více >>

Krkonošská 70 LAWI 2019

Akce již skončila

Jeden z nejstarších závodů na běžkách v Evropě a vůbec nejstarší závod v České republice - Krkonošská 70 LAWI zve na start svého 64. ročníku mužské a ženské hlídky, ale nezapomíná ani na individuální a kratší lyžařské trasy. Kouzlo závodu spočívá nejen v bohaté historii akce a nádherné trase, která provede nejzdatnější závodníky po krkonošských hřebenech, ale hlavně v týmové výzvě a úžasnému pocitu ze společného sportovního výkonu a zážitku.
Hlavním závodem K70 vždy byl a bude závod pětičlenných hlídek, které kromě nejdelší 70 km trasy mohou zvolit také kratší trať na 50 nebo 25 km. Pro jednotlivce jsou přichystané nádherné trasy na 25 km a 50 km volnou technikou.
Všechny běžce čeká v zázemí, které je umístěné v areálu Sv. Petr, vyhřívaný stan s cateringem a jídelnou, teplé převlékárny, bezplatná úschovna věcí a kvalitní máza od mistrů mazačů. Na perfektně ošetřené trati nebudou chybět dobře zásobené občerstvovačky a ochotná obsluha.

Přijeďte zavřít letošní zimní sezónu 16. března 2019 do Špindlu se Stopou pro život!

Více informací a přihlášky do závodu na www.stopaprozivot.cz a www.lokotrutnov.cz do 13. března, přihlásit se můžete i na místě v pátek odpoledne (15:30 – 21:00) a v sobotu brzy ráno (6:00 – 8:00).

16. 3.  (06:00–18:00)
Svatý Petr, Špindlerův Mlýn
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Chcete tady mít zveřejněný svůj příspěvek? Posílejte ZDE