Normálně by se nad tím nikdo nepozastavil. Becker už mnohokrát komentoval výkony svého krajana Zvereva, kterému familiérně říká Sascha, a debatoval s ním o jeho hře. Jenže teď je situace jiná. Slavný Němec si totiž odpykává trest ve věznici Huntercombe v Oxfordshire. Ani to mu ale nezabránilo, aby poslal Zverevovi zprávu.

Becker povzbudil vycházejí hvězdu poté, co Zverev utrpěl na Roland Garros ošklivé zranění kotníku, a musel skrečovat semifinálovou bitvu s pozdějším králem French Open Rafaelem Nadalem.

Španěl Rafael Nadal slaví na Roland Garros již čtrnáctý titul v kariéře.
Dobytí Paříže, díl čtrnáctý. Antukový grandslam suverénně ovládl rekordman Nadal

Trojnásobný wimbledonský vítěz poslal zprávu prostřednictvím staršího bratra Zvereva Mischy, který je zároveň manažerem německého tenisty. „Boris sledoval, co se dělo na turnaji, a přeje Saschovi všechno nejlepší a rychlé uzdravení," prozradil.

Podle prvních lékařských vyšetření si pětadvacetiletý olympijský vítěz z Tokia přetrhl několik postranních vazů na pravém kotníku. „V Německu podstoupím další vyšetření a rozhodnu se pro nejlepší a nejrychlejší způsob léčby,“ napsal na sociální síti.

„Sascha navštíví několik lékařů a poté budeme vědět víc. Nevypadá to sice dobře, ale stále je naděje,“ doplnil bratr Mischa Zverev.

Nick Kyrgios.
Přestřelka velkohubých tenistů: Větší ryby na smažení a milionová výzva v ringu

Čtyřiapadesátiletý Becker dostal trest na dva a půl roku za to, že mařil insolvenční řízení. Němec skryl majetek v hodnotě 2,5 milionu liber a vyhlásil bankrot. Ve vězení by si měl odsedět polovinu trestu, tedy 15 měsíců.