Stačí jen správně odpovědět na otázku a tři soutěžící vyhrávají dárkový voucher pro dva do restaurace La Gare na nedělní brunch v hodnotě 1.150 korun na osobu:


Co znamená v češtině výraz „La Gare“?


a) doprovod/ společnost

b) menu/ jídelní lístek

c) zastávka/ stanice

Odpovědi zasílejte od 18. října do 20. října na e-mailovou adresu soutez@denik.cz
Vyhrává 50., 100., 150. správná odpověď.

Od října si na nedělní brunch můžete vyrazit i do francouzské restaurace La Gare vedené šéfkuchařem Janem Kvasničkou. V centru Prahy si tak každou neděli od 11 do 15 hodin vyberete ze tří předkrmů, tří hlavních jídel a tří dezertů. Pít lze neomezeně nealkoholické nápoje, ale i pivo a víno.

Stůl si můžete zarezervovat na čísle 222 313 712 nebo na info@lagare.cz. 


O La Gare

Restaurace La Gare je považována za hlavního představitele francouzské kuchyně v České republice. Nabízí speciality jako je certifikovaná ruánská kachna, ústřice, speciality připravené na otevřeném grilu, a k tomu všemu široký výběr francouzských vín z vlastního sklepa. Od začátku roku 2019, po celkové rekonstrukci, nabízí přívětivý designový interiér s rozšířenou kuchyní a menu v konceptu fine diningové, přesto nekomplikovaná kuchyně. Špičkový servis spolu se smyslovým prožitkem dodává gastronomii La Gare zážitkový ráz. Za celým jídelním lístkem stojí kreativní šéfkuchař Jan Kvasnička se zkušenostmi z exkluzivních restaurací po celém světě.