Deník
VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Co se chystá do kin a do televize

Přečtěte si, jaké filmy nás čekají v kinech a v televizi.

EXKLUZIVNĚ

TV Nova: Milan Šteindler a PanMáma, Tomicová coby uklízečka v Gymplu

Praha – Podzim na Nově bude ve znamení oblíbených seriálů, reality show i novinky v podobě sitcomu… Ordinace v růžové zahradě, Gympl a Doktoři z Počátků – seriály, na které jsou diváci už zvyklí, se s novými příběhy vrátí na obrazovku Novy i na podzim. „Divák je poměrně konzervativní. Všechny pořady mají zaručenou vysokou sledovanost a oblibu u diváků," sdělil při čtvrteční prezentaci programu generální ředitel Novy Jan Andruško.

Steve Jobs ožil na filmovém plátně, ztvárnil ho Ashton Kutcher

Praha /VIDEO/ - Steve Jobs, vizionář, génius, manipulátor a egocentrik. Bylo jen otázkou času, kdy jeho život a profesní kariéra zaujme filmaře. Film o něm natočil Joshua Michael Stern, nese název jOBS a hlavní role se zhostil Ashton Kutcher. Premiéra ve Státech bude už 16. srpna.

Režisér a herec Miroslav Krobot natáčí svůj první celovečerák Díra u Hanušovic

Praha /FOTOGALERIE/  - Hlavní roli v Krobotově filmovém debutu získala Tatiana Vilhelmová… Miroslav Krobot, známý především jako šéf oceňovaného pražského Dejvického divadla, ale v posledních letech také populární jako herec z filmů Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka, Alois Nebel nebo Revival, začal režírovat svůj první celovečerní film. Krobot napsal scénář ke svému filmovému debutu Díra u Hanušovic společně se svým spolužákem z gymnázia, dnes psychologem Lubomírem Smékalem.

EXKLUZIVNĚ

Art nejen filmový: Okna, kontexty a boj se slovním balastem

Praha – Žádné škatulky, ale věci v kontextu. A pravidelná „okna". I tak by se dalo vyjádřit stručné motto týmu, který pod vedením Tomáše Motla spustí už poslední srpnový den ve dvacet hodin kanál ČT art. Včera představil médiím filmový, televizní, výtvarný a literární program.

EXKLUZIVNĚ

Na Krásném padla poslední klapka filmu Krásno

Šumperk /FOTOGALERIE/ – Poslední klapka celovečerního snímku Ondřeje Sokola Krásno symbolicky nemohla padnout jinde než u vodní nádrže Krásné. Film nyní dostává definitivní podobu. „Do Šumperku se tvůrci určitě vrátí v prosinci, kdy se bude konat předpremiéra," řekla Gábina Vágner, která má na starosti propagaci filmu. Termín šumperského představení Krásna není zatím známý.

EXKLUZIVNĚ

Sanitka 2? Byla to krásná práce, říká Pavel Zedníček

Praha – Doktor Vojtěch Jandera coby ústřední postava původní Sanitky, jeho první žena Eliška, Janderův bratr Jarda, jeho manželka Alžběta, doktoři Mádr a Karlík, divákům dobře známý Korejs a postava z nejsympatičtějších – Fanda Beznoska. Ti všichni se „přesunou" i do nového třináctidílného pokračování seriálu scenáristy Ivana Hubače a režiséra Filipa Renče, který začne Česká televize vysílat od září. Herci Pavel Zedníček, Jiří Dvořák i režisér Filip Renč vyprávějí o natáčení seriálu, který se ve vysílání ČT objeví v září.

Modří pidižvíci opět na modrém koberci

Praha - Do kin se blíží pokračování rodinné komedie Šmoulové 2 uvidíme ji už 8. srpna. Ještě před tím se ale společnosti Columbia Pictures a Sony Pictures Animation rozhodly uspořádat tuto neděli celosvětovou premiéru ve 162 kinech po celém světě. A česká kina jsou mezi nimi.

Padla první klapka nového českého filmu s pracovním názvem Parádně pokecal

Praha - 22. července padla první klapka nového filmu začínajícího režiséra Tomáše Pavlíčka s pracovním názvem Parádně pokecal. Autorská komedie zachycuje osudy 25letého Štepána, který životem proplouvá bez valné snahy jej ovlivňovat. Příběh o hledání smyslu čehokoliv a nutnosti vlastní aktivity začíná v momentě, kdy Štěpán opustil přítelkyni a třetí vysokou školu…

EXKLUZIVNĚ

ČT art přichází s obdobou Noci s Andělem

Praha – Nový kulturní kanál dá velkorysý prostor všem hudebním žánrům i scénickému umění. Koncerty Pražského výběru v původním obsazení, kapely Precedens ke třicátému výročí jejího vzniku, ale i vystoupení houslisty Václava Hudečka u příležitosti jeho šedesátých narozenin, maltské tenorové hvězdy Josepha Calleji nebo zahraničních hvězd, jakými jsou Rolling Stones, Bon Jovi, Paul Simon, David Gahan či třeba Alice Cooper, přinese divákům nový kanál ČT art.

Tereza Pergnerová se vrací jako moderátorka VyVolených

Praha – Tereza Pergnerová se vrací na obrazovky FTV Prima jako hlavní moderátorka reality show VyVolení. Je tak další potvrzenou aktérkou pořadu po Agátě Prachařové, která bude moderovat noční show.

EXKLUZIVNĚ

Renč točí v Brně film podle Monyové. Se Stašovou a Dulavou

Brno /FOTOGALERIE, ROZHOVOR/ - Jak může dopadnout milostné vzplanutí ženy k muži, ze kterého se vyklube násilník, představí nový český film Sebemilenec. Podle námětu spisovatelky Simony Monyové jej začal ve čtvrtek v brněnském studiu České televize natáčet režisér Filip Renč. V hlavních rolích diváci uvidí Simonu Stašovou a Jaromíra Dulavu.

EXKLUZIVNĚ

ČT art přichází s pestrou směsicí kulturních pořadů

Praha – Ucelený a žánrově bohatý kulturní program nabídne uměnímilovným divákům nový program ČT art, který se poprvé přihlásí 31. srpna. Ve vysílání bude od 20 hodin střídat nový dětský kanál Déčko (ČT:D). Ten byl podle slov výkonného ředitele ČT art Tomáše Motla také u zrodu nové stanice, jelikož bylo nutné najít odpověď na otázku, co na něm vysílat ve večerních hodinách.

EXKLUZIVNĚ

Filip Renč natáčí film podle zavražděné spisovatelky Monyové

Praha – První klapka nového filmu Sebemilenec padla ve středu v Brně. Jde o již třetí titul, který v brněnském studiu České televize vzniká podle námětu spisovatelky Simony Monyové. V hlavních rolích hrají Simona Stašová a Jaromír Dulava, v dalších pak Pavel Kříž, Naďa Konvalinková, Miluše Šplechtová, Klára Sedláčková-Oltová, Zdeněk Dvořák a další.

EXKLUZIVNĚ

Sanitka 2: Dennodenní záchranářská realita v podání Filipa Renče

Praha – Česká televize představila pokračování seriálu Sanitka, k němuž napsal scénář Ivan Hubač. Objeví se v něm postavy známé z původní řady, ale i nově příchozí… Dramatické situace související se záchranou lidského života a skvělé výkony, při nichž tuhne krev či tečou slzy, slibuje moderně pojaté třináctidílné pokračování seriálu Sanitka, které se objeví na obrazovkách České televize už v září (přesný termín se zatím tají, pozn. red.).

VÍME PRVNÍ

Kluci z Hradce, Boni pueri, hrají po boku hollywoodských i českých hvězd

Hradec Králové – Zpěváci Českého chlapeckého sboru Boni pueri jsou v úterý k vidění v televizi – na stanici Prima family v akčním seriálu Pohřešovaný.

Netřeba utrácet. Na zásadní filmy posledních let lze jít za 40 korun

Praha - Vstupenka do kina za 100 a více korun? To je teď v trojici pražských biografů pasé. Alespoň u vybraných filmů. Během léta lze totiž vyrazit do žižkovského Aera, letenského Oka a Světozoru na Můstku za pouhých 40 korun. Kina přitom nepromítají žádné filmové ležáky. V rámci akce nazvané Pražské filmové léto, která se v metropoli koná už počtvrté, lze vyrazit na zásadní snímky posledních let.

Natáčení filmu Dědictví II pokračuje na farmě v Olšanech

Praha - Štáb filmu Dědictví II v čele s režisérem Robertem Sedláčkem se po první části natáčení v lokacích v okolí Prahy přesunul na Moravu. Po technických obhlídkách a detailní přípravě se druhý natáčecí blok rozjel 10. července za svítání na náměstí v Kroměříži. V následujících dnech natáčecí plán Bolka Polívku, v hlavní roli milionáře Bohuše, a další protagonisty pokračování kultovní komedie Dědictví aneb Kurvahošigutntag zavede na farmu v Olšanech.

Cyrilometodějské oslavy v ČT: Přenosy z Velehradu a tři nové dokumenty

Praha - Přímým přenosem Večera lidí dobré vůle z Velehradu, bohoslužbou a třemi premiérovými dokumenty obohatí začátkem července Tvůrčí producentská skupina náboženské tvorby Patrcika Diviše z brněnského studia sváteční vysílání České televize. Přinášíme i program akcí na samotném Velehradě…

EXKLUZIVNĚ

Michal, Jů a Hele, ale i Wifina či Decibelka

Praha – Dětský kanál České televize ČT:D má o svém programovém schématu jasno. Opírá se o kvalitu, pestrost, zábavné vzdělávání i servis rodičům… Špačkovi v síti časurežisérů Karla Smyczka a Martina Dolenského (scénář Lucie Konášová) a Mazalové scenáristy Rudolfa Merknera a režiséra Bořivoje Hořínka – dva původní hrané seriály, které nabídne nový dětský program České televize ČT:D, jenž spustí své vysílání 31. srpna. Vedle hrané však nabídne také animovanou tvorbu, zábavné vzdělávání, magazíny, zábavní a soutěžní pořady, zpravodajství a publicistika i sport a cvičení.

OBRAZEM: Skončila první část natáčení Dědictví II s Bolkem Polívkou

Praha /FOTOGALERIE/ – 12. června skončila první část natáčení filmu Dědictví II, pokračování kultovní komedie Dědictví aneb Kurvahošigutntag z roku 1992, který tentokrát režíruje Robert Sedláček. Autorem scénáře je Bolek Polívka, který se opět představí v roli milionáře Bohuše.

Viktor Tauš dokončil Klauny, tragikomedii s Lábusem a Kaiserem

Praha /FOTOGALERIE, VIDEO/ - Režisér Viktor Tauš završil střih nového filmu Klauni podle scénáře Petra Jarchovského a námětu Borise Hybnera. Nyní představuje první ukázky z dokončovaného snímku. Příběh o pozdním znovushledání klaunského tria, spojí dohromady domácí komediální hvězdy - Oldřicha Kaisera a Jiřího Lábuse s evropskou hereckou elitou.

EXKLUZIVNĚ

Dva nové kriminální seriály na obzoru

Praha – Dvě první klapky v jednom týdnu a obě k původním českým krimi seriálům. Česká televize začala natáčet sedmidílnou Clonu režiséra Tomáše Řehořka a scénáristy Marka Epsteina, ve které si zahrají Kryštof Hádek, Vica Kerekeš nebo Viktor Preiss, a rovněž Vraždy v kruhu, dvanáctidílný seriál v režii Ivana Pokorného s Ivanem Trojanem, Richardem Krajčem a Hanou Vágnerovou v hlavních rolích.

Natáčení filmu Krásno je za polovinou, hlásí Ondřej Sokol

Praha, Šumperk /FOTOGALERIE/ - Natáčení režijního debutu Krásno herce Ondřeje Sokola, který v něm hraje i jednu z hlavních rolí a je spoluautorem scénáře, je za polovinou. Filmový štáb ukončil natáčení v Sokolově rodišti Šumperku, kde se děj snímku vycházející částečně ze Sokolových životních událostí odehrává, a v práci pokračuje v Praze.

Eva Decastelo dohodila Martinu Krausovi hlavní roli ve filmu Lovci a oběti

Praha - Fanynky Martina Krause se mají na co těšit. Mohou ho sledovat nejen v primáckém seriálu Cesty domů, ale za pár měsíců se objeví také ve filmu Lovci a oběti. Roli mu dohodila moderátorka Eva Decastelo. K roli se prý Martin dostal neuvěřitelnou náhodou. „Potkal jsem se s Evou na nějaké akci a když mě uviděla, vyhrkla: ´Jé, tebe já strašně moc potřebuju. Já mám pro tebe roli ve filmu´."

EXKLUZIVNĚ

Baletní hvězdy i Munchův Výkřik míří do kin

Praha – Nejen La Traviata či Carmen. Teď už i Spartakus, Manet či Munch. Přímé přenosy z prestižní Metropolitní opery jsou na stříbrném plátně po celém světě stálicí. O podobné výsluní usilují v posledních letech i činohra a balet slavných scén. A nejnověji světové galerie.

EXKLUZIVNĚ

V kladenských věžácích točí hollywoodské hvězdy

Kladno – Gary Oldman, Tom Hardy a Noomi Rapace. Tři slavní herci, které mohli diváci vidět například ve filmech Batman, Sherlock Holmes – Hra stínů či Harry Potter jsou protagonisté nového trháku, jehož část se o víkendu točila v Kladně-Rozdělově, konkrétně ve věžácích, představujících Rusko doby stalinismu.

Drama o lásce, ztrátě a pomstě s Polívkou juniorem se natáčelo v Ústí

Střekov /FOTOGALERIE/ – Zastavte dopravu! Ticho prosím! Kamera, zvuk, jedeme! Takové povely byly slyšet u bývalých provozů Setuzy v Žukovově ulici. Do Ústí zavítal filmový štáb pod vedením režiséra Radima Špačka, aby natočil záběry k filmu Místa.

Dětský program ČT odhalil své pořady

Praha – Nové původní hrané seriály Špačkovi v síti času režisérů Karla Smyczka a Martina Dolenského (scénář Lucie Konášová) či Mazalové scenáristy Rudolfa Merknera a režiséra Bořivoje Hořínka nabídne nový dětský program České televize ČT:D, který spustí své vysílání 31. srpna.

EXKLUZIVNĚ

Tereza Voříšková a Karel Roden před americkými kamerami

Praha /FOTOGALERIE/ –  Češti herci v americkém akčním seriálu. Jmenuje se Pohřešovaný (v originále Missing) a natáčen byl převážně v Praze s českými herci. Prima family jej nasadí do vysílání už 25. června, poběží každé úterý a čtvrtek od 21.35. Jeho hrdinkou je Becky v podání Ashley Judd, bývalá elitní agentka CIA, která pustí syna Michaela na zkušenou do Říma. Ten ale v rozlehlém městě záhadně mizí.

EXKLUZIVNĚ

Kriminálka Staré Město: Zločiny s česko-slovenským přesahem

Praha – Coby soudce si Miroslav Donutil právě telefonuje s dcerou. V tu chvíli nemůže tušit, že bude unesena – vstupujeme do zdánlivě poklidné situace odehrávající se v pražské Živnobance Na Příkopě, kde v minulém týdnu natáčel štáb brněnského studia České televize v koprodukci se slovenskou RTVS a společností Trigon Production pokračování seriálu Kriminálka Staré Město.

Ty nejzajímavější izraelské filmy uvidíme v Praze, už od čtvrtka

Praha - Filmová přehlídka v rámci Dnů Jeruzaléma v Praze představí studentskou tvorbu i nejlepší izraelské filmy. Mladí umělci z jednoho z nejstarších měst, s tímto podtitulem se v české metropoli od 13. do 22. 6. konají historicky první Dny Jeruzaléma v Praze. Událostmi nabitý program nabídne přehlídku tvorby umělců pocházejících nebo tvořících v Jeruzalémě, v oblasti divadla, tance, hudby, filmu a gastronomie.

Cimrman v přímém přenosu na plátně, v rámci Prague Proms

Praha - První a jediné koncertní provedení melodií odcizených z operetní fresky Proso Járy Cimrmana bude v sobotu 13. července od 20 hodin přenášeno z Obecního domu v Praze na plátna kin po celé republice.

EXKLUZIVNĚ

Nový formát v televizi: Do ulic vtrhla partička sígrů

Praha – Nejen nový původní seriál Doktoři z Počátků, v němž se objeví Martin Stránský, Václav Postránecký, Lenka Termerová, Jitka Ježková, David Prachař, Sabina Laurinová, Halina Pawlowská či Marek Vašut, ale i unikátní show Sígři ve výslužbě připravuje do vysílání televize Nova. Nova tak přichází s novým formátem, který je kombinací prvků skryté kamery a skečového pořadu.

Za filmovým Cyrilem a Metodějem do archeoskanzenu

Modrá /FOTOGALERIE/ – Po třech měsících se vrátí v sobotu 8. června někteří tvůrci, herci a producenti seriálu Cyril a Metoděj – Apoštolové Slovanů do Archeoskanzenu Modrá. Zatímco na přelomu února a března zde byli kvůli natáčení posledních filmových scén v místech, kudy kráčely dějiny Velké Moravy, v sobotu někteří přijedou do skanzenu na slavnostní premiéru dvou dílů doku-dramatu o slovanských věrozvěstech.

V plné mokré polní! Babovřesky 2 hlásí zvýšenou povodňovou pohotovost

Praha  - Českou republiku sužují vytrvalé deště a povodně. Extrémní počasí se nevyhnulo ani jižním Čechám, kde štáb Zdenka Trošky natáčí již desátý den komedii Babovřesky 2. V tomto období vzniká hned několik českých filmů. A právě extrémní podmínky prověří profesionalitu a připravenost filmařů.

Dokudrama Cyril a Metoděj putuje nejdřív na obrazovku

Praha /FOTOGALERIE/ – Cyril a Metoděj, tak trochu didakticky. To je nový koprodukční projekt České televize Cyril a Metoděj – Apoštolové Slovanů, který podle scénáře Miroslava Osčatky a Petra Hudského natočil Petr Nikolaev a který se ve čtvrtek ve dvou dílech představil na slavnostní projekci v Obecním domě.

Natáčení filmu Krásno se ze Šumperku přesunulo do Prahy

Šumperk /FOTOGALERIE/ – Natáčení celovečerního filmu Krásno v Šumperku skončilo. Štáb se již přesunul do Prahy, kde bude filmovat další dva týdny v tamních interiérech a exteriérech. Filmaři byli v Šumperku spokojení.

Tomáš Vorel dotočil s osobnostmi kolem graffiti scény film Vejška

Praha /FOTOGALERIE/  - Režisér Tomáš Vorel dotočil svůj poslední celovečerní film Vejška, který je volným pokračováním diváckého hitu Gympl. Díky velkému diváckému ohlasu a obecně příznivému přijetí Gymplu se Vorel odhodlal natočit film Vejška, který je určený prioritně mladým lidem. Současné vyznění filmu se režisér rozhodl neponechat náhodě a na filmu spolupracoval přímo s lidmi z reálné graffiti scény.

EXKLUZIVNĚ

Letní filmové novinky: Bludní kovbojové, Vianova Pěna dní i Černá vdova

Praha /VIDEO/ – Osamělí pistolníci, něžné churavé dívky, nesmlouvaví špioni i zaskočení lékaři. To jsou postavy, které potkáme – napříč různými žánry – v létě v kinech. Budou mezi nimi slavná herecká a režijní jména i nové tváře a debutanti. A všichni nás budou chtít bavit. Pokud půjde počasí vytrvale stejným směrem jako dosud, respektive bude se nám (slovy klasika) „zdát tento způsob léta poněkud nešťastným", budeme za ně zatraceně rádi!

EXKLUZIVNĚ

Česká televize odvysílá sérii Cyril a Metoděj, kterého hraje Roman Zach

Slovácko - Cyril a Metoděj Apoštolové Slovanů je název českého dokumentárního dramatu, který pomáhá připravovat Česká televize. Čtyřdílnou výpravnou sérii odvysílá u příležitosti 1150. výročí příchodu slovanských věrozvěstů na naše území v sobotu 29. června. Zároveň vznikne také celovečerní film určený pro distribuci do kin.

Raport o Velké válce na obrazovkách. Nový cyklus dokumentů z Ostravy

Ostrava - V neděli se na ČT2 objevil prolog k novému dokumentárnímu cyklu Raport o Velké válce. Cyklus vzniká v Tvůrčí producentské skupině Lenky Polákové v ostravském studiu České televize. Podílejí se na něm dramaturg Martin Červenka, kameramani Miroslav Janek a Karel Čtveráček a režisér Pavel Štingl. Průvodce pořadem je herec Jiří Fero Burda.

EXKLUZIVNĚ

Přehled filmových novinek: Díra, srpnoví pošetilci a princ s duší závodníka

Praha – Zamilovaní snílci, výstřední samotáři, váleční veteráni, křižáci, hazardující šlechtici i děti sídlišť. To všechno jsou postavy, které bychom časem mohli potkat na filmovém plátně. Pokud na ně budou peníze… Čeští filmaři chystají přitažlivé látky. Kolik z nich se ale podaří dokončit?

Cirkus Bukowsky je hotový

Praha - Po 137 natáčecích dnech padla minulý týden poslední klapka nové kriminální série České televize Cirkus Bukowsky s Pavlem Řezníčkem a Hynkem Čermákem v hlavních rolích. Česká televize ji odvysílá letos na podzim.

Startuje televizní cyklus Navždy svoji

Praha – Osudy tří velmi odlišných párů z různých koutů republiky, které se rozhodly, že v létě roku 2012 vstoupí do manželství, budou moci prostřednictvím mrazivé dokumentární komedie Navždy svoji sledovat diváci České televize.

EXKLUZIVNĚ

To je můj největší Oscar, říká o divácké přízni režisér Zdeněk Troška

Praha - Ne na dvojce vína, nýbrž na natáčení dalšího dílu. Tak se sejde tým režiséra Zdeňka Trošky (který dnes slaví šedesáté narozeniny), který se rozhodl natočit pokračování své komedie Babovřesky. Se stejnými herci a ve stejných lokacích padne první klapka už příští pátek 24. května v jihočeském Pištíně, kde jsou po loňsku na filmaře už zvyklí.

VÍME PRVNÍ

Dan Bárta je protagonistou dokumentu Krakonošova zahrada

Vrchlabí - Známý zpěvák a fotograf vážek Dan Bárta je jednou z tváří pátečního programu, kterým si připomíná 50 let existence Krkonošský národní park. Hudebník, který přijede do Vrchlabí s kapelou Illustratosphere, se na podzim potuloval po Rýchorách v Dvorském lese a v okolí Luční boudy a stal se protagonistou dokumentu České televize pod názvem Krakonošova zahrada.

EXKLUZIVNĚ

Zdeněk Troška začne 24. května natáčet v Pištíně druhé Babovřesky

Jižní Čechy - V Pištíně na Českobudějovicku se 24. května ozve první klapka pokračování nejúspěšnější komedie desetiletí Babovřesky. Podle producentky Dany Volákové tak režisér a scenárista Zdeněk Troška splnil slib, který dal při únorové premiéře svého snímku. Že totiž do roka a do dne začne natáčet 'dvojku'.

EXKLUZIVNĚ

Vyprávěj je na konci, po něm přijde První republika

Praha – Svatbou Honzy Dvořáka (Matěj Hádek) a Lucky Francové (Lucie Štěpánková) vše začalo, svatbou také vše skončí. Tedy aspoň v retro seriálu České televize Vyprávěj, jehož poslední klapka se ozvala v minulém týdnu na zámku v Dobříši. Sešlo se tam celé osazenstvo úspěšné rodinné ságy, jejíž příběhy se na obrazovkách definitivně uzavřou 14. června. Kruh se uzavírá, osudy rodiny Dvořákových vyvrcholí svatbou v prostorách dobříšského zámku…

EXKLUZIVNĚ

Skanzen v Rožnově nabídne předpremiéru pohádky Kovář z Podlesí

Rožnov pod Radhoštěm /FOTOGALERIE/ – Předpremiéru pohádky Kovář z Podlesí mohou nadcházející sváteční středu zhlédnout návštěvníci Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. Pohádka, která se mimo jiné natáčela právě v areálech rožnovského skanzenu, se bude promítat v Janíkově stodole v Dřevěném městečku. Připraveny jsou dvě projekce od osmnácti a od dvaceti hodin.

Toulavé house ve filmu Víta Olmera

Praha – Výročí narození Jaroslava Haška se věnuje film Toulavé house, který tak nazval podle stejnojmenné knihy literárního teoretika Radka Pytlíka režisér Vít Olmer. V úterý večer jej odvysílá Česká televize na programu ČT2.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT