Zajímalo je, kdo vybírá hlavní fotografii na titulní stránku časopisu Kondice, ale třeba také to, zda mohou poslat na téma „kondice“ do redakce příspěvek.

Do stánku zavítal také mistr republiky a k tomu i čerstvě stříbrný medailista z mistrovství republiky v kulturistice Jan Kebrle.

„Udržovat si kondici je v dnešní době nesmírně důležité. A když k tomu máte rádce v podobě časopisu Kondice, jde vše daleko snázeji. Je třeba jenom chtít,“ usmíval se úspěšný kulturista, který si po nedávném šampionátu v Poděbradech vychutnává odpočinkové období.

Před Společenským domem nechybělo ani technologické zpestření. Se svým moderně vybaveným vozem přijeli nejenom místní hasiči, ale do Hořovic dorazila také laboratoř Světa bez kouře s virtuálním profesorem Dohořelem.

Ten prostřednictvím své laboratoře a 3D brýlí vysvětloval, že hlavním problémem kouření je právě kouř samotný, tedy hoření tabáku a pevné škodlivé částice, které při něm vznikají.

Laboratoř také přinesla informace o bezdýmných řešeních, která jsou pro zdraví lepší volbou než cigarety.

Večer se ve Společenském domě konalo vystoupení známého komika a baviče Zdeňka Izera, a i ten se ve stáncích Kondice a Světa bez kouře zastavil a se zájmem si je prohlédl.