Jak vůbec prožíváte poslední den zimní sezony? Jste spíš smutná, anebo se těšíte, že si od sněhu odpočinete?
Vždycky jsem smutná. Vždycky. Když už všude v Evropě zavřou vleky, vezmu sněžnej skútr – který mi poslali jen proto, že mi fanděj, z továrny Yamaha, takže jim takhle na dálku posílám pusu – a jezdím na ledovce. Vstávám ve čtyři ráno a snowboarduju nebo lyžuju do osmi devíti ráno. Pak už je vedro k padnutí… Letos to tak bylo naposledy 6. června.

Glanc 2019_10A pak? Proběhla i letos vaše rodinná dovolená na Lefkadě?
Ano, do Řecka se hned po zimní sezoně stěhuju každý rok. A rodiče, brácha i babička s dědou tam za mnou přijíždějí vždycky koncem června. Přesouváme se všichni do tepla alespoň na dva měsíce. Jsme spolu a všichni tam pracujeme, takže žádná dovolená to vlastně není.

V rozhovoru pro časopis Reportér jste loni řekla, že právě Lefkadu momentálně vnímáte nejvíc jako svůj domov. Je to tím, že tam prostě na delší dobu „zaparkujete“?
Ano, je to tak. Je to místo, kde strávím z celého roku nejdelší dobu. Asi bych tam měla začít platit daně. (smích) A ano, jak říkáte, zaparkuju. Jsem celý den na pláži jenom v plavkách a bosa… Maximálně si zajedu lodí na večeři do přístavu nebo naproti na ostrov Kefalonia na jogurtovou zmrzku s čokoládou, ovocem a ořechama…

Co ještě dělá profesionální lyžařka a snowboardistka, když zrovna není sníh?
Jak která. (smích) Já surfuju, plavu, hraju beach volejbal, hodně studuju, čtu, chodím do divadel, na výstavy, do kina, na koncerty, absolvuju zdravotní prohlídky, sportovní testy, a hlavně si plním pracovní a sponzorské povinnosti.

Celý rozhovor s Ester Ledeckou najdete v říjnovém čísle časopisu Glanc, které je na stáncích od 19. 9.

V říjnovém Glancu si si dále přečtete:

- Rozhovor s Josefem Trojanem: Příslušnost ke klanu Trojanů-Pollertů talentovaný herec nezapře nejen svou tváří, ale ani svými gesty a postoji.

- Na konopné farmě: Co všechno kromě jointů se dá z těchhle kytek vyrobit.

- Jak prestižky zabodovaly u Vuittona: Návrhář Jan Černý uspěl v nejvyšších patrech módního průmyslu, navíc se značkou, nad níž kdekdo ohrnuje nos.

- Co dělat, abyste dostali do dětí zdravé jídlo: Párek, hranolky nebo sušenku snědí děti bez mrknutí oka. S čočkou, cizrnou nebo jáhlami je to horší…

- S parfémářkou Kateřinou Novákovou jsme se bavili o tom, proč „bio“ není vždycky výhra, kde se nejvíc šidí vonné suroviny a jakou roli hrají ve vůních vorvani.

- Rozhovor s Kovym, jedním z nejpopulárnějších youtuberů a influencerů, který právě vtančil do taneční show StarDance.