Jestli hledáte tenisový pár, který fanoušci po celém světě opravdu milují, poté se zaměřte na tým "Bucie". Na koho? Na Lucii Šafářovou a Bethanii Mattekovou-Sandsovou.

Tato česko-americká dvojice totiž ví, jak si užívat zápasy, tréninky i volné chvíle. Svými videi na sociálních sítích baví nejen fanoušky, ale i soupeřky. Navíc jim to skvěle šlape i na turnajích.

Čtěte také: Serena, nebo Venus? Finále Australian Open oživí "éru Williamsových" 

Chcete důkaz? Společně získaly už čtvrtý grandslamový titul. Ten nejčerstvější dnes na Australian Open, kde se předloni daly dohromady.

Grandslamové tituly týmu "Bucie"- Australian Open 2015, 2017
- French Open 2017
- US Open 2016 

"Jsi úžasná. Užívám si s tebou každou chvilku na kurtu," poděkovala Šafářová při slavnostním vyhlášení své tenisové partnerce poté, co ve finále porazily česko-čínskou dvojici Andrea Hlaváčková, Pcheng Šuaj.

Nechyběl ani taneček

Zatímco Matteková-Sandsová je současnou světovou deblovou jedničkou, devětadvacetiletá Šafářová i kvůli zdravotním problémům v loňské sezoně figurovala před Melbourne na osmém místě žebříčku. Díky dnešnímu triumfu se však stane poprvé světovou dvojkou!

A ještě jeden důkaz, pro fanoušci tým  "Bucie" zbožňují. "Bavíme se na kurtu i mimo něj a už se těšíme na další rok," obrátila se k publiku Šafářová. Společně s Mattekovou-Sandsovou pak potěšily diváky tancem, kterým tancem, který se stal hitem internetu.

"Zkrátka nám to funguje. Lucie je jednou z mých nejlepších kamarádek. Mluvíme spolu o tenisu, ale i o životě. Jsem si blízké," dodala Matteková-Sandsová.

Podávejte se, jak tým "Bucie" umí slavit:

Zdroj: Youtube

Australian Open má pošesté českou vítězku ženské čtyřhry. Jeden titul získala Renáta Tomanová (1978), dva Jana Novotná (1990, 1995) i Helena Suková (1990, 1992) a nyní Šafářová. Legendární Martina Navrátilová vyhrála v Melbourne osmkrát, vždy ale pod vlajkou USA.