Debut Lindy Noskové v Poháru Billie Jean Kingové trval dvě a půl hodiny, ale na konci byla česká hráčka odměněna prvním bodem pro svůj tým. Nosková nejprve získala napínavou první sadu, která dospěla až do zkrácené hry, kterou česká tenistka ovládla poměrem 7:2. Pak ale Švýcarka Naefová zabojovala a získala druhý set 6:4. 

V tom třetím to s osmnáctiletou Češkou vypadalo bledě. Prohrávala už 1:4, pak ale předvedla šňůru pěti vítězných her po sobě, v posledním gemu odvrátila brejkbol a mohla se radovat z výhry.

Turnaj mistryň v mexickém Cancúnu ovládla Polka Iga Šwiateková.
Šwiateková ovládla Turnaj mistryň. Sezonu tak opět zakončí jako světová jednička

Bouzková zprvu tahala v úvodním setu za kratší konec, prohrávala 3:4 a Golubicová měla výhodu brejku. Češka ale nakonec zvládla průběh setu zvrátit a získat jej pro sebe. Vyrovnané druhé dějství se rozhodovalo až ve svém závěru, kdy v desátém gemu česká tenistka prolomila soupeřčino podání a získala druhý bod pro Pálův výběr.

Drama v závěrečném deblu 

Závěrečný debl nabídl dramatickou podívanou ve svém prvním setu, který se rozhodoval až v tie-breaku. Ten ovládly Krejčíková se Siniakovou 7:3. Pak už bylo utkání v režii českých hráček, v sedmém gemu za stavu 5:1 ještě neproměnily mečbol, ale vzápětí Siniaková úspěšně utkání dopodávala.