Řešení pro každý typ střechy

Díky společné prezentaci firem z BMI Group mají návštěvníci možnost získat na jednom jediném místě veletrhu řešení pro každý typ střechy, ať už šikmé nebo ploché, a na míru všem jejich potřebám. Zákazníci navíc mohou těžit ze spolupráce silných značek, komplexního prodeje, služeb a servisu. BMI Group je evropským lídrem ve výrobě střešních systémů, střešního příslušenství a hydroizolací, má zastoupení také v Asii a jižní Africe. Skupina disponuje širokým portfoliem renomovaných a osvědčených produktů, které dokážou uspokojit náročné technologické, funkční a estetické požadavky zákazníků.

Zdroj: BRAMAC

Novinka Classic AERLOX

Výrobce BRAMAC na veletrhu poprvé představí svou horkou novinku, betonovou tašku Classic Aerlox. Díky kombinaci optimalizace tvaru tašky, použití velmi kvalitního cementu a speciálního kameniva je u tohoto modelu zajištěno snížení hmotnosti a přitom je zachována požadovaná pevnost. Výsledkem je Classic AERLOX, který je o 30 % lehčí než srovnatelná betonová taška. Proto je model vhodný pro krovy s limitovanou nosností. Na stánku nebude chybět exponát nového modelu, který názorně ukazuje rozdíl hmotností AERLOXU a srovnatelné betonové tašky. Betonová taška Classic Aerlox se také bude ucházet o prestižní ocenění Zlatá taška 2019.

Betonová taška Classic AerloxZdroj: BRAMAC

Návštěvníci veletrhu se mohou přesvědčit o tom, že portfolio firmy je mimořádně komplexní. BRAMAC je v České republice lídrem ve výrobě betonových tašek, v nabídce má ale i keramické (pálené) tašky a plechovou krytinu Decra. Ke každému modelu střešních tašek nabízí kompletní originální střešní doplňky a příslušenství. Nabídku doplňuje nadkrokevní tepelná izolace BramacTherm, solární kolektory či okapový systém. Všechny komponenty do sebe dokonale zapadají a dohromady vytvářejí Inteligentní střešní systém BMI BRAMAC.

Veletrh Střechy Praha budou jako tradičně hostit prostory PVA Expo Letňany ve dnech 7. - 9. února. Stánek BRAMACU, který je letos o úctyhodných 60 m2 větší, naleznou návštěvníci v hale č. 3 na stánku č. 316. Jste srdečně zváni!