Celým dnem vás provedou ambasadoři akce Jenovéfa Boková a Jan Cina. Event rozhodně není určen jen pro ženy. Připravena bude také sekce s pánskou vlasovou kosmetikou Toni & Guy, horkými tipy ze světa módy pro muže a jedinečný barber shop.

Vstup je zdarma, stačí být starší 16ti let a registrovat se na rezervace.douglas.cz.

Nebuď módní klon, přijď podtrhnout svůj styl a vystoupit z řady!