Soutěž Elite Model Look je nejprestižnější modelingovou soutěží na světě, do které se každým rokem přihlásí statisíce zájemců z více než třiceti zemí. Není proto náhoda, že o budoucích modelkách každým rokem rozhoduje porota složená z odborníků z oblasti módy, kultury a médií, partnerů projektu a zahraničních modelingových agentů. Letošní rok přijala čestné předsednictví Daniela Peštová.

„Jsem ráda, že mohu v roli čestné předsedkyně poroty podpořit nadějné talenty na začátku jejich modelingové kariéry. Důležitou roli hraje charizma, energie, profesionalita, ale dnes i jejich prezentace na sociálních sítích,“ říká supermodelka a podporovatelka nadace Alsa.

Finalisté Schwarzkopf Elite Model Look. Kdo má šanci uspět?

Stále větší zájem

Kromě ní zasednou v porotě například CEO Elite World Julia Haart, prezident Elite Model Management Vick Mihaci, prezident Women Management Piero Piazzi či spolumajitel agentur Elite Prague a Elite Bratislava, ředitel soutěže pro Českou a Slovenskou republiku Sáša Jány.

„Jsem hrdý na to, že se projekt Schwarzkopf Elite Model Look stal nejúspěšnější platformou hledání nových modelingových talentů v Čechách a na Slovensku. Svědčí o tom i 22procentní nárůst účasti v rámci letošní castingové tour v obchodních centrech,“ pochvaluje si.

I tento rok se v exkluzivní přehlídce představí topmodelky agentur Elite Prague a Elite Bratislava, a to například ambasadorky projektu Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR 2018 Denisa Dvořáková a Michaela Kocianová, vítězka světového finále EML 2013 Eva Klímková, české a slovenské topmodelky Daniela Kociánová, Linda Nývltová, Barbora Brušková, Sasha Gachulincová a vítězky světového finále EML 2014 Bára Podzimková či EML 2016 Jana Tvrdíková.