O svou radost z očkování jsem se podělil na Facebooku. A také jsem si říkal, proč v té záplavě špatných zpráv nepochválit něco, co funguje. Nikomu jsem nic nenutil, jen jsem napsal, že sám za sebe jsem rád. Nikomu jsem neříkal, co má dělat on, jen jsem si trochu udělal legraci z lidí, co věří, že vám byl do těla vpraven čip nebo vám po očkování na těle začnou rašit magnety či se stanete vysílačem sítě 5G.

Komik a herec Lukáš Pavlásek
Fejeton na paVlásku: Punkový song

Negativních komentářů bylo naštěstí míň, než jsem čekal, ale pár lidí napsalo, že ještě uvidím, co se stane a že jsem se zaprodal novému světovému řádu. Tak mě napadlo, jak by takové očkování mělo proběhnout, aby byl správný konspirátor spokojený, že vše běží dle jeho vidění světa.

Tady jsem pro vás tedy napsal fiktivní konspirační reportáž za použití známých konspiračních klišé:

Vážení bratři a sestry v boji proti novému světovému řádu iluminátů, židozednářů a rozmlsaných miliardářů. Rozhodl jsem se v zájmu naší věci obětovat a nechat se naočkovat proti té vymyšlené nemoci covid-19. Stanu se tak mučedníkem a mé neštěstí otevře oči dalším bojovníkům za správnou věc. Už z rezervačního systému byla cítit negativní energie, kterou jsem odhalil svým devatenáctým smyslem. Další katastrofou je, že musíte zadat všechny své osobní údaje včetně bydliště, rodného čísla a zdravotní pojišťovny. A už vás mají! Právo na soukromí bylo brutálně narušeno!

Jdou po nás!

Poté mi došel kód, abych dostal termín na očkování. Tím si do počítače stáhnete virus, který naistaluje kamery do celého vašeho bytu a FBI bude sledovat, jak obědváte a večeříte, což má zásadní význam pro chod vesmíru a iluminátích mejdanů.

Před samotným očkovacím centrem stáli vojáci, jasný zásah státní zvůle na formování ovcí do davu. Mimochodem při bližším pohledu si nešlo nevšimnout, že to nejsou lidé, ale dobře zkonstruovaní androidi. Jdou po nás!

Jako ovci na porážku nás dostrkali až před lékařku s dábelským úsměvem doktora Mengeleho, která mi vpíchla cosi do paže. Podle tlaku jsem poznal, že to byl čip o velikosti burského oříšku. Pak jsem vyšel zpět před centrum mezi naočkované.

Komik a herec Lukáš Pavlásek
Fejeton na paVlásku: Svatý muž Jiří Ovčáček

A tady se mi naskytl příšerný pohled. Lidé hrůzou lezli po zemi, na hlavách jim rašila tykadla na chytání wi-fi, několik jich bylo obtěžkáno magnety. Pohůnci Billa a Melindy Gatesových jim už přidělovali cedulky s čísly, který občan připadne komu v rámci jejich majetkového vyrovnání po rozvodu.

Tuto reportáž jsem sepsal jako svědectví. Říkejme jí reportáž psaná na čipovátce. Tímto se omlouvám Deníku, že jsem jeho stránky proměnil v konspirační web. Fejeton je dopsán a já si jdu sebrat pár magnetů z lednice a odeslat několik signálů do tajné zprávy Billu Gatesovi.