VYBRAT REGION
Zavřít mapu
Tipliga čtenářu regionálního Deníku

Koronavirus brzdí start Tip ligy. Nehraje se fotbal, hru odkládáme na neurčito

Začátek populární tipovací soutěže čtenářů Deníku s názvem TIP liga se letos na jaře bohužel odkládá. Zatím na neurčito. Důvod je zřejmý: šíření koronaviru a s tím související odklad fotbalových zápasů profesionálních, ale i amatérských soutěží. V Tip lize teď zkrátka není co tipovat. 

"Všem věrným hráčům Tip ligy a našim čtenářům se omlouváme, ale z logických důvodů jsme museli k tomuto kroku přistoupit," vysvětluje Petr Koděra, zástupce ředitele redakcí Deníku.

Dodal, že pokud by se v průběhu jara soutěže rozjely, odstartuje i Tip liga. "Zvolili bychom nejspíše kratší variantu hry na méně než tradičních třináct kol. O všem budeme čtenáře včas na našich stránkách informovat," řekl Koděra.

Tip liga je oblíbená soutěž, v níž se tipují zápasy především krajských a okresních fotbalových soutěží. Hráči mohou vyhrát mnoho skvělých cen. Každý okresní vítěz získá dres české fotbalové reprezentace a sázenku od společnosti Fortuna za jeden tisíc korun. Nejlepší hráč v každém kraji navíc vyhraje ještě sázenku Fortuny za pět tisíc korun. A pro vítěze soutěže týmů máme v každém okrese připraven třicetilitrový sud piva Gambrinus. 

Ceny do Tip ligy na jaro 2020

Do hry se lze zapojit i v jejím průběhu a pořád máte šanci vyhrát. Odměňujeme totiž i vítěze jednotlivých kol. Vítěz kola získává sadu plechovek piva Gambrinus. Hrací kupon najdete v tištěném vydání svého Deníku každý týden od pondělka do středy.

V průběhu Tip ligy vždy nabízíme i výhodné předplatné. Zajistíte si tak všechna vydání Deníku s aktuálními výsledky fotbalových zápasů a s výsledkovou listinou naší oblíbené soutěže. K tomu navíc získáte zdarma sadu 24 piv. OBJEDNÁVEJTE ZDE.

Kompletní pravidla TIP ligy najdete na našem webu ZDE.

Fotbal: