Stačí jen správně odpovědět na otázku a jeden soutěžící vyhrává

Co je stav Ketóza a co způsobuje?

A) spalování tuků, potlačuje pocit hladu a dává pocit dobré nálady.
B) spalování bílkovin, zvyšuje krevní tlak
C) ukládání tuků, snižuje cholesterol

Správné odpovědi zasílejte na číslo 9001107. Cena sms je 7 Kč. Technicky zajišťuje ATS, www.platmobilem.cz, (infolinka 296 363 199). Tvar sms DEN CAMBRIDGE AneboBneboC JMENOaPRIJMENI ADRESA PSC. Ze všech odpovědí zaslaných od 29. 2. 2016 do 2.3. 2016 vybereme 499. správnou sms

Cambridge Weight Plan je bezpečný a účinný nutričně vyvážený program s nízkokalorickými, klinicky testovanými produkty Cambridge Weight Plan, které obsahují vysoce hodnotné bílkoviny a minimální množství tuků a sacharidů. Všechny produkty Cambridge Weight Plan splňují legislativní požadavky EU, ČR i SR.

Jedná se o lékařsky ověřenou dietu, která v České republice slaví úspěch již 15 let. Dietu lze přizpůsobit individuálním požadavkům a má několik programů, které jsou vhodné pro pozvolné hubnutí, jako pročišťovací kúra, pro udržení ideální váhy nebo právě pro rychlé a bezpečné hubnutí. Tělo díky stavu zvanému ketóza získává energii z vlastních tuků.
Inspirujte se příběhem manželů Bálintových na http://www.cambridge-diet.cz/pribehy-klientu/manzele-blatinovi-55-a-38-let-3-misto-silueta-2015-141.htm

Všichni dobře víme, že podpora partnera je v životě nesmírně důležitá. O to více, pokud jde o celkovou změnu životního stylu, lidské zdraví nebo dosažení vysněného cíle. Manželé Bálintovi prošli neuvěřitelnou proměnou a společně zhubli vice jak 60 kg.