Deník
VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

polovině nemocnic chybí sestry

polovině nemocnic chybí sestry

V uherskohradišťském regionu zdravotní sestry prozatím nechybí

Slovácko - Nemocnice na Uherskohradišťsku zatím nepociťují nedostatek personálu. Někteří zástupci těchto provozů ale připouští, že kapacitní stavy jsou „na hraně“ a v budoucnu může nastat poptávka po těchto pracovnicích.

Sestry v Chrudimské nemocnici: chybí jich deset!

Chrudim - Zdravotní sestry chybí v celých Čechách. Chrudimská nemocnice v tomto směru nepatří mezi výjimky.

Nemocnicím chybí hlavně specializované sestry

Orlickoústecko - Na území regionu působí dvě nemocnice: ve Vysokém Mýtě a Ústí nad Orlicí.

Práci sestry považuje za náročnou, ale neměnila by

Zlín - Pět let již ve zlínské Baťově nemocnici pracuje jednatřicetiletá zdravotní sestra Kateřina Sárová. Práce ji baví, i když pociťuje nedostatek kolegyň, který znamená více práce.

Zdravotní sestry: nedostatek zřejmě nastane

Nový Jičín - Nedostatek zdravotních sester je prý vrepublice stále větším problémem. Na Novojičínsku se zatím příliš neprojevuje, ale všeho jen dočasu.

Novojičínské nemocnici schází dětské sestry či fyzioterapeuti

Nový Jičín - Nemocnice spoliklinikou vNovém Jičíně má problémy snedostatkem lidí nelékařských profesí některých specializací. „Schází nám radiologičtí asistenti, fyzioterapeuti, dětské sestry,“ upřesnila hlavní sestra nemocnice Zdenka Klyncypárová.

Místo dětí obtěžují sestry na dispečinku devianti

Vysočina - Ročně zhruba 85 tisíc volání. Přitom ne každý z nich znamená výjezd. Až 60 volání na dispečink záchranky denně patří mezi takzvané marné hovory.

Místo dětí obtěžují sestry na dispečinku opilci a devianti

Vysočina - Ročně zhruba 85 tisíc volání. Přitom ne každý z nich znamená výjezd. Až 60 volání na dispečink záchranky denně patří mezi takzvané marné hovory.

Platy v nemocnici se mění. Sestry odcházejí

Prostějov - Některým zdravotním sestrám se nelíbí způsob nově zavedeného platové hodnocení v prostějovské nemocnici. Údajně dvacet z nich se kvůli tomu chystá podat výpověď.

AKTUALIZOVÁNO: Nemocnicím chybí sestry

Písek - Ani jeden z letošních maturantů písecké školy nemá o práci na oddělení zájem.

Nedostatek sester může ohrozit péči o nemocné

Praha /ANKETA/ - Polovině českých nemocnic chybí zdravotní sestry. Ačkoli letos ukončí obor zdravotní sestra na dvě tisícovky absolventek, do praxe jich nastoupí jen čtyři sta.

Sestry na Zlínsku chybějí jen v krajské nemocnici

Zlínsko - Krajská nemocnice Tomáše Bati je jedinou na Zlínsku, které chybějí zdravotní sestry. Ostatní nemocnice se s jejich nedostatkem nepotýkají.

Nemocnice: nahrazovat sestry je problém

Kladno-Nedostatek sester v kladenské nemocnici se do budoucna bude nejspíše ještě zvyšovat. Deset chybějících sester je průměr.

Peníze pro zdravotní sestry jsou už na cestě

České Budějovice - V průměru by si sestřičky měly polepšit o 2,5 tisíce korun měsíčně

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT