Přihlášení členové Deník Klubu čtou vše bez omezení.
Chci předplatné

Nádrž Matylda

Příměstský rekreační areál Matylda vznikl rekultivací krajiny po důlní činnosti. V areálu je přírodní vodní plocha o velikosti 39 ha s přilehlými travnatými plochami, která je určená ke koupání ve volné přírodě. Součástí areálu jsou vybudované cyklostezky, asfaltová dráha pro in-line a cyklisty o celkové délce 4 km. Součástí jsou oddychové zóny, travnaté plochy, které jsou pravidelně upravovány. 

Pro léto jsou instalovány vodní atrakce – vodní trampolína, lezecká stěna, skokanský můstek, skluzavky a houpací banány. K dispozici je půjčovna loděk a vodních šlapadel. Během letní sezóny je zajištěn provoz WC a sprch v termínu od 1. května do 30. října. V prostorách areálu naleznete také sezonní stánky s občerstvením. Součástí je také tábořiště / kemp.

Parkování vozidel je možné na přístupové komunikaci z ulice Tvrzova. V zimních měsících pokud jsou klimatické podmínky příznivé, jsou zde upravovány běžecké stopy pro milovníky běžeckých lyží a vodní plochu lze využít při dostatečné tloušťce ledu také k bruslení.

Ceník služeb:

Vstupné na nafukovací vodní atrakce 50 Kč/den
Půjčovné - lodě 50 Kč/h
Půjčovné - šlapadla 90 Kč/h (při další započaté půlhodině 45 Kč/h)
Žetony na sprchování (4 minuty) 10 Kč/ks

Vratná záloha - půjčovné loděk a šlapadel 200 Kč
Parkování Matylda 10 Kč/h, 50 Kč/den

Matylda, Most
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ