Za jednu sklenici obsahující její prdy požadovala i více než 22 tisíc korun. Americká hvězdička Stephanie Mattová, kterou proslavila za oceánem reality show 90 dní do svatby, nedávno na sociálních sítích prezentovala, jak si vydělává velké peníze. Prodejem svých prdů ve sklenicích naplněných okvětními lístky, které měly "vůni" umocnit, si údajně podle zahraničních serverů přišla na více než 4,3 milionu korun. Jenže teď její byznys skončil. A jako celé její kontroverzní podnikání, i jeho konec, je opravdu bizarní - přejedla se totiž fazolí a dalších potravin, které způsobují nadýmání.

Stephanie Matto
Bizarní byznys. Žena prodává své prdy ve sklenicích, jsou hitem

Jednatřicetiletá Mattová před několika dny na sociálních sítích přiznala, že zájem o její prdy byl mezi jejími fanoušky tak velký, že se každý den snažila sníst co největší množství nadýmacích potravin, aby uspokojila zájem a dokázala svými plyny naplnit dostatek sklenic. „Nedávno ale skončila na pohotovosti poté, co cítila silnou bolest na hrudi. Znepokojení lékaři jí udělali krevní testy a EKG, ovšem později televizní hvězdě sdělili, že příznaky, které pociťovala, způsobila nadměrná plynatost z její nevyvážené stravy," uvedl server LAD Bible, který jako první upozornil na konec kontroverzního podnikání Mattové.

Podle lékařů se stravovala Mattová opravdu hrozivě. „Sama přiznala, že se živila skoro výhradně fazolemi, vejci a banánovými proteinovými nápoji, protože zjistila, že smrad jejích prdů je pak intenzivnější," uvádí britský bulvární deník Daily Mail.

Ilustrační snímek
Žena v letadle zjistila, že má covid. Čtyři hodiny cestovala na záchodě

Příhoda s pohotovostí Mattovou vyděsila. „Myslela jsem si, že mám infarkt a že toto jsou poslední momenty mého života," řekla žena. I proto fanouškům oznámila, že s prodejem prdů ve sklenici kvůli zdraví končí. Ovšem s podnikáním seknout nemíní a už má nový kontroverzní plán - její prdy totiž vstoupí na trh s kryptoměnami. Chce je prodávat v podobě digitálních NFT tokenů.

Mattová je dalším příkladem, jak internet a sociální sítě posunuly hranice možností, na čem mohou samozvaní influenceři vydělávat. Ani nápad s prdy ve sklenicích nebyl nový, před hvězdičkou z reality show už je v minulosti nabízela i jiná žena. Mattová, která ve svých videích mluví o tom, že její matka pochází z Československa, odkud emigrovala za minulého režimu, se ovšem díky minulosti v reality show dokázala i s tak bizarním podnikáním prosadit.