Deník

Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Princ Charles v ČR

Princ Charles v ČR

Princ Charles uctí v Praze památku parašutistů

Praha /PROGRAM KRÁLOVSKÉHO PÁRU UVNITŘ/ - Jen pár hodin po příletu do Prahy zamíří následník britského trůnu s manželkou Camillou do krypty chrámu svatého Cyrila a Metoděje

Střední Evropa hostí prince ekologa

Varšava - Následník britského trůnu navštíví Polsko, Maďarsko a Českou republiku. Zajímá se o zelené projekty i o Tatary.

Princ Charles navštíví ekologicky šetrnou obec

Hostětín – Další podrobnosti o návštěvě britského následníka trůnu prince Charlese v Hostětíně, která se má uskutečnit 22. března, se podařilo zjistit redaktorům Slováckému deníku. Odhalili například způsob, jakým se chystá do regionu dopravit.

Brno navštíví následník trůnu princ Charles

Brno – Nezvyklou návštěvu zažijí brněnští studenti třiadvacátého března. Do Česka totiž přijede britský následník trůnu princ Charles a jeho manželka Camilla. Princ Charles přitom zavítá i do Brna. Čeká ho totiž diskuze se studenty Masarykovy univerzity.

Klaus přijal na Hradě prince Charlese s chotí Camillou

Praha /FOTOGALERIE, AKTUALIZOVÁNO/ - Prezident Václav Klaus v sobotu na Pražském hradě přijal britského prince Charlese a jeho manželku Camillu. Do Prahy přiletěli na čtyřdenní návštěvu.

Princ Charles povečeřel s politiky a osobnostmi

Praha - Slavnostní večeře na Pražském hradě byla posledním bodem dnešního programu britského prince Charlese a jeho manželky Camilly v Praze.

Princ Charles navštíví kampus a získá medaili

Brno /AKTUALIZOVÁNO/ - Nový kampus Masarykovy univerzity v Brně-Bohunicích si v pondělí prohlédne britský následník trůnu princ Charles.

Charles s Camillou zhlédli v divadle Dona Giovanniho

Praha /FOTOGALERIE/ - Britský princ Charles s vévodkyní Camillou byli v neděli večer mezi diváky Stavovského divadla, kteří se ve Stavovském divadle zaposlouchali do Mozartovy opery Don Giovanni. Po představení se ještě sešli s dirigentem Robertem Jindrou a uměleckým šéfem opery Národního divadla Jiřím Heřmanem.

Prince Charlese v Hostětíně potěšilo vřelé přijetí

Hostětín /FOTOGALERIE/ - Podle Paddy Harversona, mluvčího prince Charlese, byla Jeho Výsost velmi ráda, že si mohla prohlédnout ekologické projekty v Hostětíně na Uherskohradišťsku.

Princ Charles v Brně převzal medaili a diskutoval

Brno /AKTUALIZOVÁNO, FOTOGALERIE/ – Jen necelé dvě hodiny se v Brně zdržel britský princ Charles, který sem v pondělí přiletěl na diskuzi se studenty Masarykovy univerzity. Část z vyhrazeného času navíc strávil zavřený v autě. Na studenty si vyhradil jen necelou hodinu a už při příjezdu si dal pořádně načas.

Setkání s princem Charlesem život řediteli nezmění

Děčín – Při své návštěvě Česka následník trůnu Charles se svou ženou Camillou pozvali Pavla Bendu na malou večeři na britskou ambasádu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení