a) Pro všechny druhy pleti
b) Pro mastnou pleť
c) Pro suchou pleť

Správné odpovědi zasílejte na číslo 9001207. Cena sms je 7 Kč. Technicky zajišťuje ATS, www.platmobilem.cz, (infolinka 296 363 199). Tvar sms DEN ORLING  AneboBneboC JMENOaPRIJMENI ADRESA PSC. Správné odpovědi zasílejte od 14.  3.  2018 do 17. 3.  2018.

Krásná a zdravá pokožka je vizitkou každé ženy. Pleť ale dostává v zimě a během jarních přeháněk pořádně zabrat a tak je teď nejvyšší čas jí pomoci zregenerovat. Vraťte své pleti pružnost a krásu pomocí novinky na našem trhu, unikátního nápoje Dermatin.

To, že o pleť je třeba pečovat, věděla už egyptská královna Kleopatra. Svoji pověstnou krásu si udržovala tím, že každý den pila kobylí mléko, které je biologickým, regenerujícím a všeobecně posilujícím prostředkem. Je zdrojem látek vyživujících a chránících kůži. Jeho složení je velmi podobné složení lidského mateřského mléka. Kromě imunoglobulinů obsahuje kobylí mléko i další cenné proteiny mobilizující obranyschopnost organismu. Jeho užívání se projeví na kůži a pleti větší odolností vůči působení infekčních zárodků a chemických látek.

Pro více informací navštivte www.orling.cz.