Přihlášení členové Deník Klubu čtou vše bez omezení.
Chci předplatné

Lázně Jablonec-relax na víkend

Relaxace na víkend, wellness týden nebo terapeuticky zaměřený pobyt prožijete v příjemném prostředí netradičních lázní. Využít můžete některý z připravených balíčků. Případně si procedury vyberete nebo Vám program navrhneme.

Lázně Jablonec jsou jedinečné minimální kapacitou a maximální péči. Najdete zde klid a pohodu, výběr klasických i unikátních procedur.

Dopřejte si relax pobyty – koupele a masáže, obohacené o speciality. Atraktivní, velmi žádané, jsou aplikace extrémního chladu v kryokabině. Zcela mimořádné relaxace dosáhnete pomocí audiovizuální či magnetické stimulace nervového systému. Jedinečný relaxační i terapeutický zážitek je Shiatsu.

Díky bohatému vybavení a báječným terapeutům, může mít relaxace i léčebné zaměření. Naší hlavní specializací je stres, vyčerpání, psychika. Psycholog vede programy zaměřené na poruchy příjmu potravy, jako je anorexie, bulimie, záchvatovité přejídání, obezita. Kryoterapie svými účinky podporuje léčbu deprese, autoimunitních onemocnění, hojení po úrazech a operacích, omlazuje pokožku, pomáhá hubnout. BioCon je jedinečnou metodou relaxace i posilování vnitřního stabilizačního systému a pánevního dna. Využívá se při problémech s otěhotněním, po porodu, při inkontinenci.

Novoveská 28A, Jablonec nad Nisou
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ