Herec Will Smith patří mezi hvězdy Hollywoodu. Na vrchol ho vynesly například filmy Mizerové nebo Muži v černém. Willa Smithe si navíc mnozí z nás pamatují už z kultovního seriálu Fresh Prince, který v devadesátých letech patřil k nejsledovanějším sitcomům.

I proto si někdy jeho fanoušci pomyslí, že se hercům vzhled za posledních třicet let téměř nezměnil. Proč ale najednou na posledních fotografiích vypadá, jako kdyby spolkl celé stádo slonů?

Odpověď vás možná nepřekvapí, ale jistě se vám při ní uleví. Proměnu Willa Smithe má na svědomí britský multidisciplinární designér a propagátor umělé inteligence původem ze Zimbabwe David Zinyama.

Will Smith - Men In Black:

| Video: Youtube

Neuvěřitelná proměna

Pod rukama digitálního tvůrce se oblíbený herec Will Smith, který je idolem mnoha žen i po padesátce, změnil v obtloustlého prince z nejbohatšího Nigérijského státu Lagos. Svými neuvěřitelně přesnými fotografiemi, které s pomocí umělé inteligence vytvořil, doslova strhl sociální sítě a stáhl na sebe pozornost svých šestnácti tisíc sledujících.

Jeden z nich @gogopierre se neudržel smíchy a k fotografiím obézního herce napsal: „Věřte, že pohled na Fresh Prince ze státu Lagos působí, jako kdyby právě snědl svou ženu Jadu a zajedl jí polévkou Egusi a knedlíkem Pounded Yam,“ směje se v komentářích.

Ve skutečnosti je Will Smith stále v neuvěřitelné formě:

Svalnatí prezidenti a další celebrity

Will Smith však není jediný, koho David Zinyama upravil pomocí programu Midjourney. Velký úspěch zaznamenal například letos v červnu, kdy zveřejnil fotografie muzikantů jako batolat. Každá z celebrit působila výjimečně autenticky a sledující ohromil roztomilý kukuč, kulaté oči a neuvěřitelná podoba každého hudebníka.

Mezi upravenými fotografiemi celebrit se objevili Beyoncé, Snoop Dog, Jay-Z, Rihanna, ale i Elvis Presley nebo Stevie Wonder.

Úspěch zaznamenala i série prezidentů a dalších státníků, kterým na rozdíl od Willa Smithe David Zinyama přidal také pár kilogramů, ale tentokrát na svalech. Obzvlášť u některých stárnoucích významných mužů nejen Ameriky působí nově nabitá fyzická zdatnost přinejmenším komicky.


Nahrává se anketa ...

Proměnou v kulturisty prošli například Joe Biden, Barack Obama, George Bush, Bill Clinton, ale nejironičtěji působil naolejovaný Donald Trump, kterého rovněž najdete v naší galerii.

Chtějí ho nejprestižnější firmy

David Zinyama je multidisciplinární designér s více než desetiletými zkušenostmi. V průběhu let dělal širokou škálu projektů pro jednotlivce, malé firmy i velké korporace.

„Moje rozmanitá sada dovedností mi umožňuje specializovat se v různých oblastech včetně digitálního a tiskového designu, brandingu či designu aplikací. Poskytuji jedinečnou směs kreativity, technologického know-how a strategického myšlení,“ říká světově uznávaný designér, který svým klientům poskytuje práci nejvyšší kvality.

Mezi jeho klienty po celém světě patří podle Linkedin mimo jiné i Sony Music, BBC, Unicef a mnoho dalších.

close Facebook Deník Styl je tu pro každého. info Zdroj: Deník/Denisa Lottmannová zoom_in Facebook Deník Styl je tu pro každého.