Deník
VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Pohřešovaní

Každý rok se u nás pohřešuje na 20 tisíc lidí, zhruba čtvrtina pohřešovaných se už nenajde.

AKTUALIZOVÁNO

Policie našla obě zmizelé dívenky, noc strávily venku

Policisté pátrali po dvou sestrách ve věku devět a šest let z Prahy. Pohřešování dívek oznámil jejich otec, podle kterého byly dívky naposledy viděny v pondělí odpoledne v místě bydliště v Kyselově ulici v Praze 8. Dívky byly nalezeny dnes ráno, obě jsou v pořádku.

Policisté pátrali po seniorce z Poděbrad, skončila s vozíkem v poli

Poděbrady - Šťastný konec mělo pondělní pátrání po seniorce z Poděbrad na Nymbursku, která se na invalidním vozíku dostala do svízelné situace. Najít ji pomohl až přivolaný vrtulník. Ženě se nic nestalo a ještě téhož dne se v pořádku za asistence policistů vrátila domů.

Po hledaném muži policie pátrá už pět let

Praha - V minulosti pracoval jako brigádník na pražském Strahově - tahle stopa už ale vychladla. To zjistili kriminalisté z Prahy-venkov: Jih o 49letém Martinu K., kterého se nedaří najít už pět let. Pátrání po hledaném muži, jenž má trvalé bydliště hlášeno v centru metropole, bylo vyhlášeno již 13. října 2010.

Policisté pohřešují čtyřletou dívenku s matkou

Kolínsko - Kolínští policisté pohřešují teprve čtyřletou dívku. Ta odjela 26. srpna v dopoledních hodinách z Horních Krut se svoji matkou Alenou B. vozidlem Suzuki Swift fialové barvy. Třiatřicetiletá žena nevrátila dceru ve stanovený termín otci, kterému je svěřená do péče. Od té doby jsou matka s dcerkou nekontaktní a není známo, kde se nacházejí.

Policie čtyři dny hledala pohřešovanou mladou ženu. Ta byla u kamaráda

Kolínsko - Případ pohřešované dvacetileté ženy má šťastné rozuzlení. Policistům se ji podařilo nalézt v pořádku. „Šetřením bylo zjištěno, že žena z místa odešla dobrovolně a nestala se obětí žádného protiprávního jednání," řekla k případu Martina Fejfarová, mluvčí kolínských policistů.

Stopu pohřešovaného našla policie na úřadě

Benešovsko - Téměř šest let už je nezvěstný 52letý Jindřich Z. z Benešovska, který zmizel z očí své rodině i okolí. Muž, který je pohřešovaný už od 21. října 2009, se ale neztratil docela. Třebaže veškeré dosavadní pátrání bylo marné a nepomohlo ani zveřejnění pátrací relace v médiích, nyní kriminalisté zjistili, že v roce 2013 pohřešovaný muž navštívil Městský úřad v Benešově.

Policisté se snaží už rok půl zjistit totožnost mrtvého muže

Lašovice - Od podzimu roku 2013 kriminalisté marně pátrají po totožnosti mrtvoly neznámého muže, která byla nalezena v lašovickém lese, kde zřejmě nějaký čas před svou smrtí bydlel. A právě proto se touto cestou Policie České republiky obrací nejen na všechny obyvatele okresu Rakovník, ale i na občany celé země s žádostí o pomoc.

Petru živila prostituce, její děti stát. Po ženě pátrají policisté

Kladno - Nejstaršímu řemeslu na světě dala přednost před svými dvěma dětmi osmatřicetiletá Petra Hnědkovská z Kladna. Zatímco si pravděpodobně kdesi v pohraničí vydělávala nebo vydělává peníze vlastním tělem, o živobytí jejích potomků se musí starat prarodiče a stát.

Chlapce, po kterých bylo vyhlášeno pátrání, našli strážníci ve křoví

Kladno - Ve čtvrtek ráno přijali kladenští strážníci na linku 156 oznámení, že ve křoví u parkoviště v ulici Milady Horákové leží neznámý muž. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že na matraci pod dekou skutečně kdosi spí. K udivení strážníků se však nejednalo o muže, ale o dva chlapce ve věku 15 a 17 let.

Duševně nemocného muže postrádají od konce září

Benešovsko - Už od konce září postrádá rodina třicetiletého duševně nemocného muže, který oznámil, že se jde projít. Kam, anebo ke komu, jim ale neřekl. S sebou si nevzal mobilní telefon, doklady, peníze, ani léky, které musí pravidelně užívat. Nic tak nenasvědčovalo tomu, že by chtěl odejít na nějakou delší dobu.

Policisté pátrají po uprchlém trestanci z vinařické věznice

Vinařice - Vězeň vinařické věznice Vlastimil Martínek utekl v sobotu odpoledne z nestřeženého pracoviště s volným pohybem ve společnosti na Tuháni ve Vinařicích na Kladensku. Pětapadesátiletý Martínek má trvalé bydliště na Karlovarské třídě v Kamenných Žehrovicích. Ve vězení si odpykával trest za podvod.

Desítky svědků pomáhají policii s hledáním podivína

Praha - S podivně vypadajícím mužem, který se tváří zasmušile a při setkání na leckoho působí až nepřátelsky, se v Klánovickém lese na okraji metropole setkalo daleko víc lidí, než pražští kriminalisté dosud tušili.

Pohřešovaného muže i s dětmi vypátrali policisté u jeho přítelkyně na Moravě

Benešovsko - Od pátku 
18. července pátrali benešovští kriminalisté po pětatřicetiletém muži a jeho dvou malých dětech, kteří inkriminovaný den údajně bez osobních věcí a větší finanční hotovosti opustili místo svého trvalého bydliště v Trhovém Štěpánově a zmizeli neznámo kam.

Policie pátrá po muži, který zmizel i s dvěma malými dětmi

Benešovsko - Policie České republiky se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc a spolupráci při pátrání. Pětatřicetiletý pohřešovaný muž se pohybuje v modrém osobním motorovém vozidle tovární značky Daihatsu Curoe, registrační značky 1SX 6713.

Pod vodou jezírka hledali hluchoněmého plavce

Libušín - Záchranná akce zaměstnala v sobotu odpoledne v Libušině na Kladensku všechny složky integrovaného záchranného systému. Skupinka hluchoněmých postrádala svého kamaráda, kterého naposled viděla plavat v místním jezírku.

Ztratil se pražský taxikář, policie žádá o pomoc

Praha - Naléhavé pátrání po 29letém Miloši N. původem z Kolínska vyhlásili pražští policisté. Muž, který se živil v Praze jako taxikář, byl naposledy viděn v pondělí časně ráno v Praze 6. Od té doby o něm jeho blízcí nemají žádnou informaci, a tak v úterý vpodvečer nahlásili jeho pohřešování.

Holčička utekla z bytu, našli ji v obchodě. Kupovala hračky

Kladno - Dlouhé minuty strachu, sebeobviňování a stresu zažila paní Renata z Kladna. Její čtyřletá dcera Karolínka odešla nepozorovaně z domova. Ačkoliv její máma běhala po celém Rozdělově, dceru nenašla. Obrátila se proto na policii.

Mladík se prý ztratil cestou do kostela

Praha - S žádostí o pomoc při pátrání po 23letém mladíkovi, kterého již od druhé poloviny dubna postrádají kamarádi, se ve čtvrtek obrátili na veřejnost pražští policisté.

Muž je hledaný už skoro osm let

Praha - Dlouhé roky je policejně hledaný 40letý David M., po kterém policisté vyhlásili pátrání již 6. listopadu 2006. Muž, na kterého Obvodní soud pro Prahu 10 vydal i evropský zatýkací rozkaz, protože nelze vyloučit, že zmizel do zahraničí, je stíhán převážně pro trestnou činnost hospodářského charakteru.

Pohřešovaného muže hledá bytný, rodina o něm nemá žádné zprávy

Praha - Odešel ze svého přechodného bydliště na Praze 9 a není v žádném kontaktu s rodinou, známými a přáteli. Těmito slovy v pondělí shrnula Jana Rösslerová z ředitelství pražské policie dosud známé informace o 30letém muži, po kterém pražští policisté pátrají od 27. května.

Pátrání: policisté už chlapce našli, Tereza je stále pohřešovaná

Kladensko - Čtrnáctiletý chlapec z Kladna a sedmnáctiletá slečna z obce Libušín Důl se nevrátili ze školy. Policejní hlídka po oznámení svědků hocha už našla u náměstí Svobody v Kladně, ovšem sedmnáctiletá Tereza Nouzáková se stále pohřešuje.

Pacient po vyšetření zmizel, přenašeče infekce hledá policie

Praha - Sám je v ohrožení života - a protože je infekčním pacientem, mohl by být nebezpečný i svému okolí. To v pondělí uvedl Jan Daněk z ředitelství pražské policie o 45letém muži z metropole, kterému lékaři ve zdravotnickém zařízení na Vinohradech diagnostikovali vážné onemocnění plic.

Žena je nezvěstná už po dlouhé měsíce

Praha - Opětovně se s žádostí pomoc obrátili na veřejnost pražští policisté, kteří marně pátrají po pohřešované ženě z Prahy. Padesátiletou Violu Š. naposledy viděla její opatrovnice loni koncem července.

Pohřešovanou nemocnou ženu objevili ve vodě mrtvou

Křivoklát - Pátrání po osmasedmdesátileté seniorce, která se v neděli ztratila v okolí Křivoklátu na Rakovnicku, skončilo. „Je tomu tak. Kriminalisté pátrání ve čtvrtek odpoledne odvolali. Více informací vám s ohledem na rodinu nebudeme poskytovat," uvedla rakovnická policejní mluvčí Lenka Křišťálová.

Nebezpečný sexuální deviant utekl z léčebny, přepiloval mříže

Kosmonosy - Osmnáctiletý mladík Jakub Kramer má nařízenou sexuologickou léčbu psychiatrické nemocnici v Kosmonosech u Mladé Boleslavi, ve čtvrtek však přepiloval mříže a utekl. "Od čtvrtečního večera po muži skutečně pátráme," potvrdil nemilou informaci mladoboleslavský policejní mluvčí David Schön.

Policisté a strážníci hledali ženu dva dny. Za svůj život vděčí fence Jennifer

Stochov - Pětatřicetiletý Martin Skůra pracuje u Městské policie Stochov na Kladensku pět let, před tím deset let oblékal uniformu strážníka kladenské policie. Když se s dalšími hlídkami zapojil do rozsáhlé pátrací akce po pohřešované ženě, jistě ho ani nenapadlo, že on a jeho fenka Jennifer budou její nálezci.

Ztracený senior se schovával za tramvají na konečné v Holešovicích

Praha - Šťastný konec mělo v úterý večer pátrání po seniorovi s vážnými zdravotními obtížemi, kterého pražští policisté hledali od odpoledne. Zprávu o tom, že 86letý muž, kterého trápí těžká choroba, odešel z domova ve Strašnicích, dostali v půl čtvrté.

Policie ukončila pátrání po mladíkovi ztraceném v ruchu velkoměsta

Praha - Necelý den trvalo pátrání chebských, karlovarských i pražských policistů po 17letém mladíkovi ze západních Čech, který podle slov matky odcestoval do Prahy - a pak se jí přestal ozývat. V noci na čtvrtek policie pátrání ukončila. Teprve ve středu odpoledne se obrátila na veřejnost s žádostí o pomoc.

Pohřešovaná žena sedla do taxíku 
v Poděbradech. Pak už ji nikdo neviděl

Poděbrady - Policisté vyhlásili pátrání po osmatřicetileté Lucii Vytasilové, která má trvalé bydliště v Poděbradech na Nymbursku. Naposledy ji viděla její matka. Od té doby však uplynuly už téměř dva měsíce.

Policie pátrá po ženě. Stopy po ní končí v Jesenčanech

Pardubicko – Policie prosí veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešované Kateřině Kolářové, která beze stopy zmizela.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT