Jak dlouho po jednorázovém užití tablety SanguiFLOW účinkují?

a) 5 - 7 hodin

b) 8 – 10 hodin

c) 12 – 18 hodin

Správné odpovědi zasílejte od 21. července do 24. července na emailovou adresu soutez@denik.cz. Vyhrává 50., 100., 150. správná odpověď. Odpověď najdete na webové stránce www.sanguiflow.cz.

Hrozba pro cestovatele

Trávíte dlouhé hodiny za volantem, v letadle nebo na cestách v dopravním prostředku? Pokud ano, měli byste věnovat zvýšenou pozornost prevenci před žilní trombózou. Právě zdlouhavé sezení zvyšuje riziko onemocnění touto chorobou.

I když na sobě nemusíte pozorovat žádné změny, může vás kdykoli při cestě na dovolenou postihnout problém. Je dobré zaměřit se na péči o svůj zdravý průtok krve a tím i kardiovaskulární systém a vyzkoušet SanguiFLOW® společnosti Generica.

Tento unikátní přírodní produkt obsahuje speciální rajčatový koncentrát Fruitflow®, který přispívá ke správnému krevnímu průtoku v cévách, což je pro normální funkci kardiovaskulárního systému důležité. Vícenásobné studie potvrzují, že rajčatový extrakt Fruitflow® snižuje shlukování krevních destiček. Součástí je také extrakt z vinné révy, který přispívá k optimálnímu krevnímu tlaku.