Šimon Caban je původní profesí architekt, choreograf, fotograf a obecně divadelní a filmový tvůrce. Často spolupracuje se svým bratrem Michalem. Jejich duo se nazývá Cabani. 

„Vždycky nás bavilo spolupracovat se stejně naladěnými lidmi a dávali jsme je dohromady. Kdo něco měl připravený nějaký nápad, představil ho ostatním, a ti řekli, zda je to baví, nebo se má dělat něco jiného. V tomto smyslu demokracie v umění může fungovat. Jinak si myslím, že pro ni úplně místo není. V divadle někdo musí vědět, co chce říct, udělat to a nalákat pro svoji myšlenku ostatní, motivovat je,“ míní Caban.

Moderátor Roman Štěpánek se svými hosty Tomášem Blumensteinem a Janem Kolářem
Deník s nadhledem: Spousty talentů zničí ve školách naučená bezmoc

Michaelou Páťalovou ho spojuje láska k umění a pohybu. Tato mladá dáma je totiž i mistryní republiky v Pole Dance. Jde o moderní sportovně–taneční disciplínu. Snoubí se v ní prvky tance s prvky gymnastiky a akrobacie na vertikální tyči i mimo ni. Michaela pevně věří, že se její životní záliba i obživa stane olympijským sportem. „Usilovně se na tom pracuje. Pravidla jsou čím dál přísnější, až je to někdy protivné,“ uvedla.

Pohledově, a nejen z mužského hlediska, je Pole Dance atraktivní podívaná, jelikož dámy své umění předvádějí v přiléhavých kostýmech. „Mají však přesné parametry, nesmí se ukázat nic navíc. Ale při vystoupení to jsou takové rozsahy pohybu… No chudáci švadlenky, co to šijí,“ podotkla Páťalová.