Deník
VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

jakub_simanek

jakub_simanek

Popis svědka Jakubova únosu sedí na muže z Německa

Havlíčkův Brod/Hradec Králové - Při pátrání po devítiletém Jakubu Šimánkovi z Havlíčkova Brodu prověřuje speciálně sestavený tým kriminalistů několik opravdu čerstvých tipů. Ty směřují například i do zahraničí.

Zmizení Jakuba: Policie nemůže najít svědka z parku

Havlíčkův Brod - Únos, to je nejpravděpodobnější důvod, proč se ztratil devítiletý Jakub Šimánek z Havlíčkova Brodu. Z domova odešel 4. května a od té doby, jako by se po něm slehla zem.

Malý Jakub už může být v cizině

Havlíčkův Brod/Hradec Králové - Devítiletý Jakub Šimánek z Havlíčkova Brodu, který se ztratil v neděli 4. května, už může být dávno za hranicemi země. Policie se totiž stále více přiklání k variantě, že byl unesen.

Pátrání po Jakubovi nevzdávají. Jen mění metody

Havlíčkobrodsko - Pátrání po devítiletém Jakubu Šimánkovi dosud nepřineslo výsledky. Policie se ale nevzdává.

Hledaný Jakub: Policie hledá muže s fotoaparátem

Havlíčkův Brod - Devítiletý Jakub Šimánek z Havlíčkova Brodu je stále nezvěstný. Policie má však dalšího svědka. Je jím muž s fotoaparátem, který se v neděli pohyboval na dětském hřišti, kde Jakuba naposledy viděli. Policie ve spolupráci se ženou, která muže zahlédla, vytvořila identikit.

Devítiletý Jakub si odešel hrát. Domů už se nevrátil

Havlíčkův Brod - Pohřešovaný Jakub Šimánek z Havlíčkova Brodu je stále nezvěstný. V pondělí bylo po chlapci vyhlášeno celostátní pátrání.

Únos Jakuba: Hledaný Němec se přihlásil

Hradec Králové - Thomas Schwing odmítá, že by měl s údajným únosem cokoli společného.

Policie prověřuje alibi Thomase Schwinga

Hradec Králové - Kriminalisté hledají svědky, kteří v den zmizení Jakuba v parku fotografovali.

Jakuba zavraždil Slovák, otec by rád trest smrti

Havlíčkův Brod - Pátrání po devítiletém Jakubovi Šimánkovi z Havlíčkova Brodu skončilo tragicky. Policie v Hradci Králové potvrdila, že v sobotu odpoledne našla na Havlíčkobrodsku jeho mrtvé tělíčko. S největší pravděpodobností byl znásilněn a zavražděn.

Jakub měl smůlu, že pachatel získal jeho důvěru

Hradec Králové /AKTUALIZOVÁNO/ - Více jak měsíc pohřešovaný Jakub Šimánek byl usmrcen ještě dříve, než policie rozjela pátrání.

Jakubův vrah lákal dalšího chlapce. Na jablko

Havlíčkův Brod /AKTUALIZOVÁNO/ - Deník zjistil, že Antonín Novák, který znásilnil a zavraždil devítiletého Jakuba, pracoval v humpolecké firmě Valeo.

Jakub měl smůlu, že pachatel získal jeho důvěru

Hradec Králové /AKTUALIZOVÁNO, NOVÁ FOTOGALERIE, AUDIO/ - Více jak měsíc pohřešovaný Jakub Šimánek byl usmrcen ještě dříve, než policie rozjela pátrání.

Vrah Jakuba mohl mít komplice

Havlíčkův Brod - Slovák Antonín Novák, který byl obviněn z vraždy a znásilnění devítiletého Jakuba, mohl mít komplice. Zatím to nevyloučili ani kriminalisté, kteří se intenzivně snaží zjistit, jak k celému tragickému případu došlo.

Policie: Novák Jakuba na ubytovně nezavraždil

Hradec Králové - Policie oznámila další podrobnosti k otřesnému případu vraždy devítiletého Jakuba Šimánka z Havlíčkova Brodu. Podle nových zjištění kriminalistů Novák Jakuba nezavraždil na ubytovně v Havlíčkově Brodě v ulici Na Valech.

Vrah Jakuba přiznal další zločiny

Praha - Pedofil Antonín Novák, který podle policie v Havlíčkově Brodě znásilnil a zabil devítiletého Jakuba, má na svědomí i další mravnostní delikty.

Sexuoložka: Deviantů ze Slovenska bude stále víc

Havlíčkův Bord - Želmíra Herrová z Havlíčkova Brodu je přední odbornice na léčení sexuálních deviantů v Česku. Kritizuje systém u sousedů. Podle ní se tam problémy deviantů zametají pod koberec.

Jakubův vrah neměl být na svobodě

Havlíčkův Brod - Antonín Novák, vrah, který má na svědomí smrt malého Jakuba Šimánka z Havlíčkova Brodu, prý vůbec neměl být na svobodě. Podle internetových serverů totiž znalci z oblasti z oboru psychiatrie nedoporučili propouštět Nováka.

Policie ve školách: kvůli pedofilovi, který zabil Jakuba

Havlíčkův Brod - Havlíčkobrodští kriminalisté nenechávají nic náhodě a v souvislosti s podezřením na další zneužívání dětí Antonínem Novákem obcházejí všechny školy ve městě.

Rozloučení s Jakubem: zapalte za něj svíčku

Havlíčkův Brod - S tragicky zesnulým Jakubem se může rozloučit nejen jeho rodina, ale i široká veřejnost. Poslední rozloučení proběhne v úterý na havlíčkobrodském hřbitově, soustrast můžete vyjádřit ale i zapálením svíčky za vaším oknem.

Rozloučení s Jakubem. Svíčky jako připomínka

Havlíčkův Brod - /AKTUALIZOVÁNO/ Rodiče devítiletého Jakuba Šimánka z Havlíčkova Brodu, který byl znásilněn a zavražděn, se dnes se svým synem naposledy rozloučili.

Pohřeb Jakuba: Slzy, stesk a smutek

Havlíčkův Brod - Poslední rozloučení jsou smutná vždy. Když se ale loučíme s mladým člověkem, jenž měl před sebou celý život, a ten mu byl násilně přerván, je loučení o to dojemnější. Smuteční síň na horním brodském hřbitově. Jen jedna hořící svíce, malá bílá rakev a slzy v očích mnoha lidí. Nestydí se za ně ani někteří přítomní muži.

Vražda Jakuba: Před smrtí mu Novák pustil Mrazíka

Havlíčkův Brod - Slovenský pedofil naplánoval vraždu devítiletého chlapce během cesty po městě.

Novák na Slovensku práci nesehnal, v Česku však ano

Seriál Deníku: otřesný případ vraždy devítiletého Jakuba Šimánka z Havlíčkova Brodu – část první

Jakub se znásilnění bránil. Novák ho zamkl na pokoji

Havlíčkův Brod - Seriál Deníku: otřesný případ vraždy devítiletého Jakuba Šimánka z Havlíčkova Brodu – část druhá…

Pedofil se přiznal, že Jakuba uškrtil vlastní rukou

Havlíčkův Brod - Seriál Deníku: otřesný případ vraždy devítiletého Jakuba Šimánka z Havlíčkova Brodu – část třetí…

Majitel ubytovny, kde bydlel pedofil, dostal pokutu

Havlíčkův Brod - Antonín Valíček, majitel ubytovny Na Valech v Havlíčkově Brodě, který dal policii na slovenského pedofila Antonína Nováka, obviněného z vraždy devítiletého Jakuba Šimánka, tip, dostal pokutu.

Otec mrtvého chlapce: Kamera viděla Jakuba s Novákem

Havlíčkův Brod - Pokud je to pravda, tak je to pro policii pořádná ostuda. Otec zavražděného Jakuba Šimánka z Havlíčkova Brodu Hynek Blaško Deníku řekl, že má informaci o tom, že jedna z průmyslových kamer ve městě měla zachytit, jak Antonín Novák jde po ulici s Jakubem, když ho vedl z ubytovny za město.

Vrahovi Jakuba Šimánka hrozí doživotí

Hradec Králové/Havlíčkův Brod - Až doživotní trest vězení hrozí Antonínu Novákovi ze Slovenska, který letos v květnu znásilnil a poté zavraždil devítiletého Jakuba Šimánka z Havlíčkova Brodu.

Nové záznamy z kamer: Jakuba mohli nalézt dříve

Havlíčkův Brod - Otec zavražděného Jakuba Šimánka chystá právní kroky kvůli pochybení ve vyšetřování

Vraždu Jakuba začne soud řešit v únoru

Hradec Králové - Znásilnění a vraždu devítiletého Jakuba Šimánka z Havlíčkova Brodu začne Krajský soud v Hradci Králové projednávat na začátku února.

Matka zavražděného Jakuba zemřela

Havlíčkův Brod - Matka zavražděného devítiletého Jakuba Šimánka z Havlíčkova Brodu Hana Šimánková je po smrti. Tělo ženy našel u ní doma na toaletě její bratr, měla rozbitou hlavu.

Matka Jakuba zemřela na otravu oxidem uhelnatým

Hradec Králové, Havlíčkův Brod - U hradeckého krajského soudu má v pondělí 2. února začít hlavní líčení s osmačtyřice­tiletým slovenským občanem Antonínem Novákem. Muž bude čelit obžalobě ze znásilnění a vraždy devítiletého Jakuba Šimánka z Havlíčkova Brodu.

Příbuzní Hany Šimánkové vylučují dobrovolný odchod

Havlíčkův Brod - Neuvěřitelná tragédie rodiny Jakuba Šimánka z Havlíčkova Brodu, kterého v květnu loňského roku zavraždil slovenský pedofil Antonín Novák, pokračuje.

Proces s Novákem, obviněným z vraždy Jakuba, začne 18. 2.

Hradec Králové - Hlavní líčení s Antonínem Novákem ze Slovenska, který je obžalován ze znásilnění a vraždy devítiletého Jakuba Šimánka z Havlíčkova Brodu, začne u Krajského soudu v Hradci Králové ve středu 18. února.

Vrah malého Jakuba má nového obhájce

Hradec Králové - Nejsledovanějším hlavním líčením u krajského soudu bude příští týden proces se slovenským občanem Antonínem Novákem.

Vrah Jakuba má obhájce, soud začne ve středu

Hradec Králové - Nejsledovanějším hlavním líčením u krajského soudu bude tento týden proces se slovenským občanem Antonínem Novákem. Muž bude od středy čelit obžalobě z loňského znásilnění a vraždy devítiletého Jakuba Šimánka z Havlíčkova Brodu.

Hynek Blaško: Věřím, že Novák se už z vězení nedostane

Jihlava /ROZHOVOR/ - Generálmajor Hynek Blaško si myslí, že v „minulém životě“ musel udělat něco hrozného, když mu ten současný připravil snad ten nejkrutější osud, který se mohl stát. Přežil totiž svého syna, kterého zavraždil Slovák Antonín Novák.

Novák si po vraždě Jakuba vyhlížel další chlapce

Hradec Králové /AKTUALIZOVÁNO/ - Středeční soud s Antonínem Novákem, který znásilnil a zavraždil devítiletého Jakuba z Havlíčkova Brodu, skončil. Soudce přečetl, jak přesně k činu došlo.

SLEDOVALI JSME: Sexuologové Novákovi doporučují kastraci

Hradec Králové - V Hradci Králové ve čtvrtek pokračuje proces se Slovákem Antonínem Novákem, který je obžalovaný z toho, že loni 4. května znásilnil a zavraždil devítilitého Jakuba Šimánka z Havlíčkova Brodu.

Novák dostal doživotí, odvolat se neplánuje

Hradec Králové - /AKTUALIZOVÁNO/ Slovenský pedofil a vrah devítiletého Jakuba Šimánka zHavlíčkova Brodu dostal doživotí. Knejvyššímu možnému trestu unás ho odsoudil Krajský soud vHradci Králové.

Pedofil Novák může na Slovensku žádat o propuštění

Bratislava – Pedofil Antonín Novák, který byl v České republice odsouzen k doživotnímu vězení, může na Slovensku po 25 letech vězení požádat o propuštění. Pak by však nebyl propuštěn na svobodu, nýbrž by skončil v detenčním ústavu, sdělilo slovenské ministerstvo spravedlnosti.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT