Na letošním veletrhu Fensterbau Frontale byl představen nový dřevodekor předního světového výrobce okenních profilů REHAU. Nová ražba fólií KALEIDO WOODEC propůjčuje oknům nejen věrohodný vzhled dřeva, ale také výraznou povrchovou strukturu, a je tudíž perfektní jak na pohled, tak na dotek. S ohledem na dlouhou životnost bez náročné údržby, barevnou stálost a odolnost vůči slunečnímu záření lze bez nadsázky říci, že dřevodekor KALEIDO WOODEC v mnohém předčí originální dřevěná okna.

Okenní profill v dřevodekoru KALEIDO WOODEC

Nový dekor vychází ze stále populárního dubu, jeho povrch je matný a nyní je exkluzivně nabízen ve třech atraktivních odstínech.

Prvním z nich je plně probarvený, typicky dubový odstín tmavšího dřeva Turner Oak Alt, druhým je světlejší a chladnější Sheffield Oak Concrete se šedým nádechem a třetím Sheffield Oak Alpine, jenž svou světlostí osloví zejména architekty, kteří se přiklánějí ke skandinávskému designu. Všechny tři dekory lze však s úspěchem uplatnit nejen v tradiční, ale i v moderní architektuře průmyslových, kancelářských či obytných domů.

Turner Oak AltSheffield Oak ConcreteSheffield Oak Alpine