Můžete je potkat každý den. Často vás napadne, kdo to je, jaký je jeho osud. Sousedé z vašeho okolí. LIDÉ ODVEDLE – to je nová rubrika Deníku, kterou už brzy najdete na všech našich regionálních webech Deníku. Rubrika, v níž se objeví lidé z vašeho města či obce, bude jedním z pilířů nového projektu pro čtenáře nazvaného Deník Klub.

Členové Klubu od nás dostanou spoustu výhod. Mohou se snáze podílet na tvorbě obsahu Deníku. Výrazně jim na webu ubyde rušivých reklam. Ale hlavně: získají mnohem více zajímavého čtení. 

Ve startovní sérii “klubových výhod” totiž budou i další nové atraktivní publicistické počiny redaktorů Deníku. Například Češi v číslech - překvapivé zprávy, které na různorodých datech ukazují, jací jsme my, Češi. Jak se liší naše životy v různých částech země. Co jíme, co nás trápí, jak žijeme, v čem jsme jiní než Němci, Rakušané či Maďaři.

Příběhy pod jménem Skutečný život zase ukazují pozoruhodné události, které se kolem nás dějí. Vždy za nimi stojí i mimořádně zajímavý člověk.

Členové Klubu Deník navíc dostanou každé všední ráno do e-mailu souhrn zpráv, který jsme nazvali prakticky: KE KÁVĚ. Napíše ho osobně Váš místní reportér a v jeho souhrnu se dozvíte to nejpodstatnější, co se děje ve vašem okolí, v Česku i ve světě. 

Roman Gallo, ředitel redakcí Deníku

Chcete o spuštění projektu Klub Deník vědět jako první? Vepište svou e-mailovou adresu a my Vám dáme vědět.