„Tento měsíc to již budou čtyři měsíce od mé augmentace. Nyní nosím poslední fázi pooperační prádla,“ doplnila ke své fotografii, která se samozřejmě neobešla bez lajků, pochval a to i od zahraničních příznivců: „Krasnaja,“ ohodnotil jeden z nich vzkazem v azbuce.

Augmentace představující zvětšení prsou je jedním z nejčastějších chirurgických zákroků u žen; je vyhledáváno jen pro jeden konkrétní cíl. Ženy nejsou spokojeny s velikostí nebo tvarem prsou či jejich asymetrií.

Některé pacientky chtějí podstoupit zvětšení prsou z estetických důvodů, jiné potřebují obnovit velikost prsů do tvaru před těhotenstvím nebo po výrazném zhubnutí či nemoci. Zvětšení prsou se provádí většinou silikonovými implantáty, které mohou mít různé tvary.

„Myslím si, že život je krátký, a když dnes existují možnosti, jak si pomoci a splnit si tak například sen, tak proč ne. Vybírám si zejména podle referencí jiných žen a vlastního pocitu z konzultace,“ uvedla v rozhovoru pro Deník.

Karolína pochází z města Vrbno pod Pradědem. Studuje Mediální studia a žurnalistiku v kombinaci s Environmentálními studii na Masarykově univerzitě v Brně. V budoucnu chce být moderátorkou zpravodajství.

Svoji modelingovou kariéru začala při studiu na střední škole v Ostravě, kde předváděla svatební šaty. V roce 2020 vyhrála soutěž Miss Czech Republic 2020 a dostala tak příležitost reprezentovat Česko na světové Miss World.