Kromě pokročilých fitness funkcí a monitoringu zdraví se hodinky mohou pochlubit elegantním designem, který se hodí do práce i posilovny. Na výběr máte hned z 5 barevných kombinací za cenu od 3 999 Kč.

Volba životního stylu spotřebitelů je stále více ovlivňována kombinací technologií, zdravotního uvědomění a osobního stylu. Pojem „fitstyle“, který představuje přístup ke zdraví spojený s touhou po stylu a individuálním vyjádření, se stal celosvětovým trendem.

Výběrový program Women in Tech. Ilustrační foto
Nápady, které mají šanci změnit Česko: Startuje třetí ročník Women in Tech

Tento přístup také ovlivnil pohled spotřebitelů na chytrá nositelná zařízení, od kterých chtějí, aby jejich design, funkce a použité technologie byly vzájemně propojené a odrážely tento moderní způsob života. Nové chytré hodinky Watch Fit 3, navržené a vytvořené podle konceptu „Fashion Squared“, tato přání vyslyšely a kombinují moderní estetiku s prvotřídním výkonem. Co vše je u nich oproti předchozím modelům nového?

Pomocník pro každého sportovce

Model Watch Fit 3 se může chlubit mnohými vylepšeními v oblasti sledování kondice. Tyto zdokonalené funkce ocení zejména aktivní lidé a sportovci. Běžce navíc potěší nový režim Track Run, který díky vestavěnému čipu GNSS přesně zaznamenává trasu běhu. Uživatelé mohou následně své oblíbené běžecké trasy sdílet s přáteli a přijímat od nich jejich další doporučené trasy.

Právě běh je jedním z více než 100 sportovních režimů, které v novém modelu hodinek najdete. Baterie hodinek navíc vydrží na jedno nabití až 10 dní1 a ani při několika hodinovém tréninku nebo třeba maratonu uživatele nenechají ve štychu.

Vylepšené zdravotní funkce

Kromě sportovních funkcí byly v hodinkách vylepšeny i zdravotní funkce všeho druhu. Chytré hodinky Watch Fit 3 jsou například vybaveny technologií TruSeen™ 5.5, která zvyšuje přesnost měření srdečního tepu. Tato vylepšená funkce nyní dokáže monitorovat tep i ve chvílích, kdy má uživatel zrovna slabý signál.

Watch Fit 3 také vylepšují zdravotní funkce se systémem sledování spánku TruSleep™ 4.0 a přidávají novou funkci Sleep Breathing Awareness, která detekuje přerušení dýchání během spánku.

Women in Tech. Ilustrační foto
Třetí ročník Women ni Tech je tu! Zájemkyně se mohou hlásit do 8. dubna

Díky kombinaci těchto funkcí spolu s vysoce výkonným PPG senzorem dokážou hodinky během spánku v průběhu noci sledovat více parametrů, jako je srdeční frekvence a kyslík v krvi. Obohacena byla také aplikace Stay Fit, která obsahuje aktualizovanou globální databázi potravin a nutriční analýzu, pomocí kterých bude pro uživatele snadnější udržovat vyváženou stravu.

Zejména uživatelky také mohou ocenit nové zobrazení kalendáře, které jim umožňuje na první pohled vidět informace o aktuálním, předchozím a nadcházejícím menstruačním cyklu.

Doplněk ke sportovnímu i městskému outfitu

Huawei Watch FIT 3 nejsou jen nástrojem pro sledování zdraví a kondice, ale také stylovým doplňkem, který se hodí k různým módním stylům. S hmotností pouhých 26 g a tloušťkou 9,9 mm jsou dosud nejlehčím a nejtenčím modelem této řady. Jejich elegantní design, kombinující tenké tělo a kvalitní materiály, zajišťuje, že hodinky vypadají skvěle jak při sportu, tak při formálnějších příležitostech. V nabídce je celkem pět barevných variant – černá, růžová, zelená, bílá a perleťově bílá. Uživatelé si mohou navíc vybrat z pestré nabídky řemínků šetrných k pokožce, od prodyšných fluoroelastomerových až po měkké kožené řemínky. Díky konstrukci „Link“ je možné řemínky podle nálady nebo stylu snadno a rychle vyměnit.

Uživatelé si kromě výběru barvy a řemínku mohou hodinky personalizovat také pomocí ciferníku. Hodinky Watch Fit 3 ve své nabídce přináší 3 nové ciferníky, které zlepšují interakci mezi uživatelem a zařízením a umožňují uživatelům využívat nekonečné možnosti sebevyjádření přímo na svém zápěstí. Kromě klasických ciferníků této řady si uživatelé mohou vybrat také z oficiálních ciferníků a ciferníků třetích stran v obchodě Watch Face Store.

Oblíbenci známé influencerky Andy Štěch

Chytré hodinky Huawei Watch Fit 3 si zamilovala také známá influencerka Andy Štěch, která nejčastěji využívá sportovní funkce jako je posilování a běh. Na hodinkách oceňuje také, že může snadno monitorovat svou stravu, spánek nebo stres.

Pokud i vy chcete mít přehled o svém zdraví a sportovním výkonu, jsou Huawei Watch Fit 3 jasnou volbou. Na českém trhu je možné je zakoupit již nyní za cenu od 3 999 Kč. Další podrobnosti a možnost zakoupení naleznete na oficiálních stránkách Huawei. K dostání jsou také na e-shopu Alza.