Přihlášení členové Deník Klubu čtou vše bez omezení.
Chci předplatné

Městské lázně nabízí letní dovolenou v Karibiku

Přestože Městským lázním v Novém Městě na Moravě chybí venkovní areál s bazénem, návštěvníků jim neubývá. Prázdninové dny se tam letos nesou ve stylu letní dovolené v Karibiku.

„Sezona je zatím pro nás velmi příznivá. Lákáme na karibské lázně, pro návštěvníky jsme připravili mimo jiné i možnost občerstvit se speciálními míchanými nápoji. Lázeňské prostory jsme vyzdobili papoušky a plameňáky, ale také výkresy dětí, pro které jsme uspořádali výtvarnou soutěž na téma letní dovolená v Karibiku. V bazénové hale je možné si vypůjčit nafukovací hračky pro děti, aby si měly s čím hrát,“ prozradil střípky z bohaté letní nabídky šéf Městských lázní Jiří Brychta.

Stejně jako vloni, také letos mohou návštěvníci, kteří dávají přednost přímým slunečním paprskům, využít terasu s připravenými lehátky. „Mohou se při slunění občerstvit nabízenými míchanými nápoji,“ podotkl Jiří Brychta.

Jednou z letošních novinek je masáž horkými mušlemi. „Jde o masáž vápenatými schránkami mořských měkkýšů z oblasti Fidži a Filipín. Mušle se nahřejí a pak se jimi masíruje celé tělo,“ vysvětlil novinku Jiří Brychta.

Masáž horkými mušlemi má prý výrazné regenerační účinky na pokožku a silně relaxační dopad na tělo a mysl. Doteky nahřátých mořských lastur napodobují na těle klienta hru vln na mořském pobřeží. „Léto v Karibiku potrvá až do 9. září. Pak bude následovat krátká přestávka nutná pro sanitární údržbu bazénu. Podzimní provoz zahájíme 17. září,“ dodal šéf Městských lázní.

Nové Město na Moravě
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ