Můžete je vynést jak na pracovní schůzku, luxusní večeři, tak i na tenisový zápas s přáteli. A to i proto, že si můžete vybrat hned z několika designových variant. Záleží jen na vašem osobním vkusu. Pánové jistě ocení ciferník o průměru 46 mm z nerezové oceli, který je robustní a silný. K němu si mohou vybrat mezi klasickým ocelovým, hnědým koženým či zeleným textilním řemínkem. Pro opravdu velké milovníky sportu a dobrodružství tu je pak odolný černý gumový řemínek. Dámy naopak přihlédnou spíše k menšímu ciferníku o průměru 41 mm, který je velmi elegantní, minimalistický a dělá z hodinek opravdu luxusní šperk. Dostupné jsou opět různé druhy řemínků od klasického koženého v bílém provedení, zlatého milánského tahu, až po dvoubarevný z nerezové oceli.

Huawei Connect 2023
Konference Huawei Connect 2023 ukázala cestu k inteligentní transformaci

Díky více než 25 000 ciferníků, které jsou volně dostupné v galerii, si můžete vytvořit hodinky přesně podle svého vkusu. Potěší například jedinečný ciferník Blooming, který reaguje na vaši denní aktivitu, nebo široký výběr ciferníků Always On.

Průvodce do aktivního života

Huawei Watch GT 4 jsou více než jen hodinky. Jsou průvodcem aktivního života. Můžete s nimi procházet města, sportovat a objevovat nové příležitosti. Tyto hodinky jsou věrným společníkem na každém kroku.

Huawei Watch GT 4 mají dlouhou výdrž baterie. Bez nabití se obejdou až dva týdny. To znamená, že můžete být aktivní a sledovat svůj pokrok bez stresu z toho, že by se přístroj vypnul kvůli nedostatku energie. Novinku od Huawei lze také spárovat se zařízeními iOS i Android. Systém zároveň zajišťuje, že data uživatelů jsou vždy chráněná.

Ilustrační foto
Sítě 5G jsou k dispozici už pro polovinu světové populace

S Huawei Watch GT 4 můžete také jednoduše přijímat zprávy přímo na hodinkách a zvolit si rychlou odpověď nebo emoji. Komunikace nikdy nebyla tak snadná a rychlá. S funkcí nezávislého přehrávání hudby lze vytvořit seznamy skladeb v telefonní aplikaci a přiřadit je k různým tréninkům. Užívejte si oblíbenou hudbu, i když nemáte telefon po ruce. Hudba je neodmyslitelnou součástí našich životů a s Huawei Watch GT 4 ji můžete mít neustále při sobě.

Zdroj: Huawei

Monitorování spálených kalorií

Čím dál tím více lidí si v dnešní době hlídá své stravování. Aplikují různé druhy diet, praktikují nejrůznější půsty, sledují příjem makroživin či počítají celkově přijaté kalorie. Díky Huawei Watch GT 4 a jejich nové funkci StayFit si budete moci pečlivě zaznamenávat příjem kalorií i vy. Funkce vám pomůže sledovat, kolik kalorií zkonzumujete, včetně statistik, jako je příjem kalorií v reálném čase, aktivní kalorie, klidové kalorie či kalorický deficit. Dokáže tak monitorovat kalorie a poskytovat podrobné údaje o vaší fyzické kondici. Tím aktivně napomáhá udržet si zdravý životní styl.

Luis Neves, výkonný ředitel globální digitálně-průmyslové iniciativy GeSI, která společně s irskou pobočkou firmy Huawei zajišťuje projekt Smart Whale Sound
Velryby na jižním cípu Irska ochrání umělá inteligence od Huawei

Huawei Watch GT 4 nejsou pouze módním doplňkem, ale také spolehlivým partnerem pro sportovce. Nabízejí více než 100 různých sportovních režimů včetně méně tradičních aktivit jako je paddleboard čirybaření, ale také klasické sporty jako běh, plavání nebo silový trénink. S Huawei Watch GT 4 si můžete zahrát na kurtu, odpočinout si nebo cvičit v posilovně. Vaše hodinky budou pracovat s obrovským množstvím údajů v reálném čase, abyste mohli dosáhnout maximálního výkonu.

Pokud jste běžec, oceníte vylepšený dvoupásmový pětisystémový GNSS (globální navigační systém), který zvyšuje přesnost určování polohy o 30 %. Tuto funkci oceníte i v hustě osídlených městech, kde by signál mohl být potenciálně blokován.

Vylepšená správa menstruačního cyklu

Co se týče zdravotních funkcí, i zde se Huawei snaží posouvat kupředu a přicházet s inovacemi. Watch GT 4 nabízejí například vylepšenou správu menstruačního cyklu (Menstrual Cycle Management 3.0). Jak už název napovídá, tato funkce umí předpovědět menstruační cyklus, a to díky analýze a snímání fyziologických ukazatelů, jako jsou tepová frekvence během spánku, tělesná teplota, frekvence dýchání a další. Predikce prvních menstruačních dnů je pak o 15 % přesnější než u jiných chytrých hodinek. Novinku ocení zejména ženy, které se potýkají s méně pravidelnými cykly.

Technologie HUAWEI TruSeen™ 5.5+ zvyšuje přesnost měření srdeční frekvence během namáhavého tréninku. S osmi fotoelektrickými senzory, dvěma skupinami světelných zdrojů, vylepšeným algoritmem AI a zakřivenou skleněnou čočkou jsou tyto hodinky spolehlivým partnerem při sledování vašeho tepu, ať už jste na tréninku, nebo ležíte na sedačce u oblíbeného seriálu.

Zdroj: Huawei

Boj proti stresu

Monitorování stresu je v našem uspěchaném světě stále důležitější. Huawei Watch GT 4 mají stresový monitor vždy připravený na sledování a zvládání každodenních zkoušek a trápení. Díky zklidňujícím dechovým cvičením, která jsou součástí těchto hodinek, si můžete uvolnit mysl a získat lepší kontrolu nad stresem. S funkcí TruSleepTM 3.0, která poskytuje povědomí o spánkových cyklech, monitoruje spánek a vyhodnocuje jeho kvalitu, získáte doporučení na vylepšení kvality spánku a úpravu spánkových návyků. Navíc nová funkce Sleep Breathing Awareness, která snímá nepravidelnost dýchání během noci, dokáže odhalit případné zdravotní problémy.  Díky tomuto kvalitnímu monitoringu budete mít noci plné klidu.

Nový Huawei P60
Jak instalovat Google aplikace do telefonů Huawei? Řešením je Gbox

Celkově lze říci, že Huawei Watch GT 4 jsou více než jen chytré hodinky. Jsou výkonným nástrojem pro sledování vašeho zdraví a sportovního výkonu. S jejich pokročilými funkcemi můžete dosáhnout svých cílů a zůstat aktivní. Tyto hodinky spojují technologii a zdravý životní styl dohromady v jednom stylovém balení. S každým novým modelem chytrých hodinek se očekává, že přinese více než jen základní funkce. Huawei Watch GT 4 tato očekávání splňují a výrazně posouvají běžné standardy.

Huawei Watch GT 4 46 mm v černé variantě jsou k dostání za 5 999 korun, hnědá a zelená varianta za 6 499 korun a varianta s řemínkem z nerezové oceli za 8 499 korun. Huawei Watch GT 4 41 mm s bílým koženým řemínkem jsou k dostání za 5 999 korun, s milánským tahem za 6 999 korun a s kovovým stříbrným řemínkem za 9 499 korun.

Zdroj: Huawei