Třiatřicetiletá rodačka z Bílovce, která v úvodu roku oznámila světu, že se svým manželem Jiřím Vaňkem čeká miminko, tak momentálně kromě přípravy na mateřství musí řešit i nepříjemné starosti.

Minimálně ten, kdo sleduje Kvitovou na sociálních sítích, už je možná s potížemi české reprezentantky obeznámen. „Pozor na podvod!“ varuje Kvitová na instagramu své okolí. 

A pokračuje: „Varuji vás před podvodnými investičními a jinými nabídkami. které se v poslední době objevují na internetu ve spojení s mým jménem. Jako řada dalších známých osob jsem se stala obětí podvodu, s prezentovanými projekty nemám nic společného, nic o nich nevím, a proto před nimi důrazně varuji.“

„Nenechte se nachytat na mé jméno! S právníky připravujeme trestní oznámení,“ přibližuje kroky, které na svou obranu podniká. 

Nejde o jediný podvod

V souvislosti s Petrou Kvitovou varuje na podvod i novinář a moderátor Jan Dědek. „Objevily se články, podle nichž byla mým hostem v 7 pádech Petra Kvitová. Nic z nich není pravda!“ ohrazuje se.

Karolína Plíšková v 1. kole Australian Open bojovala proti světové trojice, ale nakonec prohrála
Plíšková překvapila novým oblečením i výkonem. Propast se ale zvětšuje

„1) Jsou plné gramatických chyb, takže je očividně psal nějaký cizinec. 2) Je pod nimi podepsán Petr Kolář - ten však dělá politiku! 3) Petra Kvitová (bohužel) nikdy mým hostem nebyla. 4) Rozhodně bych se wimbledonské vítězky neptal, jestli se tenisem uživí. 5) Je to zkrátka celé naprostý nesmysl - nevěřte tomu!!!“ vypočítává na svém instagramovém profilu.