Deník
VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Státní dluhopisy

Stát chce celkem chce nabídnout obligace až za 20 miliard korun

Stát získal z letošního prodeje dluhopisů zatím 89,2 milionu korun

Praha - Ministerstvo financí ve středu a ve čtvrtek vydělalo v aukci střednědobých a dlouhodobých státních dluhopisů prodaných se záporným výnosem 76,3 milionu korun. Celkově letos emise státních dluhopisů se záporným výnosem vynesly 89,2 milionu Kč, sdělilo ministerstvo. Záporný výnos prakticky znamená, že investoři vládě platí za to, že jí půjčují.

AKTUALIZOVÁNO

Dluhopisy mají poprvé záporný výnos. Investoři platí za to, že Česku půjčují

Praha – České státní dluhopisy se dnes poprvé prodaly se záporným výnosem. Prakticky to znamená, že někteří investoři jsou ochotni platit za to, že vládě půjčují. V aukci střednědobých a dlouhodobých státních dluhopisů dnes ministerstvo financí u tříleté splatnosti dosáhlo výnosu minus 0,001 procenta, informovalo o tom ministerstvo financí.

Výnosy státních dluhopisů jsou na minimech, dokonce i v záporu

Praha - Výnosy státních dluhopisů ČR se v uplynulých dnech dostaly na nová historická minima. Výnos pětiletého státního dluhopisu klesl na 0,02 procenta a výnos dvouletého státního dluhopisu dokonce do záporných hodnot 0,09 procenta. Informoval o tom analytik Komerční banky Marek Dřímal. Důvodem poklesu výnosů je podle analytiků především uvolněná měnová politika Evropské centrální banky (ECB).

Výnosy dluhopisů klesají k nule, stát může ušetřit miliardy

Praha  – Výnosy státních dluhopisů ČR se splatností dva roky se dnes dostaly dočasně na nulu, poté stouply na 0,02 procenta. Jde tak o rekordně nízké výnosy, které zároveň státu snižují náklady na obsluhu státního dluhu. Vyplývá to z informací od analytiků. Rovněž výnosy desetiletých státních dluhopisů se v posledních dnech začaly přibližovat k rekordním minimům, když se dostaly pod 0,5 procenta.

AKTUALIZOVÁNO

Sněmovna neschválila zákon o vydání dluhopisů za 674 miliard korun

Praha – Sněmovna neschválila zákon o vydání státních dluhopisů v celkovém objemu 674 miliard korun. Pro jeho schválení chyběly čtyři hlasy. Návrh zákona tak definitivně končí, už se o něm jednat nebude. Sněmovna ale tento týden schválila novelu rozpočtových pravidel, která vládě umožní vydávat státní dluhopisy ke krytí rozpočtovaného schodku rozpočtu bez nutnosti předkládat Parlamentu zvláštní zákon. Musí ji ještě podepsat prezident.

Vláda schválila návrh na vydání dluhopisů za 674 miliard korun

Praha - Vláda dnes schválila návrh ministerstva financí na vydání dluhopisů za více než 674 miliard korun. Informovalo o tom tiskové oddělení vlády. Částka bude využita na úhradu schodku rozpočtu v letošním a loňském roce a na dluhy, které bude nutné splatit v letech 2015 a 2016.

Ministerstvo financí chce vydat dluhopisy za 671 miliard korun

Praha - Ministerstvo financí plánuje vydat dluhopisy za téměř 671 miliard korun. Přes 192 miliard korun chce úřad využít na úhradu schodku rozpočtu v loňském a letošním roce. Dalších 478,7 miliardy korun z dluhopisů chce ministerstvo využít na dluhy, které bude třeba splatit v letech 2015 a 2016. Vyplývá to z návrhu zákona o státním dluhopisovém programu na úhradu schodku státního rozpočtu za rok 2013 a na rok 2014 a některých dluhů státu splatných v letech 2015 a 2016, který je zveřejněn na vládních internetových stránkách.

Zeman předal Babišovi milionový dluhopis na splácení dluhu státu

Praha – Prezident Miloš Zeman předal dnes ministrovi financí Andreji Babišovi (ANO) milionový dluhopis, který pořídil za peníze ze svého fondu na splácení státního dluhu. Cenný papír společně rozstříhali, částka tak propadne státu právě na umoření dluhu. Oba přitom uvedli, že jde o symbolickou sumu. Zeman fond založil loni a měsíčně do něj posílá 30 procent svého platu, tedy 60.000 korun. Babiš daroval půl milionu.

AKTUALIZOVÁNO

O spořicí dluhopisy byl malý zájem, lidé objednali za 1,45 miliardy korun

Praha - Lidé si objednali v rámci jarní emise spořicí státní dluhopisy za 1,45 miliardy korun, informovalo dnes ministerstvo financí. Objednávky byly ve srovnání s předchozími emisemi výrazně nižší, důvodem bylo podle odborníků nižší úročení dluhopisů. V rámci loňské vánoční emise si investoři koupili dluhopisy za 21,3 miliardy korun, o rok dříve o Vánocích za 30 miliard korun.

Novinka u státních dluhopisů: variabilní úrok

Praha - Včera začal jarní prodej spořicích státních dluhopisů. Ministerstvo financí nabízí tři typy kuponů, kromě pětiletého reinvestičního a sedmiletého protiinflačního se nově do oběhu dostává variabilně úročený. Nové jsou i podmínky pro zaplacení objednaných cenných papírů, úřad chce uhradit dluhopisy do tří dnů od objednávky, dosud to bylo do pěti dnů.

Ministerstvo financí zahajuje prodej spořicích dluhopisů

Praha - Ministerstvo financí dnes zahájí v rámci jarní emise prodej spořicích státních dluhopisů. Objednávky by měl úřad přijímat do 4. června přes téměř 900 poboček České spořitelny, Československé obchodní banky a Komerční banky. Dluhopisy jsou pro občany Česka i cizince. Koupit je mohou také občanská sdružení, nadace a nadační fondy, obecně prospěšné společnosti, zahraniční neziskové společnosti, kraje, města a veřejné vysoké školy.

Ministerstvo financí nabídne od 19. května spořicí státní dluhopisy

Praha – Ministerstvo financí bude od pondělí 19. května do 4. června nabízet v rámci jarní emise spořicí státní dluhopisy. Uvedlo to dnes ministerstvo a dodalo, že upisovací období může zkrátit. Objem emise úřad neuvedl s tím, že čeká na reakci trhu. Dluhopisy jsou pro občany Česka i cizince. Koupit je mohou také občanská sdružení, nadace a nadační fondy, obecně prospěšné společnosti, zahraniční neziskové společnosti, kraje, města a veřejné vysoké školy.

Návrh na vydání dluhopisů za 210 miliard je před schvalováním

Praha - Sněmovna propustila do třetího čtení vládní návrh zákona o vydání státních dluhopisů v celkovém objemu 209,6 miliardy korun. Dluhopisy mají sloužit zejména k tomu, aby stát mohl za peníze získané jejich prodejem skupovat své dluhopisy splatné v letošním roce.

Sněmovna podpořila návrh na vydání dluhopisů za 210 miliard korun

Praha - Sněmovna dnes v prvním čtení podpořila vládní návrh na vydání státních dluhopisů v celkovém objemu až 210 miliard korun. Dluhopisy mají sloužit zejména k tomu, aby stát mohl za peníze získané jejich prodejem skupovat své dluhopisy splatné v letošním roce. Stát bude moci vydat dluhopisy podle navrhovaného zákona se splatností až 100 let. Prodejem takto vydaných státních dluhopisů se o uvedenou částku zvýší státní dluh. K loňskému 30. červnu představoval 1681,1 miliardy korun.

V rámci vánoční emise vydalo ministerstvo spořicí dluhopisy za 21,3 miliardy

Praha – Lidé si v rámci vánoční emise objednali a zaplatili spořicí státní dluhopisy za téměř 21,3 miliardy korun. V takové hodnotě ministerstvo financí dnes dluhopisy vydalo. Řekl to mluvčí ministerstva financí Ondřej Šrámek. Celkové objednávky činily 21,4 miliardy ko­run.

AKTUALIZOVÁNO

Vláda schválila vydání dluhopisů za 210 miliard korun

Praha – Vláda dnes schválila návrh ministerstva financí vydat příští rok dluhopisy až za 209,6 miliardy korun. Peníze chce úřad využít na odkup dluhopisů splatných v příštím roce a odkup dalších dluhopisů z trhu. Na tiskové konferenci po jednání vlády o tom informoval premiér Jiří Rusnok. Nově vydané dluhopisy by neměly zvýšit státní dluh, napsalo MF v důvodové zprávě k návrhu zákona.

AKTUALIZOVÁNO

Lidé si objednali spořicí dluhopisy za 21,4 miliardy korun

Praha – Zájemci si v rámci vánoční emise objednali spořicí státní dluhopisy za 21,4 miliardy korun. Vyplývá to z informací zveřejněných v profilu ministerstva financí na síti Facebook. Cenné papíry musí investoři uhradit do 14. listopadu. Zpravidla nakonec ministerstvo vydává dluhopisy v menším objemu, protože ne všechny objednávky lidé uhradí.

Spořicí státní dluhopisy si lidé mohou objednat jen do čtvrtka

Praha – Ve čtvrtek 7. listopadu bude poslední den pro objednání spořicích státních dluhopisů. Ministerstvo financí zkrátilo upisovací období, které bylo původně plánováno až do 29. listopadu, řekl mluvčí ministerstva Ondřej Šrámek. Od pondělí, kdy upisovací období začalo, do dnešních 17:00 si lidé objednali dluhopisy za více než 15 miliard korun. Ministerstvo plánovalo prodat dluhopisy za pět až deset miliard korun.

Lidé si zatím objednali spořicí dluhopisy za zhruba sedm miliard

Praha – Lidé si objednali za zhruba 1,5 dne prodeje, tedy od pondělního rána do dnešních 12:00, spořicí státní dluhopisy za 6,9 miliardy Kč. Letos na jaře MF evidovalo za stejnou dobu objednávky za 7,5 miliardy Kč. Vyplývá to z informací zveřejněných v profilu ministerstva financí na sociální síti Facebook. MF plánuje prodat dluhopisy za pět až deset miliard korun, o dalším vývoji bude informovat ve středu.

AKTUALIZOVÁNO

Spořicí dluhopisy bude ministerstvo nabízet od 4. do 29. listopadu

Praha – Spořicí státní dluhopisy si budou moci zájemci v rámci vánoční emise objednat od 4. do 29. listopadu. Ministerstvo financí plánuje prodat dluhopisy za pět až deset miliard korun. Na dnešní tiskové konferenci to řekl ministr financí Jan Fischer. Ministerstvo si zároveň vyhradilo možnost upisovací období zkrátit. V rámci této emise nebude na rozdíl od předchozích emisí MF nabízet krátkodobé dluhopisy se splatností 1,5 roku.

Ministerstvo financí vydá vánoční spořicí dluhopisy

Praha - Ministerstvo financí začne přijímat objednávky na nákup spořicích dluhopisů v rámci vánoční emise pro občany a další investory v pondělí 4. listopadu. Dluhopisy vydá 12. prosince.

Fed překvapivě ponechal v platnosti dosavadní podporu ekonomiky

Washington -  Americká centrální banka (Fed) dnes překvapivě ponechala v platnosti dosavadní opatření na podporu hospodářského růstu. Analytici očekávali, že Fed omezí rozsáhlé nákupy dluhopisů. Banka chce ale nejprve počkat na další údaje o vývoji ekonomiky.

Senátní výbor doporučil schválit vydání dluhopisů za 157 miliard

Praha - Senátní výbor pro hospodářství dnes doporučil schválit vládní návrh na vydání státních dluhopisů za 157 miliard korun. Dluhopisy mají pokrýt část rozpočtového schodku za rok 2011 a současně některé letošní závazky státu, například splátky jistin státního dluhu. Dluhopisy budou moci mít splatnost až 105 let. Senát má rozhodovat o návrhu na své schůzi, která začne ve čtvrtek.

Sněmovna schválila vydání dluhopisů za 157 miliard korun

Praha - Sněmovna schválila vládní návrh na vydání státních dluhopisů za 157 miliard korun. Dluhopisy mají pokrýt část rozpočtového schodku za rok 2011 a současně některé letošní závazky státu, například splátky jistin státního dluhu. Dluhopisy budou moci mít splatnost až 105 let. Návrh nyní dostane k projednání Senát.

Spořicí dluhopisy: Největší zájem měli investoři o tříletý

Praha – Největší zájem měli investoři v rámci jarní emise spořicích státních dluhopisů o tříleté prémiové dluhopisy, který si pořídili za téměř 7,4 miliardy korun. Naopak nejmenší zájem byl o protiinflační dluhopis, toho si investoři nakoupili jen za 411 milionů. Vyplývá to ze statistik zveřejněných ministerstvem financí a portálu spořicích dluhopisů. Celkem MF dnes vydalo z jarní emise spořicí dluhopisy za 17,5 miliardy ko­run.

Lidé si koupili spořicí dluhopisy za 17,5 miliardy korun

Praha – Lidé si v rámci jarní emise objednali a zaplatili spořicí státní dluhopisy za 17,5 miliardy korun. Řekl to mluvčí ministerstva financí Ondřej Jakob. Celkové objednávky činily 19,9 miliardy korun, lidé tedy nakonec neuhradili dluhopisy za více než dvě miliardy korun. MF plánovalo prodat v rámci emise dluhopisy za zhruba 20 miliard korun, a proto termín objednávek také zkrátilo. Ministerstvo podle Jakoba považuje emisi za úspěšnou.

Lidé si objednali spořicí dluhopisy za zhruba 20 miliard korun

Praha - Lidé si během jarní emise objednali spořicí státní dluhopisy za 19,9 miliardy korun. Vyplývá to z informací zveřejněných v úterý v profilu ministerstva financí na Facebooku. Úřad upozornil, že ještě nejde o konečná čísla.

Lidé si objednali spořicí dluhopisy za 18,5 miliardy korun

Praha – Lidé si k dnešní 12. hodině objednali spořicí státní dluhopisy za 18,5 miliardy korun. Dnes je poslední den, kdy je možné si dluhopisy objednat. Vyplývá to z informací zveřejněných v profilu ministerstva na Facebooku. Ministerstvo financí dobu na objednávky kvůli velkému zájmu zkrátilo, původní termín byl do konce května. Ministerstvo plánuje prodat dluhopisy za zhruba 20 miliard korun, přičemž předběžný celkový objem objednávek zveřejní počátkem příštího týdne.

Spořicí státní dluhopisy lze objednat jen do pátku

Praha – V pátek bude poslední den pro objednání spořicích státních dluhopisů v rámci jarní emise. Ministerstvo financí zkrátilo upisovací období, které bylo původně plánováno do konce května. Od pondělka do dnešních 12 hodin si lidé objednali dluhopisy již za 15,9 miliardy korun. Ministerstvo plánuje prodat dluhopisy za zhruba 20 miliard korun.

Lidé si objednali od pondělka spořicí dluhopisy za 7,5 miliardy

Praha – Lidé si objednali za zhruba den a půl, tedy do dnešních 12:00, spořicí státní dluhopisy za 7,5 miliardy korun. Je to méně než při rekordním zájmu loni na podzim, kdy ministerstvo financí za stejnou dobu evidovalo objednávky za více než osm miliard korun. Vyplývá to z informací zveřejněných v profilu ministerstva na Facebooku. Loni na jaře si lidé za stejnou dobu objednali dluhopisy za 3,8 miliardy korun.

Ode dneška je možné objednat spořicí státní dluhopisy

Praha – Ministerstvo financí dnes zahájí prodej spořicích státních dluhopisů. Objednávky bude přijímat téměř 1400 vybraných poboček České spořitelny, ČSOB, Komerční banky a České pošty, a to do konce května. MF ale upozornilo, že termín může zkrátit. Nově budou majitelé z výnosů těchto dluhopisů platit daň 15 procent. Dříve vydaných dluhopisů se to netýká.

AKTUALIZOVÁNO

Stát vydá dluhopisy za 10 až 20 miliard korun. Výnosy ale zdaní

Praha – Spořicí státní dluhopisy si budou moci zájemci v rámci jarní emise objednat od 13. do 31. května. Ministerstvo financí plánuje prodat dluhopisy za deset až 20 miliard korun. Na dnešní tiskové konferenci to řekl ministr financí Miroslav Kalousek. Nově budou majitelé z výnosů těchto dluhopisů platit daň 15 procent. Dříve vydaných dluhopisů se to netýká.

Stát letos vydá dluhopisy za téměř 157 miliard korun

Praha – Vláda schválila návrh ministerstva financí vydat letos dluhopisy za téměř 157 miliard korun. Na setkání s novináři po dnešním jednání vlády to řekl její tiskový mluvčí Michal Schuster. Z této částky chce ministerstvo 7,8 miliardy korun využít na částečné krytí schodku státního rozpočtu za rok 2011. Dále chce úřad peníze využít na uhrazení cenných papírů splatných v letošním roce a odkup dalších dluhopisů z trhu.

Analytici: Situace na trhu s dluhopisy je pro ČR nadále příznivá

Praha - Vývoj na trhu se státními dluhopisy na počátku letošního roku hodnotí oslovení analytici pozitivně. I když díky zvýšenému optimismu na trzích výnosy dluhopisů mírně stouply, situace je pro Česko podle ekonomů dobrá.

AKTUALIZOVÁNO

Státní dluh stoupl na 1,668 bilionu. Na každého Čecha připadá 159 tisíc korun

Praha – Státní dluh České republiky se loni zvýšil o 168,2 miliardy korun na 1,668 bilionu korun. Informoval o tom mluvčí ministerstva financí Ondřej Jakob. Na každého Čecha tak připadá dluh téměř 159.000 korun.

Česko zjišťuje, zda mají mezinárodní banky zájem o nové dluhopisy

Londýn – Česká republika vyzvala mezinárodní banky, aby daly najevo případný zájem o nové české dluhopisy. Tvrdí to zdroj agentury Reuters v Londýně. Načasování případného prodeje nových dluhopisů, pokud k němu vůbec dojde, ale není jasné.

Ministerstvo vydalo spořicí dluhopisy z podzimní emise za 30 miliard

Praha – Ministerstvo financí dnes vydalo spořicí státní dluhopisy z podzimní emise za 30 miliard korun. Je to o zhruba jednu miliardu korun méně, než kolik činily objednávky. MF o tom dnes informovalo v tiskové zprávě. Dluhopisy za zhruba 27 miliard korun koupili občané, za jednu miliardu koupilo cenné papíry zhruba 50 měst a obcí, zbytek pořídily neziskové společnosti, církve nebo sdružení.

Ministerstvo financí dnes vydá spořicí státní dluhopisy

Praha – Ministerstvo financí dnes vydá spořicí státní dluhopisy, které prodalo v rámci podzimní emise. MF eviduje objednávky za téměř 31 miliard korun, ale objem skutečně prodaných dluhopisů bude podle úřadu zřejmě o něco nižší.

AKTUALIZOVÁNO

Lidé si objednali spořicí státní dluhopisy za 31 miliard

Praha - Ministerstvo financí eviduje v rámci podzimní emise spořicích státních dluhopisů objednávky za necelých 31 miliard korun. Řekl to mluvčí MF Ondřej Jakob. Objednávky je nutné podle něj uhradit do pondělí 19. listopadu.

AKTUALIZOVÁNO

Dluhopisy? Vyprodáno! Úrok zaplatíme všichni

Praha - Země česká, banka má, tak by mohla znít nová parafráze na státní hymnu. Lidé totiž vzali doslova útokem pobočky České pošty a vybraných bank. Na poslední chvíli se v pondělí snažili nakoupit státní dluhopisy, jejichž prodej kvůli enormnímu zájmu kupců ministerstvo financí zastavilo. Přestože oficiální výsledky budou známy až dnes, už nyní je jasné, že zájem kupců zlomil rekord.

Dnes je poslední den na objednání spořicích státních dluhopisů

Praha – Pondělí je poslední den, kdy si mohou zájemci objednat spořicí státní dluhopisy. Ministerstvo financí kvůli velkému zájmu změnilo konec upisovacího období z původně plánovaného 30. listopadu na dnešek. K pátečnímu poledni evidovalo MF objednávky za 22,3 miliardy korun, plány počítaly s maximálně 20 miliardami.

Ministerstvo kvůli velkému zájmu zkrátilo termín pro objednávky dluhopisů

Praha – Ministerstvo financí kvůli velkému zájmu zkrátilo termín pro přijímaní objednávek na nákup spořicích státních dluhopisů, a to do pondělí 12. listopadu. Úřad již eviduje k dnešnímu poledni objednávky za 22,3 miliardy korun, plány počítaly s maximálně 20 miliardami prodaných dluhopisů. Informoval o tom mluvčí ministerstva Ondřej Jakob. Původně chtělo MF dluhopisy nabízet čtyři týdny od 5. do 30. listopadu.

Objednávky spořicích dluhopisů dosáhly už 12,3 miliardy korun

Praha - Zájem o předvánoční emisi spořicích státních dluhopisů trvá. Za dva a půl dne, tedy do dnešních 12:00, eviduje ministerstvo financí objednávky za 12,3 miliardy Kč. Vyplývá to z informací zveřejněných v profilu ministerstva financí na Facebooku. Ministerstvo dříve uvedlo, že považuje za úspěch prodej dluhopisů za více než deset miliard Kč.

AKTUALIZOVÁNO

O spořicí dluhopisy je zájem, prodalo se jich už za více než 8 miliard korun

Praha – O předvánoční emisi spořicích státních dluhopisů je od počátku nabídky zájem. Za den a půl, tedy do dnešních 12:00, dosáhly objednávky jmenovité hodnoty 8,1 miliardy Kč. Vyplývá to z informací zveřejněných v profilu ministerstva financí na Facebooku. MF již dříve uvedlo, že bude považovat za úspěch prodej dluhopisů za více než deset miliard Kč. Objednávky přijímá v průběhu listopadu více než 1400 poboček České spořitelny, ČSOB, Komerční banky, J&T Banky a České pošty.

Dluhopisy budou na trhu už v listopadu, stát si půjčí od lidí až 20 miliard

Praha – Je to sázka na jistotu, která se drobným střadatelům docela líbí. Tedy aspoň zatím.Stát opět nabídne lidem odkup státních dluhopisů. Od 
5. do 30. listopadu si budou moci nakoupit různě úročené cenné papíry. Zhodnocení je přibližně stejné jako minule. Novinkou je možnost investovat do tříletého dluhopisu, který nabídne průměrné zúročení 2,77 procenta.

AKTUALIZOVÁNO

Nové spořící dluhopisy budou k dispozici i na poštách

Praha – Spořící státní dluhopisy si budou moci zájemci v rámci podzimní emise objednat od 5. do 30. listopadu. Ministerstvo financí přitom může termín na objednávky zkrátit. Ministr financí Miroslav Kalousek dnes na tiskové konferenci řekl, že bude považovat za úspěch prodej dluhopisů za více než deset miliard korun.

Ministerstvo financí chce vydat dluhopisy až za 165 miliard

Praha – Ministerstvo financí předložilo do připomínkového řízení zákon o státním dluhopisovém programu na úhradu části schodku státního rozpočtu za rok 2011 ve výši 7,8 miliardy korun. Zákon dále umožňuje vydat dluhopisy až za 157 miliard korun na úhradu závazků státu splatných v roce 2013. Jde například o zaplacení státních dluhopisů, kterým příští rok vyprší splatnost. Vyplývá to z informací na internetových stránkách vlády.

Analytici: Vývoj trhu s dluhopisy je letos pro Česko velmi příznivý

Praha – Situace na trhu se státním dluhopisy je letos podle oslovených analytiků i samotného ministerstva příznivá. Výnosy státních dluhopisů klesly ke konci srpna na historická minima. Například dluhopisy s desetiletou splatností se obchodovaly na konci srpna s výnosem pod hranicí 2,5 procenta. Taková situace pomáhá ČR ve snižování nákladů na obsluhu státního dluhu a posiluje pozici země v očích investorů. V následujících měsících by ale podle analytiků měly výnosy u dluhopisů mírně stoupnout.

Jednokorunové dluhopisy budu podléhat od příštího roku zdanění

Praha – Výnosy ze státních spořicích dluhopisů i dalších dluhopisů vydaných se jmenovitou hodnotou jedna koruna budou od příštího roku i v případě fyzických osob podléhat zdanění. Vyplývá to ze schválené novely zákona, o které dnes informovalo ministerstvo financí.

K dluhopisům ministerstvo na podzim nabídne i dárkové certifikáty

Praha – Ministerstvo financí (MF) hodlá v rámci podzimní emise spořicích státních dluhopisů nabídnout lidem i dárkové certifikáty. MF totiž vypsalo výběrové řízení na grafické zpracování certifikátů k dluhopisům.

  • 1
  • 2

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT