více >>

Relax v Resortu Svatá Kateřina

Akce již začala

Resort Svatá Kateřina najdete uprostřed čisté přírody mezi Počátky a Horní Cerekví. Hotel disponuje 79 dvoulůžkovými pokoji ve 3 objektech. V hotelu Gymnasion se nachází dietologická laboratoř s přístrojem Inbody 720, cardio fitness, indoor cyclingový sál, 5 tělocvičen, kosmetika, manikúra a pedikúra, sluneční louka RA, masážní kabiny Sparta, Athény, Mikény a Trója. V hotelu naleznete wellness a spa.

Všechny pokoje jsou velmi pohodlné, vybavené vkusným a stylovým nábytkem. V souladu s filosofií hotelu není na pokoji umístěna televize ani jiný reprodukční přístroj. Je ale možné se připojit na internet prostřednictvím kabelu, který Vám zapůjčí na recepci hotelu.

Hotelová restaurace uspokojí každého hosta, ať už holduje masu, je vegetarián nebo dodržuje nějakou speciální dietu. Příjemné odpolední posezení skýtá Cafe Orangerie, doplněná terasou, verandou a vyhlídkou. Kavárna Pavilion s původní podobou z poloviny 19. století se výborně hodí pro společenské akce. Lobby Bar Viva u recepce má otevřeno nonstop 24 hodin denně.

Wellness & spa centrum Resortu Svatá Kateřina má v nabídce pestrou škálu exotických masáží a terapií (thajské, balijské, ájuverdské), koupele, zábaly i kosmetické procedury. Tělu lze dopřát také saunu, parní lázeň nebo blahodárně bahenní zábaly s bahnem z Mrtvého moře. Unikátem jsou zdejší venkovní hydromasážní jacuzzi.

Ubytování přijímá platbu kartami.


Bližší informace naleznete na adrese:

Resort Svatá Kateřina

Svatá Kateřina 327, Počátky

E-mail: info@katerinaresort.cz

Tel.č.: 606 657 002

724 557 922

od  21. 2.  (13:26)
do  31. 12.  (00:00)
Počátky, Resort Svatá Kateřina
SDÍLEJ:
Chcete tady mít zveřejněný svůj příspěvek? Posílejte ZDE