více >>

Měsíc čtenářů – ve vědecké knihovně nabízí mimořádné výhody

Akce již skončila

Váháte, zda se stát čtenářem Moravskoslezské vědecké knihovny? Nebo chcete knihovnu někomu doporučit? Právě březen je to nejvhodnější období. Pro nové čtenáře je zde totiž zajímavá nabídka, tzv. registrace na zkoušku.„Během celého měsíce března si noví návštěvníci vědecké knihovny mohou zkušebně a bezplatně vypůjčit dvě knihy na 31 dnů (netýká se e-knih) a vyzkoušet si i další služby, jako například návštěvy studovny, využívání elektronických databází, výpůjčky časopisů a knih z příručních knihoven a další. Stačí jen navštívit knihovnu a zaregistrovat se na zkoušku. Pokud se čtenáři služby zalíbí, jednoduše přijde s již vystavenou průkazkou a zaplatí si půlroční 100 korun nebo roční registraci 200 korun,“ upřesnila mluvčí Moravskoslezské vědecké knihovny v Ostravě Marcela Stehlíková.
Další výhodu připravila vědecká knihovna v Ostravě pro držitele senior pasů (od 55 do 70 let), kteří ještě nejsou v knihovně zaregistrováni. Ti si mohou v týdnu od 4. do 8. března 2019 vyřídit roční registraci s padesátiprocentní slevou, tedy za 100 korun. Návštěvníci do 70 let mají v knihovně registraci zdarma.

A pokud se nechcete stát čtenářem vědecké knihovny, ale máte rádi kulturní a vzdělávací akce, pak by vás mohlo zajímat, že ve čtvrtek 14. března od 16 hodin se v knihovně uskuteční ukázková lekce tréninku paměti. Pro zájemce o cestování bude 20. března od 16.30 připravena beseda s mořeplavcem a cestovatelem Richardem Konkolským spojená se křtem jeho nové knihy Galapágy – kouzelné ostrovy. Vstup je zdarma.

od  1. 3.  (09:00)
do  31. 3.  (17:00)
Ostrava
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Chcete tady mít zveřejněný svůj příspěvek? Posílejte ZDE