Stačí jen správně odpovědět na otázku:

Jaká je doba spotřeby jídel EXPRES MENU?

a) 1 rok

b) 2 roky

c) 3 roky

Nápověda na www.expresmenu.cz.

Správné odpovědi zasílejte na číslo 9001207. Cena sms je 7 Kč. Technicky zajišťuje ATS, www.platmobilem.cz, (infolinka 296 363 199). Tvar sms DEN EXPRES  AneboBneboC JMENOaPRIJMENI ADRESA PSC. Správné odpovědi zasílejte od 22.11. 2018 do 25.11. 2018. Vyhrává 50., 100., 150., 200., 250. odpověď.

Produkty EXPRES MENU jsou konzervované metodou inspirovanou z doby Napoleona, kdy se podařilo panu Appertovi v roce 1895 vytvořit pro vojsko první konzervu. Jedná se o patentovanou metodu CTP - Kontinuální tepelný proces, která se dá velmi zjednodušeně přirovnat k domácímu zavařování, kde výsledkem je kvalitní trvanlivý kompot, který se dá dlouhodobě uchovat při pokojové teplotě.

Jídla EXPRES MENU se mohou skladovat v teplotě do +30°C. Krátkodobě vydrží i vyšší teplotu, např. během cesty na dovolenou nebo při turistickém výšlapu.   Jídlo je již kompletně dokončené, nemusí se do něho nic přidávat, stačí jen ohřát a servírovat, je proto ideálním způsobem stravování pro rodinnou dovolenou.

Při přípravě jídel nejsou používány žádné chemické přísady ani konzervanty, jídla jsou vyrobena pouze z prvotřídních čerstvých surovin od regionálních dodavatelů.  Všechny produkty EXPRES MENU jsou výsledkem ruční práce kuchařů a jejich spolupracovníků, kteří připravují každý výrobek s velkou odpovědností, osobním nasazením a láskou. Tento proces pak z výsledného produktu dělá zdravé a chutné jídlo.