Stačí jen opovědět na otázku:

Ve kterém roce získaly čaje Pickwick své jméno?

a) 1926
b) 1936
c) 1946

Odpověď najdete na webu www.pickwick.cz

Správné odpovědi zasílejte na číslo 9001107. Cena sms je 7 Kč. Technicky zajišťuje ATS, www.platmobilem.cz, (infolinka 296 363 199). Tvar sms DEN PICKWICK  AneboBneboC JMENOaPRIJMENI ADRESA PSC. Správné odpovědi zasílejte od 13. 10. do 16. 10. 2017, vybereme  10.,50.,100.,150.,200. sms.

Pickwick energie.Zdroj: PickwickChladné měsíce s sebou přináší kromě nejrůznějších nachlazení také větší únavu díky nedostatku slunečního záření a brzkému stmívání. Zahnat tyto neduhy a nakopnout vás novou energií pomohou funkční čaje Pickwick. V čem tkví jejích výjimečnost? Funkční čaje jsou zvláštní skupinou bylinných čajů, které se využívají při řešení konkrétního problému a obsahují pečlivě vybranou kombinaci bylinek, jejichž působení je mnohem výraznější a efektivnější.

Pickwick Energie je lahodný funkční čaj, který díky jedinečnému spojení bylin, vitaminu B, guarany a máty, pomáhá dobít energii a posílit organismus.

Pickwick Zklidnění krku je spolu s Pickwick Energií novinkou pro letošní rok. V sobě ukrývá heřmánek, eukalyptus a kousky medu. Kombinace bylinek, která příjemně zklidní krk,

Pickwick Nachlazení v sobě snoubí hřejivou sílu zázvoru, léčivý květ černého bezu, voňavou lípu, sušené plody fenyklu, tymián a uklidňující sléz. Tato kombinace je vhodná pro období častých nachlazení.

Pickwick zklidnění krku.Zdroj: PickwickPickwick Průdušky s lipovým květem, anýzem a mateřídouškou. Chutná směs kvalitních bylin, která napomáhá vykašlávání a správné činnosti dýchacího systému.

Pickwick Urologický čaj s brusinkami vám pomůže ulevit při zánětu močového měchýře díky kombinaci bylinek s brusinkami. Podporuje normální činnost ledvin a napomáhá vylučování vody z organismu.

Pickwick Zažívání s mátou působí příznivě proti nadýmání, a to díky kombinaci máty, heřmánku, lékořice, skořice, meduňky a fenyklu. Lahodný čaj příznivě podporuje trávení a zažívání.