Mezi 15. a 19. hodinou vystoupí mimo jiné populární Gipsy CZ, nebo skupina Funky Brothers. Návštěvníci se mohou těšit také na vystoupení DJ Bica z uskupení Inside Kru. Pořadatelé přichystali řadu aktivit, včetně skate školy, tattoo workshopu, shuffle dance workshopu nebo frisbee exhibice. Celou akci bude moderovat Petr Pierre Vízdal.

Beztíže je zastřešující značkou pro důležité sociální služby. V Praze provozuje dva nízkoprahové kluby (Klub Beztíže na Žižkově a Klub Beztíže2 v Nuslích) a terénní program pro děti a mládež Streetwork Beztíže. Ten je k dispozici hned ve třech lokalitách - na Žižkově, ve Vršovicích a v Praze 2.

Děti ulice

Pracovníci oddělení zároveň realizují celou řadu navazujících projektů včetně preventivních výjezdových aktivit. Nabízí ale i poradenství, krizovou a situační intervenci nebo možnost spolupodílet se na chodu klubů a jejich programu. Často pracují s „dětmi ulice“.

Tomu je přizpůsobeno i načasování dnes již tradiční akce Beztíže zatápí. „Venku začíná být zima, oslavujeme konec léta a nabízíme mladým možnosti využít tepla, programu a podpory našich klubů,“ říká vedoucí Beztíže Tomáš Klumpar.