Deník
VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

jakub_simanek

jakub_simanek

Popis svědka Jakubova únosu sedí na muže z Německa

Havlíčkův Brod/Hradec Králové - Při pátrání po devítiletém Jakubu Šimánkovi z Havlíčkova Brodu prověřuje speciálně sestavený tým kriminalistů několik opravdu čerstvých tipů. Ty směřují například i do zahraničí.

Zmizení Jakuba: Policie nemůže najít svědka z parku

Havlíčkův Brod - Únos, to je nejpravděpodobnější důvod, proč se ztratil devítiletý Jakub Šimánek z Havlíčkova Brodu. Z domova odešel 4. května a od té doby, jako by se po něm slehla zem.

Malý Jakub už může být v cizině

Havlíčkův Brod/Hradec Králové - Devítiletý Jakub Šimánek z Havlíčkova Brodu, který se ztratil v neděli 4. května, už může být dávno za hranicemi země. Policie se totiž stále více přiklání k variantě, že byl unesen.

Pátrání po Jakubovi nevzdávají. Jen mění metody

Havlíčkobrodsko - Pátrání po devítiletém Jakubu Šimánkovi dosud nepřineslo výsledky. Policie se ale nevzdává.

Hledaný Jakub: Policie hledá muže s fotoaparátem

Havlíčkův Brod - Devítiletý Jakub Šimánek z Havlíčkova Brodu je stále nezvěstný. Policie má však dalšího svědka. Je jím muž s fotoaparátem, který se v neděli pohyboval na dětském hřišti, kde Jakuba naposledy viděli. Policie ve spolupráci se ženou, která muže zahlédla, vytvořila identikit.

Devítiletý Jakub si odešel hrát. Domů už se nevrátil

Havlíčkův Brod - Pohřešovaný Jakub Šimánek z Havlíčkova Brodu je stále nezvěstný. V pondělí bylo po chlapci vyhlášeno celostátní pátrání.

Únos Jakuba: Hledaný Němec se přihlásil

Hradec Králové - Thomas Schwing odmítá, že by měl s údajným únosem cokoli společného.

Policie prověřuje alibi Thomase Schwinga

Hradec Králové - Kriminalisté hledají svědky, kteří v den zmizení Jakuba v parku fotografovali.

Jakuba zavraždil Slovák, otec by rád trest smrti

Havlíčkův Brod - Pátrání po devítiletém Jakubovi Šimánkovi z Havlíčkova Brodu skončilo tragicky. Policie v Hradci Králové potvrdila, že v sobotu odpoledne našla na Havlíčkobrodsku jeho mrtvé tělíčko. S největší pravděpodobností byl znásilněn a zavražděn.

Jakub měl smůlu, že pachatel získal jeho důvěru

Hradec Králové /AKTUALIZOVÁNO/ - Více jak měsíc pohřešovaný Jakub Šimánek byl usmrcen ještě dříve, než policie rozjela pátrání.

Jakubův vrah lákal dalšího chlapce. Na jablko

Havlíčkův Brod /AKTUALIZOVÁNO/ - Deník zjistil, že Antonín Novák, který znásilnil a zavraždil devítiletého Jakuba, pracoval v humpolecké firmě Valeo.

Jakub měl smůlu, že pachatel získal jeho důvěru

Hradec Králové /AKTUALIZOVÁNO, NOVÁ FOTOGALERIE, AUDIO/ - Více jak měsíc pohřešovaný Jakub Šimánek byl usmrcen ještě dříve, než policie rozjela pátrání.

Vrah Jakuba mohl mít komplice

Havlíčkův Brod - Slovák Antonín Novák, který byl obviněn z vraždy a znásilnění devítiletého Jakuba, mohl mít komplice. Zatím to nevyloučili ani kriminalisté, kteří se intenzivně snaží zjistit, jak k celému tragickému případu došlo.

Policie: Novák Jakuba na ubytovně nezavraždil

Hradec Králové - Policie oznámila další podrobnosti k otřesnému případu vraždy devítiletého Jakuba Šimánka z Havlíčkova Brodu. Podle nových zjištění kriminalistů Novák Jakuba nezavraždil na ubytovně v Havlíčkově Brodě v ulici Na Valech.

Vrah Jakuba přiznal další zločiny

Praha - Pedofil Antonín Novák, který podle policie v Havlíčkově Brodě znásilnil a zabil devítiletého Jakuba, má na svědomí i další mravnostní delikty.

Sexuoložka: Deviantů ze Slovenska bude stále víc

Havlíčkův Bord - Želmíra Herrová z Havlíčkova Brodu je přední odbornice na léčení sexuálních deviantů v Česku. Kritizuje systém u sousedů. Podle ní se tam problémy deviantů zametají pod koberec.

Jakubův vrah neměl být na svobodě

Havlíčkův Brod - Antonín Novák, vrah, který má na svědomí smrt malého Jakuba Šimánka z Havlíčkova Brodu, prý vůbec neměl být na svobodě. Podle internetových serverů totiž znalci z oblasti z oboru psychiatrie nedoporučili propouštět Nováka.

Policie ve školách: kvůli pedofilovi, který zabil Jakuba

Havlíčkův Brod - Havlíčkobrodští kriminalisté nenechávají nic náhodě a v souvislosti s podezřením na další zneužívání dětí Antonínem Novákem obcházejí všechny školy ve městě.

Rozloučení s Jakubem: zapalte za něj svíčku

Havlíčkův Brod - S tragicky zesnulým Jakubem se může rozloučit nejen jeho rodina, ale i široká veřejnost. Poslední rozloučení proběhne v úterý na havlíčkobrodském hřbitově, soustrast můžete vyjádřit ale i zapálením svíčky za vaším oknem.

Rozloučení s Jakubem. Svíčky jako připomínka

Havlíčkův Brod - /AKTUALIZOVÁNO/ Rodiče devítiletého Jakuba Šimánka z Havlíčkova Brodu, který byl znásilněn a zavražděn, se dnes se svým synem naposledy rozloučili.

Pohřeb Jakuba: Slzy, stesk a smutek

Havlíčkův Brod - Poslední rozloučení jsou smutná vždy. Když se ale loučíme s mladým člověkem, jenž měl před sebou celý život, a ten mu byl násilně přerván, je loučení o to dojemnější. Smuteční síň na horním brodském hřbitově. Jen jedna hořící svíce, malá bílá rakev a slzy v očích mnoha lidí. Nestydí se za ně ani někteří přítomní muži.

Vražda Jakuba: Před smrtí mu Novák pustil Mrazíka

Havlíčkův Brod - Slovenský pedofil naplánoval vraždu devítiletého chlapce během cesty po městě.

Novák na Slovensku práci nesehnal, v Česku však ano

Seriál Deníku: otřesný případ vraždy devítiletého Jakuba Šimánka z Havlíčkova Brodu – část první

Jakub se znásilnění bránil. Novák ho zamkl na pokoji

Havlíčkův Brod - Seriál Deníku: otřesný případ vraždy devítiletého Jakuba Šimánka z Havlíčkova Brodu – část druhá…

Pedofil se přiznal, že Jakuba uškrtil vlastní rukou

Havlíčkův Brod - Seriál Deníku: otřesný případ vraždy devítiletého Jakuba Šimánka z Havlíčkova Brodu – část třetí…

Majitel ubytovny, kde bydlel pedofil, dostal pokutu

Havlíčkův Brod - Antonín Valíček, majitel ubytovny Na Valech v Havlíčkově Brodě, který dal policii na slovenského pedofila Antonína Nováka, obviněného z vraždy devítiletého Jakuba Šimánka, tip, dostal pokutu.

Otec mrtvého chlapce: Kamera viděla Jakuba s Novákem

Havlíčkův Brod - Pokud je to pravda, tak je to pro policii pořádná ostuda. Otec zavražděného Jakuba Šimánka z Havlíčkova Brodu Hynek Blaško Deníku řekl, že má informaci o tom, že jedna z průmyslových kamer ve městě měla zachytit, jak Antonín Novák jde po ulici s Jakubem, když ho vedl z ubytovny za město.

Vrahovi Jakuba Šimánka hrozí doživotí

Hradec Králové/Havlíčkův Brod - Až doživotní trest vězení hrozí Antonínu Novákovi ze Slovenska, který letos v květnu znásilnil a poté zavraždil devítiletého Jakuba Šimánka z Havlíčkova Brodu.

Nové záznamy z kamer: Jakuba mohli nalézt dříve

Havlíčkův Brod - Otec zavražděného Jakuba Šimánka chystá právní kroky kvůli pochybení ve vyšetřování

Vraždu Jakuba začne soud řešit v únoru

Hradec Králové - Znásilnění a vraždu devítiletého Jakuba Šimánka z Havlíčkova Brodu začne Krajský soud v Hradci Králové projednávat na začátku února.

  • 1
  • 2

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT