Martin Ditmar působil 20 let jako manažer nadnárodních retailových koncernů a po celé Evropě šéfoval korporacím obchodních řetězců jako Lidl, Spar či Billa. Jednoho dne se ale vše zastavilo. A to do slova! Dva měsíce strávil na „smrtelné posteli“ v kómatu. Proč se mu to stalo? Muselo se to stát a co mu tato extrémní zkušenost dala? Sledujte v rozhovoru pořadu Škola průserů.

Zdroj: Youtube

„Pracoval jsem patnáct šestnáct hodin denně šest dní v týdnu a nekompenzoval to žádným odpočinkem. Signály, které by mě upozornily, nebyly tak intenzivní, abych je bral vážně. Říkal jsem si, že jsem pořád ještě mladý a že to tělo nějak zvládne.“ vzpomíná na tuto životní etapu sám Martin Ditmar v rozhovoru níže. Tak či tak je dnes už zpět ve hře a úspěšně vede své projekty aplikaci DetoxmeApp a Villu Memories Nejlepší Butikový rodinný hotel v Evropě.

Letos v září kromě povinné školní docházky odstartoval i neziskový projekt Škola průserů, který mění úhel pohledu na náročné životní situace. V pořadu se vystřídá hned několik známých a inspirujících osobností z různých odvětví. Ti všichni se s vámi podělí o nejnáročnější situace ze svých životů ale taky o to, jak se z nich dostali a co si z toho vzali dál do života.