Deník
VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Prezident Miloš Zeman

Prezidentské volby vyhrál někdejší premiér a bývalý předseda ČSSD Miloš Zeman. Získal 54,8 procenta hlasů. Vicepremiéra a předsedu TOP 09 Karla Schwarzenberga porazil téměř o půl milionu hlasů. Volit přišlo 59,11 procenta lidí.

Prezident Zeman plánuje dovolenou. Vánoční poselství ale pronese

Prezident Miloš Zeman si od 12. prosince do konce roku vybere dovolenou. Trávit ji bude na zámku v Lánech. Tradiční vánoční poselství opět pronese 26. prosince. Dnes to řekl jeho mluvčí Jiří Ovčáček.

AKTUALIZOVÁNO

Petříček se brání kritice Zemana, jde o rozpočet, nikoli priority

Česko nemění pozici vůči Budapešti, ujistil dnes na jednání v Praze maďarského premiéra Viktora Orbána český předseda vlády Andrej Babiš (ANO) v souvislosti s informacemi o změnách v kategorizaci ambasád. Podle tisku ministerstvo zahraničí vyškrtlo české velvyslanectví v Maďarsku ze seznamu nejvyšší politické důležitosti.

AKTUALIZOVÁNO

Petříček dělá hrubé chyby, řekl Zeman. Omluví se za jeho rozhodnutí Orbánovi

Prezident Miloš Zeman se při páteční schůzce omluví maďarskému premiérovi Viktoru Orbánovi za to, že ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD) chce ze seznamu klíčových ambasád vyškrtnout velvyslanectví v Budapešti. Na plánované lednové schůzce ústavních činitelů prezident navrhne zrušení Petříčkova rozhodnutí. Zeman to dnes řekl v televizi Barrandov. 

Zeman: Hlasování o nedůvěře vládě bylo marnění času

Páteční hlasování o nedůvěře vládě Andreje Babiše (ANO) označil prezident Miloš Zeman za marnění času. Poslanci měli podle něj raději schvalovat zákony. Poznamenal, že jich v poslední době dostává k podpisu "poněkud málo". Zeman to dnes v Jeruzalémě řekl českým novinářům. Zároveň ocenil nápad izraelského parlamentu, který trestá snižováním platu poslance s vysokou neúčastí na jednáních.

Pro přesun české ambasády do Jeruzaléma udělám vše, slíbil Zeman v Izraeli

Český prezident Miloš Zeman během své návštěvy Izraele prohlásil, že udělá vše pro přesun české ambasády z Tel Avivu do Jeruzaléma. Zeman to řekl ve svém projevu v izraelském parlamentu - Knesetu. Stal se prvním českým politikem, který v Knesetu kdy hovořil.

Zeman: Postoj ČSSD k hlasování o nedůvěře vládě je absurdní

Postoj sociální demokracie k pátečnímu hlasování o nedůvěře vládě považuje prezident Miloš Zeman za absurdní. Poslanci vládní ČSSD mají v plánu při hlasování odejít ze sálu. Zeman to dnes v televizi Barrandov označil za techniku chytré horákyně. Přisuzuje to tomu, že v sociální demokracii jsou dvě názorové skupiny a toto je způsob, jak je skloubit.

Nový ústavní soudce? Prezident Zeman nabídl funkci Aleši Gerlochovi

Prezident Miloš Zeman nabídl prorektorovi Univerzity Karlovy Aleši Gerlochovi kandidaturu na ústavního soudce. Akademik, který se specializuje na teorii práva a ústavní právo a v současnosti zastává post místopředsedy Legislativní rady vlády, to řekl Českému rozhlasu Radiožurnálu po středeční schůzce na Hradě. Doplnil, že se k návrhu "kloní kladně".

AKTUALIZOVÁNO

Během cesty do Číny zemřel Zemanův lékař Halata. Byl nalezen v hotelu

Během cesty prezidenta Miloše Zemana do Číny zemřel v úterý lékař Petr Halata, který byl součástí delegace hlavy státu. Serveru Lidovky.cz informaci potvrdil mluvčí Hradu Jiří Ovčáček. Šestašedesátiletý lékař se specializoval na interní a cestovní medicínu a podle serveru byl nalezen mrtev ve svém hotelovém pokoji.

Zeman v Číně zahájil podnikatelské fórum. Byznysmeny vyzval k větší odvaze

Prezident Miloš Zeman dnes v Číně zahájil česko-čínské podnikatelské fórum. Na začátku setkání přiznal, že se v zemi cítí jako přítel a zmínil konkrétní výsledky vzájemné spolupráce. Současně podnikatele vyzval, aby projevili odvahu při navazování obchodních vztahů, kterou považuje za klíčovou.

Zeman je na návštěvě Číny. Povečeřel s prezidentem Si Ťin-pchingem

Prezident Miloš Zeman dnes zahájil svou třídenní návštěvu Číny. V Šanghaji se zúčastnil slavnostní večeře, kterou pořádali čínský prezident Si Ťin-pching s manželkou Pcheng Li-jüan. V pondělí Zeman půjde na zahájení prvního ročníku dovozního veletrhu China International Import Expo (CIIE), kvůli kterému do Šanghaje přijela řada světových politiků a podnikatelů.  

AKTUALIZOVÁNO

Zeman se v pondělí sejde s čínským prezidentem. Do Asie bere i ministry

Český prezident Miloš Zeman se v pondělí v Šanghaji setká se svým čínským protějškem Si Ťin-pchingem. Zeman odlétá do Číny na svou celkově čtvrtou návštěvu v sobotu, hlavním cílem cesty je podpora hospodářských vztahů v souvislosti s dovozním veletrhem China International Import Expo (CIIE), který začíná v pondělí v Šanghaji. Zeman se do ČR vrací v úterý, v Číně se setká i s viceprimátorem Šanghaje či s guvernérem provincie Che-pej.

Dostal milost od Zemana. K handicapu přitom přišel v opilosti

Muž, kterého minulý týden omilostnil prezident Miloš Zeman, má v rejstříku trestů záznam o čtyřech různých odsouzeních. Tři se týkají neplacení výživného, čtvrté pak porušení domovní svobody a krádeže. Muž dostal milost kvůli tomu, že přišel o obě nohy, což se stalo poté, co ho opilého srazil vlak. Vyplývá to z přípisu ministra spravedlnosti Jana Kněžínka, který si ČTK vyžádala na základě zákona o svobodném přístupu k informacím.

AKTUALIZOVÁNO

Zeman opět nejmenoval generálem šéfa BIS Koudelku. Babišovi to však slíbil

Prezident Miloš Zeman jmenoval do generálských hodností nové generály. Při dnešní ceremonii na Pražském hradě opět nezazněla jména ředitele Bezpečnostní informační služby (BIS) Michala Koudelky a zástupce velitele pozemních sil Petra Procházky. Premiér Andrej Babiš (ANO) přitom nedávno uvedl, že mu Zeman povýšení šéfa BIS slíbil.

Vítejte v úspěšné zemi. Zeman přijal na Hradě zahraniční diplomaty

Prezident Miloš Zeman s manželkou Ivanou uvítali dnes odpoledne na Pražském hradě členy zahraničních diplomatických sborů. Ambasadory ve svém úvodním proslovu přivítal Zeman v úspěšné zemi a pogratuloval jim, že mohou být velvyslanci právě v Praze, kterou označil za nejkrásnější město na světě.

Zeman: Nezveme na Hrad pouze ty, kteří veřejně pozvání odmítli

Na oslavy státního svátku na Pražském hradě 28. října nebyli podle prezidenta Miloše Zemana pozváni jen ti, kteří veřejně pozvání odmítli. Zeman to dnes uvedl v pořadu Týden s prezidentem na TV Barrandov. Stejně by se podle Zemana všichni zákonodárci do Vladislavského sálu, kde se oslavy konají, nevešli.

Sněmovna se ohradila kvůli nepozvaným poslancům. Po Hradu žádá nápravu

Sněmovna už poslala na Hrad dopis kvůli tomu, že prezidentská kancelář Miloše Zemana nepozvala na státní svátek 28. října na hradní ceremoniál některé poslance. řekl to předseda dolní komory Radek Vondráček (ANO). V dopise žádá o zjednání nápravy. Podle dostupných informací pozvánku nedostali tři poslanci z 200.

Sněmovna se ohradí proti tomu, že Hrad nepozval některé poslance na oslavu

Vedení Sněmovny se ohradí dopisem proti tomu, že prezidentská kancelář Miloše Zemana nepozvala na státní svátek 28. října na Hrad některé politiky. Novinářům to řekl předseda poslanců KDU-ČSL Jan Bartošek, který záležitost nadnesl na dnešní schůzi organizačního výboru. Na oslavu stého výročí založení samostatného československého státu podle něho měli být pozváni všichni poslanci a senátoři.

AKTUALIZOVÁNO

Zeman ocení dalšího kritika Bakaly. Ale i herce Vyskočila a Krampola

Prezident Miloš Zeman u příležitosti státního svátku 28. října vyznamená pravděpodobně i herce Ivana Vyskočila. Uvedly to dnes Parlamentní listy. Podle médií by ocenění mohl dostat ještě další herec Jiří Krampol. Deník N. informoval o tom, že státní vyznamenání Zeman udělí novináři amerického původu Eriku Bestovi. Důvodem mají být Bestovy kritické komentáře ke kauze společnosti OKD a vůči podnikateli Zdeňku Bakalovi. Zeman už dříve oznámil, že za boj proti Bakalovi vyznamená rovněž slovenského podnikatele Pavola Krúpu.

AKTUALIZOVÁNO

Zeman ve sněmovně podpořil Babišův rozpočet. Opozice ho kritizuje

Prezident Miloš Zeman dnes ve Sněmovně podpořil vládní návrh rozpočtu na příští rok, byť vyjádřil některé výhrady. Týkaly se výše investic a plýtvání, které podle prezidenta pokračuje. Zeman opět kritizoval dotace na obnovitelné zdroje energie, nefunkční informační systémy, počet státních úředníků a výdaje na inkluzi ve školství. Opozice žádá přepracování rozpočtu.

AKTUALIZOVÁNO

„Zemana do kompostu“, napsal ředitel gymnázia. Bude to řešit kraj

Když před 4 lety nechal ředitel Gymnázia Teplice Zdeněk Bergman v reakci na chování prezidenta Miloše Zemana sundat ve třídách jeho obrazy ze stěn, nesetkal se tento protest s velkým ohlasem. Situace se nyní opakuje. Prezident mluvil na veřejnosti opět sprostě a stejný ředitel se ozval znovu. Tentokrát to vyvolalo poprask.

Oslavy na Hradě: Nezamíří sem někteří primátoři a hejtmani, nebyli pozváni

Slavnostního vyznamenávání u příležitosti 100. výročí vzniku Československa na Pražském hradě se v neděli nezúčastní několik hejtmanů a primátorů. Někteří z nich pozvánku vůbec nedostali. Jiní sice pozváni byli, ale dají přednost například akcím ve svém regionu. Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček dnes novinářům řekl, že pozváno nebylo jen minimum lidí. Jsou to podle něj ti, kteří se stále nevyrovnali se zvolením Miloše Zemana.

Zeman se chystá na návštěvu Číny. Setká se i se Si Ťin-pchingem

Prezident Miloš Zeman se na začátku listopadu v Šanghaji setká se svým čínským protějškem Si Ťin-pchingem. Dnes to řekl ředitel zahraničního odboru prezidentské kanceláře Rudolf Jindrák. Na cestu do Číny doprovodí českou hlavu státu i čtveřice členů vlády Andreje Babiše (ANO) a početná podnikatelská delegace. Zeman bude jednat i s primátorem Šanghaje a místními politiky.

Ovčáček: Ti, kteří se nevyrovnali se zvolením prezidenta, pozvánku nedostali

Prezidentská kancelář na nedělní ceremionál u příležitosti 100 let založení Československa nepozvala jen minimální počet lidí. Jsou to podle mluvčího Hradu Jiřího Ovčáčka ti, kteří se stále nevyrovnali se zvolením Miloše Zemana do prezidentské funkce. Do Vladislavského sálu na slavnostní udílení státních vyznamenání a Zemanův projev pozval Hrad stovky hostů, na následnou recepci do Španělského sálu má přijít až 3000 lidí, řekl dnes Ovčáček novinářům.

AKTUALIZOVÁNO

Prezident Zeman navštíví Sněmovnu. Kvůli schvalování rozpočtu

Prezident Miloš Zeman ve středu vystoupí ve Sněmovně u příležitosti schvalování státního rozpočtu na rok 2019. Novinářům to dnes řekl jeho mluvčí Jiří Ovčáček. Prezident před poslanci pronese projev, už dříve při jednání jednání vlády klíčový zákon podpořil. Vystoupení prezidenta v dolní komoře parlamentu začne v 09:00, oznámil Hrad.

Zeman vyznamená bývalého tenistu Radka Štěpánka

Prezident Miloš Zeman letos u příležitosti 28. října vyznamená bývalého tenisového reprezentanta Radka Štěpánka, který mimo jiné dvakrát vyhrál Davisův pohár. S odvoláním na prezidentova kancléře Vratislava Mynáře to dnes uvedla Česká televize.

AKTUALIZOVÁNO

Zeman omilostnil handicapovaného muže, který neplatil alimenty

Prezident Miloš Zeman dnes udělil milost zdravotně postiženému muži, který si měl odpykat rok vězení. Zároveň zastavil mužovo trestní stíhání vedené kvůli opakovanému zanedbání povinné výživy. Dnes to sdělil mluvčí Hradu Jiří Ovčáček. Zdůraznil, že prezident svým rozhodnutím nijak neomlouvá neplatiče alimentů.

Bakala, nebo Ovčáček? Lidé si mohou vsadit, koho Zeman letos ocení

Vyznamená Miloš Zeman Bakalu nebo Václava Moravce? Podle sázkové kanceláře Fortuna má násobně vyšší šance prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček či předchůdce v úřadu Václav Klaus. Bookmakeři se specifickým smyslem pro humor vypsali kurzy na to, kdo obdrží státní vyznamenání.

Bývalý velvyslanec USA a kritik Zemana Schapiro pracuje pro Bakalu

Finančník Zdeněk Bakala si najal někdejšího velvyslanec USA v Česku Andrewa Schapira. Je jedním z jeho právníků v případu žaloby, kterou Bakala podal na podnikatele Pavola Krúpu pro vydírání u amerického federálního soudu. Uvedl to internetový deník Echo24 s odvoláním na informace Šárky Samkové z Bakalovy společnosti BM Management.

Zeman přijme francouzského prezidenta Macrona v pátek na Pražském hradě

Prezident Miloš Zeman se v pátek 26. října večer sejde na Pražském hradě s francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem. Na twitteru to dnes uvedl mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček. Macron do Česka přijede na oslavy stoletého výročí republiky, podle původních informací Elysejského paláce měl do ČR přijet o víkendu.

Do Lán dorazí poradní sbor Zemana, jednat bude o energetice

V sobotu v Lánech zasedne poradní sbor prezidenta Miloše Zemana, zabývat se bude například energetikou. Mezi hosty budou mimo jiné ministryně průmyslu a obchodu Marta Nováková a její předchůdce ve funkci Tomáš Hüner (oba za ANO). ČTK to dnes řekl mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček.

Zemanovy vulgarity? Jurečka: Masaryk by spadl z koně. Jsou nevhodné, řekl Babiš

Premiér Andrej Babiš (ANO) chápe, že prezidenta Miloše Zemana napadají v souvislosti s Viktorem Koženým či Zdeňkem Bakalou různá slova, pondělní vulgární vyjádření hlavy státu na jejich adresu však není na veřejnosti vhodné. Babiš to řekl dnes poté, co uvedl do úřadu ministra zahraničí Tomáše Petříčka (ČSSD). Slova prezidenta z živě vysílaného rozhovoru pro Český rozhlas Radiožurnál už dříve kritizovali další politici.

Zeman jmenuje v úterý Pořízkovou místopředsedkyní Nejvyššího správního soudu

Prezident Miloš Zeman v úterý odpoledne na Pražském hradě jmenuje Barbaru Pořízkovou místopředsedkyní Nejvyššího správního soudu. ČTK to dnes sdělil prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Soud má již od začátku října nového předsedu, kterým se stal Michal Mazanec. Uvolnila se tak pozice místopředsedy.

AKTUALIZOVÁNO

Petříček bude ministrem zahraničí. Zeman ho jmenuje příští úterý

Česká republika bude mít od příštího týdne nového ministra zahraničí. Prezident Miloš Zeman do úřadu uvede Tomáše Petříčka (ČSSD) v úterý. Informoval o tom prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček.

Prezident Zeman k volbám: Výsledky nepřinesly žádné zemětřesení

Obecní a senátní volby podle prezidenta Miloše Zemana nepřinesly žádné zemětřesení. Neočekává ani, že by se vládní koalice ANO a ČSSD kvůli výsledku hlasování otřásla v základech. K výsledkům komunálních voleb v Praze uvedl, že handicapem hnutí ANO, které skončilo na pátém místě, bylo nasazení Petra Stuchlíka do čela kandidátky, když ho nikdo neznal. Neúspěch pražské ČSSD připsal manažerským schopnostem představitele pražské organizace strany Miroslava Pocheho, jehož v minulosti odmítl jmenovat ministrem zahraničí.

AKTUALIZOVÁNO

Jmenován bych mohl být příští týden, řekl Petříček. Poche ale musí opustit úřad

Prezident Miloš Zeman by měl Tomáše Petříčka (ČSSD) jmenovat ministrem zahraničí pravděpodobně během příštího týdne. Konkrétní datum ještě určeno není, řekl novinářům současný náměstek Petříček po zhruba hodinovém jednání s hlavou státu na Pražském hradě. Právem ministra je složit si vlastní tým poradců, dodal Petříček. Počítá do něj se zkušenými akademiky, bývalými diplomaty či aktivními a bývalými politiky. 

AKTUALIZOVÁNO

EU se k Makedonii chová neférově, řekl prezident Ivanov v Praze

Evropská unie je k Makedonii neférová a uplatňuje vůči ní dvojí standardy, které na další země neměla. V Praze to dnes uvedl makedonský prezident Ďorge Ivanov po setkání s českým protějškem Milošem Zemanem. Hlava českého státu vyjádřila podporu makedonskému úsilí o vstup do EU, který byl zablokován mimo jiné kvůli sporu s Řeckem o název země. Podporu slyšel Ivanov i od předsedy Senátu Milana Štěch při jejich večerním jednání.

AKTUALIZOVÁNO

Česko chce pomoci Indonésii po ničivém tsunami. Zeman zaslal kondolenci

České velvyslanectví v Indonésii zjišťuje, jakým způsobem by Česko mohlo asijské zemi pomoci po zemětřesení a vlně tsunami. Forma pomoci se koordinuje mezi evropskými státy, v úvahu přicházejí poskytnutí peněz, vyslání záchranářů nebo materiální pomoc. Na dotaz ČTK to dnes uvedlo ministerstvo zahraničí. Prezident Miloš Zeman dnes odeslal svému indonéskému protějšku Jokovi Widdodovi kondolenční telegram.

Zeman byl poprvé na Pradědu. Dal si vepřovou panenku a překvapil turisty

/FOTOGALERIE/ Na úplný závěr své třídenní návštěvy Olomouckého kraje zamířil ve středu Miloš Zeman na Praděd.

Prezidenta Zemana vítaly v Přerově červené trenýrky i aplaus fanoušků

Červené trenýrky, ale i cedule s nápisem „Stop totalitě“ vítaly v úterý vpodvečer prezidenta Miloše Zemana na Masarykově náměstí v Přerově. Atmosféra na mítinku byla bouřlivá a na závěr se do sebe příznivci i odpůrci prezidenta bez okolků pustili. Jedna z fanynek Miloše Zemana neudržela emoce na uzdě a roztrhala ceduli s nápisem „Běž domů, Zemane“.

Prezident Zeman v Šumperku: Pracovníci sociálních služeb mají ubohé mzdy

/FOTOGALERIE/ Do Šumperku po třech letech přijel prezident Miloš Zeman. Navštívil místní neziskovou organizaci Pontis, která poskytuje sociální služby širokému spektru lidí.

Zeman viní z kůrovcové kalamity ekologické aktivisty

Kůrovcová kalamita dramaticky mění krajinu na řadě míst Olomouckého kraje. Vlivem sucha se škůdcům daří a jejich invazi se zatím nepodařilo zastavit.

Na Pradědu napadl první sníh. Zeman si tam dá palačinky, na vrcholu nikdy nebyl

První sníh v pondělí zaznamenali na Pradědu v Jeseníkách. I když na vrcholu panuje chladné počasí, pod bod mrazu se v pondělí rtuť teploměru nedostala a poprašek postupně mizel před očima.

Učitelka z Jívové, která zachránila děti při nehodě, dostane státní vyznamenání

Prezident Miloš Zeman letos 28.října vyznamená učitelku mateřinky z Jívové Darinu Nešporovou za záchranu předškoláků na vycházce, kdy projíždějící vozidlo dostalo smyk a řítilo se přímo na skupinku.

Vřele podporuji prodloužení Baťova kanálu, řekl prezident Zeman v Olomouci

Prezident Miloš Zeman podpořil záměr prodloužit Baťův kanál z jihu Moravy až do Olomouce. Za uskutečnění nápadu se nedávno postavilo vedení Olomouckého kraje. Hejtmanství už investovalo přes 470 tisíc korun do studie prodloužení vodní cesty. Věří, že vyžití na vodě podpoří turistický ruch kolem toku a zviditelní region. Ochránci přírody nad rozšiřováním kanálu kroutí hlavou.

AKTUALIZOVÁNO

Zeman přijal v Lánech někdejšího Trumpova stratéga Bannona

Americký podnikatel, politik a někdejší hlavní stratég prezidenta USA Donalda Trumpa Steve Bannon se v neděli na zámku v Lánech sešel s prezidentem Milošem Zemanem. O návštěvě muže, který je známý svými ultrapravicovými názory, informoval Hrad prostřednictvím twitteru.

Zeman opět navštíví Tatry. Setká se s prezidenty Visegrádské čtyřky

Prezidenta Miloše Zemana po půl roce opět čeká návštěva Vysokých Tater. Na jaře tam vedla jeho první zahraniční cesta po znovuzvolení do funkce hlavy státu. Tentokrát se na Štrbském plese 11. a 12. října plánuje zúčastnit pravidelného výročního setkání hlav států zemí visegrádské skupiny.

AKTUALIZOVÁNO

Zeman u Merkelové kritizoval Trumpova cla, zrušil by sankce vůči Íránu

Českého prezidenta Miloše Zemana dnes odpoledne v Berlíně přijala německá kancléřka Angela Merkelová. Během půlhodinové schůzky spolu politici probírali ekonomickou situaci a možnou hospodářskou krizi. Dopoledne se Zeman v Berlíně sešel se spolkovým prezidentem Frankem-Walterem Steinmeierem.    

Prezident Zeman zahájil návštěvu Německa. Jednal s Verheugenem

Český prezident Miloš Zeman ve středu zahájil třídenní návštěvu Německa. Jedná se o jeho třetí cestu do sousedních zemí od jeho letošního znovuzvolení. Ve středu se sešel s bývalým eurokomisařem Günterem Verheugenem, který byl zodpovědným za rozšíření Evropské unie.

AKTUALIZOVÁNO

Vláda schválila rozpočet se schodkem 40 miliard. Ekonom: Bude nás to bolet

Vláda dnes odsouhlasila návrh státního rozpočtu na příští rok se schodkem 40 miliard korun. To je sice o deset miliard méně, než původně plánovalo ministerstvo financí, podle ekonomů však jde o promarněnou příležitost, která bude Českou republiku bolet. Rozpočet, jehož prioritami jsou investice, zvyšování životní úrovně seniorů a růst platů ve státní správě, představil na tiskové konferenci premiér Andrej Babiš (ANO).

Toto je nedostatek solidarity, kritizoval Zeman hlasování o řízení s Maďary

Premiér Andrej Babiš (ANO) i prezident Miloš Zeman jsou kritičtí ke středečnímu rozhodnutí Evropského parlamentu (EP), který vyzval země EU, aby zahájily řízení proti Maďarsku kvůli vážnému ohrožení hodnot Evropské unie. Babiš bude chtít od europoslanců ANO slyšet, proč usnesení podpořili.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT