Stačí jen správně odpovědět na otázku:

Jak se jmenuje krámek autorky knihy Lenky Hnidákové?

A) Lelí's Cupcakes

B) Dortíčky

Správné odpovědi zasílejte od 4. listopadu do 6. listopadu na e-mailovou adresu soutez@denik.cz
Vyhrává 10.,20.,30.,40.,50.správná odpověď.

Není cukrářka, přesto v Čechách dokázala prorazit s původně americkým konceptem malých dortíků, které budete znát pod názvem cupcakes. Podnikání se Lence Hnidákové rozjelo raketovým tempem, během budování úspěšné značky Lelí's Cupcakes a prvního pražského cupcake obchůdku navíc stihla porodit dvě děti. Svůj příběh zveřejnila v knize, která právě vychází a kromě osobní linky obsahuje i recepty na stovky cupcakes.

Knížka je primárně určená všem, kteří mají touhu sami něco dělat, tvořit, péct, vymýšlet vlastní recepty a kombinace, nebo třeba podnikat. Dvě třetiny obsahu tvoří samotná dortíková část, nečekejte však klasickou kuchařku. Kniha je pojatá velice kreativně.

Knihu bude možné zakoupit od 10. října fyzicky na krámku Lelí's Cupcakes, Vyšehradská 53, Praha 2 a na prodejním festivalu mini konaném 29. a 30. listopadu v OD Kotva, kde bude po oba dny Lelí knížky také podepisovat a psát do nich věnování. Knížka je v prodeji i online na www.leliscupcakes.com kde je možné ji také do konce září koupit podepsanou v předprodeji.