více >>

Gibon park Rožnov pod Radhoštěm

Gibon Park - zábavní park pro celou rodinu
Gibon park je místem vhodným pro aktivní odpočinek v příjemném prostředí lesoparku v Rožnově pod Radhoštěm v srdci Beskyd. Zvláštní pozornost věnujeme dětem, ale nezapomínáme ani na dospělé. Nabízíme adrenalinový zážitek pro každého, kdo si chce ověřit svoji fyzickou kondici, zdatnost a zručnost, svoji odvahu a psychickou odolnost.

Hlavními atrakcemi Gibon Parku jsou:
*lanové centrum
*děstké lanové centrum - Giboňáček
*dětský park
*tubing (obří skluzavka 50m)
*kop na bránu
*aquazorb v nafukovacím bazénu
*trampolínové pole
*minigolf
*trenažér býk
*silové trenažéry
*zábavné trenažéry
*lukostřelba
*bumber ball
*clack line
*dětský vláček
*houpadla
 
Zároveň nabízíme i klidnější formu odpočinku. V parku jsou pod vedením vyškolených instruktorů a personálu připravovány programy pro jednotlivce, školní kolektivy a firemní akce. Gibon park se nachází na trase cyklostezky Bečva.  Do Gibon parku se lze vydat na koloběžkách z Pusteven. Gibon park se nachází vedle Rožnovského koupaliště, takže je možno spojit jeho návštěvu s koupáním.

Součástí Gibon parku je restaurace s celoročním provozem, domácí kuchyní a denním menu. V letním období jsou návštěvníkům k dispozici venkovní zahradní posezení.

Otevírací doba zábavního parku:
1.4. - 31.5.  Otevřeno pouze víkendy, prázdniny a státní svátky za dobrého počasí od 10:00 do 18:00. Pro školy, firmy a větší počet zájemců po telefonické domluvě i přes týden.
1.6 - 31.8. Otevřeno denně za příznivého počasí od 9:30 do 19:00
1.9. - 31.10.Otevřeno pouze víkendy, prázdniny a státní svátky za dobrého počasí od 10:00 do 18:00.  Pro školy, firmy a větší počet zájemců po telefonické domluvě i přes týden.
1.11. - 31.3. Zavřeno

Pod strání 693, Rožnov pod Radhoštěm
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Chcete tady mít zveřejněný svůj příspěvek? Posílejte ZDE