Deník
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Zábavné léto s Deníkem - všeobecná pravidla soutěží

Zde naleznete všeobecná pravidla soutěží Zábavného léta s Deníkem.

26.6.2017
SDÍLEJ:

Zábavné léto s Deníkem - soutěžeFoto: redakce

Zábavné léto s Deníkem - pravidla soutěžte o mnoho hodnotných cen

Zapojte se do naší velké letní soutěže a vyhrajte jednu z mnoha lákavých cen.

Pořadatelem níže uvedených soutěží (dále jen ,,soutěže") je společnost VLTAVA LABE MEDIA a.s., se sídlem U Trezorky 921/2, 158 00 Praha 5 – Jinonice, IČ: 01440578, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl B vložka 18970 (dále jen „Pořadatel")
Podmínky účasti: Účastníkem soutěže může být pouze fyzická osoba starší osmnácti let s doručovací adresou v České republice, která splní další podmínky dle těchto pravidel (dále jen „soutěžící"). Soutěže se nemohou zúčastnit osoby, které jsou v pracovním, obchodně právním nebo jiném obdobném poměru k Pořadateli, jakož i osoby těmto osobám blízké ve smyslu ustanovení § 22 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník. Pokud se i přesto některá z těchto osob stane výhercem v soutěži, výhra jí nebude předána. Výhra nebude předána také v případě, že Pořadatel zjistí nebo bude mít oprávněné podezření na spáchání podvodného nebo nekalého jednání ze strany některého ze soutěžících či jiné osoby, která dopomohla danému soutěžícímu k získání výhry. Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat. Při jakémkoli jejich porušení si Pořadatel vyhrazuje právo daného soutěžícího ze soutěže bez náhrady vyloučit.
Soutěžícím se stává ten, kdo splňuje výše uvedené podmínky a odešle soutěžní SMS nebo MMS s obsahem a dle pravidel specifikovaných níže.

1. Čtěte s Deníkem a získejte audioknihu ZDARMA!

Každý den čtěte knihy na pokračování v našem Deníku a hledejte vyznačené slovo, které zašlete prostřednictvím SMS. Za šest správných odpovědí během jednoho týdne (od pondělí do soboty), si můžete vybrat vlastní audioknihu zdarma. Soutěží se každý týden od 26. 6. 2017 do 13. 8. 2017 Správnou odpověď je nutné poslat v daný den vždy nejpozději do 24,00 hodin. Informace o splnění podmínek a o nároku na audioknihu zdarma bude oznámena soutěžícímu počátkem dalšího týdne na telefonní číslo, ze kterého byly zaslány správné odpovědi. Audioknihu získávají všichni soutěžící, kteří zašlou šest správných odpovědí během jednoho týdne.

Správné odpovědi zasílejte ve tvaru CTENImezeraSLOVO na telefonní číslo 87651. SMS pište bez háčků a čárek.
Cena SMS je 5 Kč. Technicky zajišťuje ATS, www.platmobilem.cz, (infolinka 296 363 199).

2. Cestujte s Deníkem a vyhrajte iPhone.

Zapojte se do soutěže Cestujte po České republice s Deníkem a vyhrajte iPhone. Každý týden navštěvujeme zajímavá místa v České republice, zaměřená na určitou tématiku. Vyfoťte se na svých cestách (nebo i doma) s Deníkem na téma v daném týdnu. Můžete připojit i stručný komentář. Fotografii zašlete jako MMS. Nejlepší fotografie vybrané Pořadatelem najdete v Deníku. Výhru získá neoriginálnější fotografie na zvolené téma v daném týdnu. Výherce určí Pořadatel.
První kolo soutěže končí v neděli 2. července ve 24:00, další kola vždy v neděli daného týdne ve 24:00.

Pro zařazení do soutěže o iPhone stačí k MMS s fotografií v této soutěži poslat ze stejného telefonního čísla ještě jednu SMS s kódem, který naleznete v Deníku od úterý do pátku na stránce věnované cestování.
MMS zasílejte na telefonní číslo 720 001 388.
SMS zasílejte ve tvaru POHADKAmezraKOD na telefonní číslo 87651. Soutěží se každý týden od 26. 6. do 13. 8. 2017

Výherce iPhone bude znám vždy začátkem nového týdne. Informace o výhře bude zaslána na telefonní číslo použité pro odeslání soutěžní SMS a soutěžní MMS.

Cena SMS je 5 Kč. Technicky zajišťuje ATS, www.platmobilem.cz, (infolinka 296 363 199).

3. Luštěte s Deníkem křížovky a vyhrajte deskové hry

Luštěte v Deníku soutěžní křížovky. Pokud zašlete správné znění tajenky křížovky, alespoň ve čtyřech dnech v týdnu, můžete vyhrát jednu z deskových her. Týdenní kolo soutěže končí vždy v neděli ve 24:00. Výherce bude znám vždy začátkem nového týdne. Výherce bude v každém týdnu jeden a bude vybrán Pořadatelem na základě splněných podmínek. Informace o výhře bude zaslána na telefonní číslo použité pro odeslání soutěžní SMS.

Správné odpovědi zasílejte ve tvaru KRmezeraKODmezeraPOSLEDNI SLOVO TAJENKY na telefonní číslo 87651. KOD naleznete každý den u soutěžní křížovky. SMS piště bez háčků a čárek. Soutěží se každý týden od 26. 6. do 13. 8. 2017
Cena SMS je 5 Kč. Technicky zajišťuje ATS, www.platmobilem.cz, (infolinka 296 363 199).

DALŠÍ DŮLEŽITÉ PODMÍNKY SOUTĚŽE:

Účasti v soutěži vyjadřuje soutěžící souhlas, se zpracování osobních údajů, tj. aby Pořadatel po dobu 1 roku od začátku soutěže zpracovával jeho osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, a telefonní číslo, a to pro vyhodnocení soutěže a pro marketingové účely (tj. nabízení produktů a služeb) Pořadatele v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Soutěžící má právo svůj souhlas odvolat, a to písemnou formou na adrese sídla Pořadatele. Odvolání souhlasu je účinné okamžikem jeho doručení Pořadateli. Soutěžící má dále práva dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména právo přístupu k údajům, které se ho týkají, a právo je opravit, zablokovat nebo požadovat jejich likvidaci, jakož i právo na omluvu, peněžní zadostiučinění nebo peněžitou náhradu, bylo-li jednáním Pořadatele porušeno právo subjektu údajů na lidskou důstojnost, osobní čest, dobrou pověst či právo na ochranu jména.
Výhry ani účast v soutěži nejsou právně vymahatelné.
Soutěžící nejsou oprávněni požadovat namísto výhry peněžní či jakékoliv jiné plnění.
Pořadatel tímto není vůči soutěžícím jinak zavázán a ti nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany Pořadatele, než jsou uvedená v těchto pravidlech.
Za kvalitu výher ručí jejich dodavatelé, kteří také vyřizují případné reklamace.
Pořadatel neodpovídá za doručení zpráv.
O jakýchkoliv reklamacích či námitkách rozhoduje s konečnou platností Pořadatel.
Pořadatel si vyhrazuje právo bez náhrady soutěž zkrátit, odložit, přerušit anebo zrušit či jednostranně změnit nebo doplnit její pravidla po celou dobu jejího trvání, a to tak, že změnu vyhlásí na místě, kde jsou k dispozici pravidla soutěže.
Pravidla soutěže jsou k dispozici na webové stránce www http://www.denik.cz/souteze/
Ostatní vztahy, výslovně neupravené těmito pravidly, se řídí obecně závaznými právními předpisy České republiky.

Autor: Redakce

26.6.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto.
2 5

Vznikne dálniční obchvat Česka? Rodí se již v hlavách úředníků

Tomio Okamura.
12 6

Okamura: Český rozhlas mě zesměšnil. Zestátním ho, pokud budu ve vládě

Nepozvaný Cimrman a nejhlasitější skladba světa: zhlédněte nejlepší videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku od něděle 22. do pondělí 23. října 2017.

Výsledek voleb je oficiální. Babiš a Faltýnek mají novou imunitu

Výsledky víkendových voleb do Poslanecké sněmovny byly dnes vyhlášeny ve Sbírce zákonů. Od středy do příštího pátku bude možné regulérnost voleb zpochybnit u Nejvyššího správního soudu. Oficiálním vyhlášením výsledků bude zároveň přerušeno trestní stíhání některých poslanců včetně Andreje Babiše či Jaroslava Faltýnka z ANO, kteří získali zvolením znovu imunitu. Policie tak o vydání k trestnímu stíhání bude muset požádat znovu.

AUTOMIX.CZ

Tohle opravdu není Superb. Škoda v Číně prodává jednu zvláštnost

Pro Škodu je čínský trh velice důležitý, prodá na něm totiž nejvíc aut. Věnuje mu proto zvláštní pozornost, což je nově znát i na omlazené Octavii. Verze pro čínské zákazníky se totiž od té evropské poměrně dost liší. Samozřejmě to ale není poprvé, co jsou modely určené pro jiné trhy pozměněné.

KDU-ČSL půjde zřejmě do opozice. Menšinovou vládu ANO nepodpoří

Předsednictvo KDU-ČSL dnes doporučilo, aby strana šla do opozice a nepodporovala ani žádnou menšinovou vládu. Konečné rozhodnutí ve věci bude mít celostátní konference strany, která se uskuteční v pátek, řekl dnes předseda lidovců Pavel Bělobrádek. Zopakoval, že volby byly neúspěšné a že v pátek dá svou funkci k dispozici. Bude na celostátní konferenci, zda se ho rozhodne odvolat.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT