Eva Decastelo je upřímným člověkem. Proto hned na začátku prozradila, že je poměrně hysterická. „Snažím se nehádat, abych nemusela řvát. Děti si řeknou, co si myslí, já se nadechnu, pomyslím si, co si myslím já, a pak jsem velmi asertivní a velmi vysvětlující a chápající matka,“ uvedla. Tématem rozhovoru byly totiž vztahy mezi rodiči a dětmi a péče o talenty.

Jedno je však jisté: pro své děti chce Eva Decastelo především dobré vzdělání, aby byly schopné zařadit se mezi lidi pracující v profesích mimo zář reflektorů. Herectví totiž popisuje jako profesi, která se snoubí s posláním. „Herec, pokud je opravdu dobrý, tak tu roli nehraje, on ji prožívá. Teď si představ, že 20 večerů umíráš na jevišti. Věř mi, že potom nemáš náladu vůbec na jakýkoliv kontakt s jakýmkoliv člověkem, možná kromě toho, kterého máš doma,“ prozradila bez okolků.

Tady Petr. To nejzajímavější ze světa lifestylu
VIDEO: 10 nejlepších seriálů na Disney+, které si musíte pustit

Jako druhý host promluvila mistryně světa v baletu Laura Mohylová. Laura se pohybuje v baletních špičkách od svých tří let a má za sebou nejeden osobní úspěch, třeba v roli Klárky ze známého Louskáčka. Sama teprve zvažuje, která baletní škola je pro ni ta vysněná. Skutečnost, že je jedinec talent, je třeba podpořit tvrdou prací. „Nestačí zůstat u slov, důležité jsou činy, dokázat to,“ uvědomuje si Laura.

„Tréninky máme každý den, což jsou ty hromadné, a pak ještě k tomu máme individuální tréninky na soutěže,“ doplnila.