Pár oznámil svůj sňatek v newsletteru, který vydává Lopezová. Poodhalil v něm, že letěli do pouštního města v Nevadě, kde získali povolení k sňatku. Affleck a Lopezová se vzali v sobotu pozdě večer v kapli A Little White Wedding Chapel, která nabízí i uzavření sňatku z okna automobilu.

„Láska je krásná. Láska je laskavá. A ukazuje se, že láska je trpělivá. Dvacet let trpělivá. Přesně to jsme chtěli,“ uvedla Lopezová. Pod oznámení se podepsala jako „paní Jennifer Lynn Afflecková“, což podle deníku Los Angeles Times znamená, že oceňovaná zpěvačka a herečka změnila jméno.

Nicole Kidmanové a Naomi Wattsové přátelství vydrželo.
Slavní spolužáci v showbyznysu: Kdo se do sebe zamiloval, komu přezdívali Moucha

Zástupci Afflecka a Lopezové na žádost o komentář dosud neodpověděli.

Zprávy o sňatku hereckého páru se začaly šířit poté, co úřad pro okres Clark na svých webových stránkách ukázal, že dvojice získala povolení k sňatku, které bylo vyřízeno v sobotu.

Lopezová zveřejnila na sociálních sítích fotografii, na níž je zachycena v posteli a má stříbrný snubní prsten.

Návrat po 20 letech 

Dvaapadesátiletá Lopezová a devětačtyřicetiletý Affleck, se k sobě vrátili loni po téměř 20 letech. Letos v dubnu se zasnoubili. V roce 2002 dal Affleck Lopezové velký zásnubní prsten s růžovým diamantem, ale v roce 2003 náhle zrušili svatbu a o několik měsíců později se rozešli.

Jennifer Lopez.
Vitální Jennifer Lopez: Že je mi padesát? Cítím se stále na osmadvacet

Affleck se v roce 2005 oženil s Jennifer Garnerovou, s níž má tři děti. Rozvedli se v roce 2018. Lopezová byla v minulosti třikrát vdaná. Se zpěvákem Marcem Anthonym byli po svatbě v roce 2004 deset let manželé a mají spolu čtrnáctiletá dvojčata.