více >>

Prague Sport Games ve Stromovce

Akce již skončila

Propadli jste sportu? Dobíjí vám baterky? Rádi běháte? V sobotu 22. září od 9 hodin budete mít jedinečnou možnost propojit běh se střelbou z laserové pušky na terč, neboli běžecký biatlon. Pokud taky rádi skáčete, můžete se zapojit do atletického pětiboje.
Kde? V rámci největšího sportovního festivalu pro amatérské sportovce Prague Sport Games na pražském atletickém stadionu Olympu u Stromovky.
Prague Sport Games je unikátní sportovní festival pro širokou veřejnost. V jeden den a na jednom místě se v profesionálním prostředí pražského Olympu setkají amatérští sportovci a společně poměří síly v různých disciplínácha turnajích.
Kromě královských disciplín – běžeckého biatlonu a atletického pětiboje – budou k dispozici turnaje volejbale šestkovém i plážovém, ve streetballu, tenisu, badmintonu, ping pongu, fotbalu, nohejbalu a pétanque. Nicméně největším lákadlem je běžecký biatlon a atletický pětiboj.
Registrujte se dopředu na www.praguesportgames.cz. V rámci startovného čekejte občerstvení, věcné ceny od partnerů a také třešničku na dortu v podobě funky party na koncertě Monkey Business.
Akce Prague Sport Games je oslava sportu, která je určena milovníkům aktivního pohybu všech věkových kategorií, včetně těch nejmenších. Pro všechny je připraven bohatý doplňkový program včetně atrakcí pro děti, konzultacía workshopů s našimi úspěšnými sportovci, jako je např. Eva Vrabcová--Nývltová, Michal Krčmář, Veronika Vítková nebo třeba Radek Juška.

22. 9.  (09:00–23:00)
Areál Olympu, Za Císařským mlýnem 1063/5, Praha 7…
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Chcete tady mít zveřejněný svůj příspěvek? Posílejte ZDE