Populární tipovací soutěž čtenářů Deníku s názvem TIP liga se po jarní vynucené koronavirové pauze opět rozběhne. Do hry se můžete zapojit od 17. srpna.  

Pro ty, kdo naši hru neznají: Tip liga je oblíbená soutěž, v níž se tipují zápasy především krajských a okresních fotbalových soutěží. Hráči mohou vyhrát mnoho skvělých cen. Každý okresní vítěz získá na konci hry, která finišuje v polovině listopadu, dres české fotbalové reprezentace a třicetilitrový sud piva Gambrinus. Nejlepší hráč v každém kraji navíc vyhraje ještě sázenku Fortuny za pět tisíc korun a také poukaz na vysílání televize přes internet Lepší.TV v hodnotě 2 500 korun. Pro vítěze soutěže týmů máme v každém okrese připraven třicetilitrový sud piva Gambrinus. 

Ceny do podzimní Tip ligy Deníku 2020.Zdroj: Repro DeníkDo hry se lze zapojit i v jejím průběhu a pořád máte šanci vyhrát. Odměňujeme totiž i vítěze jednotlivých kol. Vítěz kola získává sadu plechovek piva Gambrinus. Hrací kupon najdete v tištěném vydání svého Deníku každý týden od pondělka do středy.

V průběhu Tip ligy vždy nabízíme i výhodné předplatné. Zajistíte si tak všechna vydání Deníku s aktuálními výsledky fotbalových zápasů a s výsledkovou listinou naší oblíbené soutěže. K tomu navíc získáte zdarma sadu 24 piv. OBJEDNÁVEJTE ZDE.

Kompletní pravidla TIP ligy najdete na našem webu ZDE.